Nový podvodní fotoaparát SeaLife DC2000

SeaLife DC2000 je fotoaparát pod vodu s 20MPx 1" senzorem a pevným 31mm (ekv.) objektivem o světelnosti F1.8 s podporou širokoúhlé předsádky. Potopit se s ním můžete až do 60m. Fotoaparát sestává ze samotného těla a vodotěsného pouzdra.

Setkani fotografu

Sealife DC2000 je fotoaparát, který už od pohledu nepatří do ruky suchozemským fotografům – je utěsněný pro ponory až do 60m a design dodávaného housingu před­pokládá i ovládání v rukavicích, výsledná kombinace je tak poměrně rozměrná a všechny ovladače dostatečně vystouplé a daleko od sebe. Zajímavostí je, že vnitřní fotoaparát je tentokrát stejně vodotěsný, jako dodávaný housing (oboje 60m).


Uvnitř přístroje byste nalezli 1" senzor (tedy 13.2 × 8.8mm) o rozlišení 20MPx a fotografie můžete snímat pevným objektivem o sedmi členech (včetně asférických) o přepočteném ohnisku 31mm a dobré světelnosti F1.8. Pokud potřebujete objektiv širší (pamatujte, pod vodou jsou úhly záběru užší, než na souši, index lomu vody je 1.33) existuje ještě předsádka s úhlem záběru až 110° (na souši).

Fotoaparát disponuje i stabilizací – stabilizovaný je senzor.

Fotoaparát podporuje i formát RAW typu .dng.

Video jde natáčet v rozlišení Full HD a snímkové frekvenci 60p.

Samozřejmostí je plno scénických režimů pod vodu, jako je režim s bleskem pod vodou, bez blesku pod vodou, režim pro ponor se šnorchlem atd.

Více informací a specifikace naleznete na stránkách výrobcehttp://www.sealife-cameras.com/cameras/dc2000

     

Líbil se vám článek?

Pokračovat v sérii

Komentáře

Tento článek nemá žádné komentáře

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen.

Komentáře k článku (0)

Tisknout článek

Tip na článek

Srovnání: Canon EOS R vs. Nikon Z7 vs. Sony A7R III vs. Panasonic S1R
Srovnání: Canon EOS R vs. Nikon Z7 vs. Sony A7R III vs. Panasonic S1R

S di­gi­tál­ními bez­zr­ca­dlov­kami s pl­no­for­má­to­vým či­pem a vy­so­kým roz­li­še­ním se roz­trhl py­tel, na­bí­zíme tedy pře­hledné po­rov­nání bez­zr­ca­dlo­vek Ca­non EOS R, Ni­kon Z7, Sony A7R III a Pa­na­so­nic Lu­mix S1R.

Doporučujeme

Nejčtenější články

Nejčtenější fototesty

Články v sérii:

Další články ze série
FotoAparát.cz - Instagram
Setkani fotografu

Tento web používá k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a marketingovým účelům soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace