Nový podvodní fotoaparát SeaLife DC2000

SeaLife DC2000 je fotoaparát pod vodu s 20MPx 1" senzorem a pevným 31mm (ekv.) objektivem o světelnosti F1.8 s podporou širokoúhlé předsádky. Potopit se s ním můžete až do 60m. Fotoaparát sestává ze samotného těla a vodotěsného pouzdra.

Setkani fotografu

Sealife DC2000 je fotoaparát, který už od pohledu nepatří do ruky suchozemským fotografům – je utěsněný pro ponory až do 60m a design dodávaného housingu před­pokládá i ovládání v rukavicích, výsledná kombinace je tak poměrně rozměrná a všechny ovladače dostatečně vystouplé a daleko od sebe. Zajímavostí je, že vnitřní fotoaparát je tentokrát stejně vodotěsný, jako dodávaný housing (oboje 60m).


Uvnitř přístroje byste nalezli 1" senzor (tedy 13.2 × 8.8mm) o rozlišení 20MPx a fotografie můžete snímat pevným objektivem o sedmi členech (včetně asférických) o přepočteném ohnisku 31mm a dobré světelnosti F1.8. Pokud potřebujete objektiv širší (pamatujte, pod vodou jsou úhly záběru užší, než na souši, index lomu vody je 1.33) existuje ještě předsádka s úhlem záběru až 110° (na souši).

Fotoaparát disponuje i stabilizací – stabilizovaný je senzor.

Fotoaparát podporuje i formát RAW typu .dng.

Video jde natáčet v rozlišení Full HD a snímkové frekvenci 60p.

Samozřejmostí je plno scénických režimů pod vodu, jako je režim s bleskem pod vodou, bez blesku pod vodou, režim pro ponor se šnorchlem atd.

Více informací a specifikace naleznete na stránkách výrobcehttp://www.sealife-cameras.com/cameras/dc2000

     

Líbil se vám článek?

Pokračovat v sérii

Komentáře

Tento článek nemá žádné komentáře

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen.

Komentáře k článku (0)

Tisknout článek

FotoMaraton Sumava

Tip na článek

Rozhovor: Praktické tipy na fotografování
Rozhovor: Praktické tipy na fotografování

V tomto článku si před­sta­víme trošku ne­tra­diční fo­to­gra­fické rady, pro­tože To­máš Gá­lik ze Zo­ner Photo Stu­dia po­radí, jak nej­lépe na­sta­vit fo­ťák a fo­tit, aby se fotky co nej­jed­no­du­šeji upra­vo­valy v po­čí­tači a aby vý­sledky byly co nej­lepší.

Doporučujeme

Nejčtenější články

Nejčtenější fototesty

Články v sérii:

Další články ze série
FotoAparát.cz - Instagram
FotoMaraton Sumava

Tento web používá k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a marketingovým účelům soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace