Nový podvodní fotoaparát SeaLife DC2000

SeaLife DC2000 je fotoaparát pod vodu s 20MPx 1" senzorem a pevným 31mm (ekv.) objektivem o světelnosti F1.8 s podporou širokoúhlé předsádky. Potopit se s ním můžete až do 60m. Fotoaparát sestává ze samotného těla a vodotěsného pouzdra.

Sealife DC2000 je fotoaparát, který už od pohledu nepatří do ruky suchozemským fotografům – je utěsněný pro ponory až do 60m a design dodávaného housingu před­pokládá i ovládání v rukavicích, výsledná kombinace je tak poměrně rozměrná a všechny ovladače dostatečně vystouplé a daleko od sebe. Zajímavostí je, že vnitřní fotoaparát je tentokrát stejně vodotěsný, jako dodávaný housing (oboje 60m).


Uvnitř přístroje byste nalezli 1" senzor (tedy 13.2 × 8.8mm) o rozlišení 20MPx a fotografie můžete snímat pevným objektivem o sedmi členech (včetně asférických) o přepočteném ohnisku 31mm a dobré světelnosti F1.8. Pokud potřebujete objektiv širší (pamatujte, pod vodou jsou úhly záběru užší, než na souši, index lomu vody je 1.33) existuje ještě předsádka s úhlem záběru až 110° (na souši).

Fotoaparát disponuje i stabilizací – stabilizovaný je senzor.

Fotoaparát podporuje i formát RAW typu .dng.

Video jde natáčet v rozlišení Full HD a snímkové frekvenci 60p.

Samozřejmostí je plno scénických režimů pod vodu, jako je režim s bleskem pod vodou, bez blesku pod vodou, režim pro ponor se šnorchlem atd.

Více informací a specifikace naleznete na stránkách výrobcehttp://www.sealife-cameras.com/cameras/dc2000

     

Líbil se vám článek?

Pokračovat v sérii

Komentáře

Tento článek nemá žádné komentáře

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen.

Komentáře k článku (0)

Tisknout článek

Tip na článek

Posviťte si na to aneb co zmůže i jedna lampa. Škola světla Jana Pohribného MQEP 9. díl
Posviťte si na to aneb co zmůže i jedna lampa. Škola světla Jana Pohribného MQEP 9. díl

De­vátý díl ob­lí­bené „Školy světla od Mi­s­tra Jana Po­hrib­ného“ se vě­nuje umě­lému světlu. Do­zvíte se, jak pra­co­vat s umě­lým svět­lem, jaké jsou jeho druhy a jak je uplat­nit a kom­bi­no­vat. Vy­svět­líme si tyto typy osvět­lení: *Hlavní světlo *Do­plň­kové světlo *Pro­tisvětlo *Světlo na po­zadí *Am­bi­entní světlo *Efek­tové světlo.

Doporučujeme

Nejčtenější články

Nejčtenější fototesty

Články v sérii:

Další články ze série
FotoAparát.cz - Instagram

Tento web používá k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a marketingovým účelům soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace