Podmínky provozu

Provozovatel má právo kdykoli bez jakéhokoli nároku ze strany uživatele ukončit či omezit poskytování služeb FotoAparát.cz (včetně zablokování uživatelského účtu), zejména v případech:


  • vytváření více uživatelských účtů, které slouží k obcházení pravidel v galerii (vkládání více fotografií, "anonymní "vkládání fotografií, oplácení, apod.)
  • využívání služby ke komerčním účelům
  • jestliže uživatel používá služby v rozporu s dobrými mravy, právními předpisy a obecně uznávanými etickými a morálními principy společnosti a obecně uznávanými pravidly používání služeb poskytovaných prostřednictvím sítě Internet nebo má sloužit k páchání trestné činnosti nebo napomáhání k páchání trestné činnosti, přestupků či jiných deliktů
  • pokud uživatel budí dojem, že je jiná osoba, než na kterou je registrován účet


Vkládání osobních údajů, fotografií a textů je zcela dobrovolné. Uživatelské konto není možné zcela zrušit. Uživatel může pouze odstranit své osobní údaje a vložené fotografie.

Provozovatelé serveru Fotoaparát.cz se zavazují za žádných okolností neposkytnout Vaše osobní data třetím osobám a v maximální možné míře je chránit před zneužitím. Zpracování osobních dat je registrováno Úřadem pro ochranu osobních údajů pod číslem registrace 00014774/001. Registrací uživatelského účtu na FotoAparát.cz potrzujete dle zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů svůj souhlas s uložením Vašich osobních dat do databáze registrovaných návštěvníků a souhlasíte, že mohou být použita pro identifikaci Vašich příspěvků a pro přímý kontakt mezi provozovateli serveru a Vámi.

Tento web používá k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a marketingovým účelům soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace