Chcete se na nové verzi fotoaparat.cz poprvé přihlásit se svým starým účtem? Použijte prosím aktivační formulář.

Podmínky provozu

Provozovatel má právo kdykoli bez jakéhokoli nároku ze strany uživatele ukončit či omezit poskytování služeb FotoAparát.cz (včetně zablokování uživatelského účtu), zejména v případech:


  • vytváření více uživatelských účtů, které slouží k obcházení pravidel v galerii (vkládání více fotografií, "anonymní "vkládání fotografií, oplácení, apod.)
  • využívání služby ke komerčním účelům
  • jestliže uživatel používá služby v rozporu s dobrými mravy, právními předpisy a obecně uznávanými etickými a morálními principy společnosti a obecně uznávanými pravidly používání služeb poskytovaných prostřednictvím sítě Internet nebo má sloužit k páchání trestné činnosti nebo napomáhání k páchání trestné činnosti, přestupků či jiných deliktů
  • pokud uživatel budí dojem, že je jiná osoba, než na kterou je registrován účet


Vkládání osobních údajů, fotografií a textů je zcela dobrovolné. Uživatelské konto není možné zcela zrušit. Uživatel může pouze odstranit své osobní údaje a vložené fotografie.

Provozovatelé serveru Fotoaparát.cz se zavazují za žádných okolností neposkytnout Vaše osobní data třetím osobám a v maximální možné míře je chránit před zneužitím. Zpracování osobních dat je registrováno Úřadem pro ochranu osobních údajů pod číslem registrace 00014774/001. Registrací uživatelského účtu na FotoAparát.cz potrzujete dle zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů svůj souhlas s uložením Vašich osobních dat do databáze registrovaných návštěvníků a souhlasíte, že mohou být použita pro identifikaci Vašich příspěvků a pro přímý kontakt mezi provozovateli serveru a Vámi.

Tento web používá k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a marketingovým účelům soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace