Canon představuje letní cashback, vrací až 5500 korun

Canon odhalil, které fotoaparáty a objektivy zlevní ve svém letním cashbacku. Dočkají se levnější, ale i ty nejlepší přístroje. Navíc k vybraným bezzrcadlovkám naděluje poukaz na zážitky dle vlastního výběru.

Najdete v e-shopech
od
Najdete v e-shopech
od

Jestli plánujete nakoupit nebo doplnit fotovýbavu, nastal příhodný čas. Již dříve cashback ohlásil Tamron, následovala akce na vrácení peněz Nikonu a Canon se k nim přidává ode dneška. 

Nabídka letního cashbacku Canonu zahrnuje jak levnější digitální zrcadlovky jako EOS 1300D, tiskárny, blesky, kompakty, tak i objektivy pro DSLR. Peníze tak vrátí na setové objektivy pro APS-C snímač, ale klidně i na profesionální 24–70mm f/2.8 – a to 5500 korun. Všechny produkty, kterých se cashback týká, jsou uvedeny v přehledných tabulkách níže. Akce potrvá do posledního červencového dne.

Pro využití cashbacku musí zákazníci po zakoupení kteréhokoliv z vybraných produktů vyplnit registrační formulář na webu Canonu, případně zde, pokud jste fotovýbavu zakoupili na Slovensku. Poslední žádost o vrácení peněz lze podat nejpozději 31. srpna 2017. Po obdržení a ověření žádosti budou zákazníkům peníze zaslány zpět na účet do 28 dní. Při akci navíc zákazníci Canonu získají možnost využít 100 GB na cloudovém úložišti irista, kam lze ukládat snímky v originální kvalitě, včetně souborů RAW. Důležité je i to, že po nahrání na úložiště veškerá práva ke snímkům zůstávají jejich majiteli.

Zážitky k bezzrcadlovkám

Pokud zakoupíte některou z bezzrcadlovek Ca­non EOS M6, EOS M5 a EOS M3, získáte poukaz v hodnotě až 2700 korun na zážitek podle vlastní volby. 

Pro získání poukazu musí zákazníci po zakoupení fotoaparátu vyplnit registrační formulář na www.canon.cz/zazitky, na Slovensku pak na www.canon.sk/zazitky. Pro úspěšné využití této akce musíte na stránkách Canonu vyplnit příslušný formulář nejpozději do 31. července 2017.


Canon EF 24-70mm f/2,8L II USM lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Canon 16-35mm f/4L IS USM lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>
     

Líbil se vám článek?

Komentáře

Tento článek nemá žádné komentáře

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen.

Komentáře k článku (0)

Tisknout článek

Nejčtenější články:

Tento web používá k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a marketingovým účelům soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace