Nová malá kamera Canon ML-105 EF natáčí i v noci

Canon představil víceúčelovou plnoformátovou kameru ML-105 EF schopnou natáčet za tmy v rozlišení 2,07 MP. Nová malá a kompaktní FF kamera Canon ML-105 EF je odolná vůči extrémním klimatickým podmínkám. Dosahuje dobrých výsledků i při nízké hladině osvětlení. Je proto ideální pro použití v systémech kamerového dohledu. Kamera ML-105 EF je vybavená rozhraním SDI a bajonetem Canon EF, což poskytuje uživatelům širší výběr objektivů.

Vysoký výkon při nízké hladině osvětlení

Kamera ML-105 EF se vyznačuje citlivostí ISO až 4 miliony. Díky tomu dokáže zachytit objekty osvětlené méně než 0,0005 luxu. Plnoformátový snímač 35 mm typu CMOSrozlišení 2,07 MP zachycuje ostrý obraz s nízkou úrovní šumu, a to i v extrémně temném prostředí. Díky této schopnosti je ML-105 EF ideální pro noční natáčení s vysokou kvalitou obrazu, například dokumentárních filmů nebo k ostraze prostor.

Kompaktní a odolné tělo

Malé, ale robustní tělo kamery ML-105 EF je velmi snadno přenosné a lze jej připevnit k dronu nebo vozidlu. Vodě a prachu odolná konstrukce této kapesní kamery zvládne práci v poušti i dešti při teplotách od –20 °C do více než 50 °C. Je vybavená i ochranou proti vibracím a rázům. Pro situace, kdy je nutné kameru rychle sbalit a odpojit kabely, disponuje odolným terminálem ODU.

Flexibilita

Bajonet EF umožňuje uživa­telům kamery ML-105 EF výběr z kompletní nabídky objektivů podle jejich potřeb. Pro účely filmování vzdálených objektů kamera podporuje teleobjektivy Ca­non EF s nejdelšími ohniskovými vzdálenostmi. Kamera je kompatibilní s řadou filtrů jiných značek, včetně infračervených, pásmových a neutrálních (ND) filtrů. Tento model je vybavený portem SDI.

Řada se rozrůstá

Vedle ML-105 EF přibydou do nabídky společnosti Canon tři další odlehčené modely kamer – modely ML-100 EF a ML-100 M58 pro kabel standardu CoaXPress a bajonet Canon EF, respektive uchycení M58 a model ML-105 M58 vybavený terminálem SDI a osazený závitem M58.

ML-105 EF – hlavní funkce a vlastnosti

Schopnosti záznamu při nízké hladině osvětlení: citlivost až ISO 4 miliony v prostředích s minimální úrovní osvětlení 0,0005 luxu

Rozměry: rozměry 76 mm x 76 mm x 112 mm, hmotnost 800 gramů

Odolnost: odolná vůči prachu, nárazům, otřesům a vodě, odolává extrémním teplotám od –20 °C do více než 50 °C

Kompatibilita s objektivy: kompatibilní s širokým spektrem objektivů EF díky bajonetu EF

Rozlišení: Full HD video při 1080p

Obrazová kvalita: 2,07 MP plnoformátový 35mm snímač typu CMOS s vysokým dynamickým rozsahem

     

Líbil se vám článek?

Komentáře

Tento článek nemá žádné komentáře

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen.

Obsah článku

Komentáře k článku (0)

Tisknout článek

Tip na článek

Nový profesionální teleobjektiv M.Zuiko Digital ED 150-400mm F4.5 TC1.25x IS PRO a nový firmware k E-M1X
Nový profesionální teleobjektiv M.Zuiko Digital ED 150-400mm F4.5 TC1.25x IS PRO a nový firmware k E-M1X

Olym­pus před­sta­vil nový su­per te­le­ob­jek­tiv M.Zu­iko Di­gi­tal ED 150–400mm F4.5 TC1.25× IS PRO vhodný zejména pro fo­to­grafy wil­d­life a sportů. Tento ob­jek­tiv je vy­ba­ven ve­sta­vě­ným 1,25× te­le­kon­ver­to­rem a 5osým sta­bi­li­zá­to­rem ob­razu. K dis­po­zici bude i s vo­li­tel­ným te­le­kon­ver­to­rem M.Zu­iko Di­gi­tal 2× MC-20. Zá­ro­veň <a href=„https:/­/www.olym­pu­sob­chod.cz/“ tar­get=„_blank“>Olym­pus uvádí i nový fir­m­ware k fo­to­a­pa­rátu E-M1X s re­ži­mem na sle­do­vání a za­ost­řo­vání ptáků a vý­stu­pem RAW vi­dea.

Doporučujeme

Nejčtenější články

Nejčtenější fototesty

FotoAparát.cz - Instagram