Značka paměťových karet Lexar končí.

Vlastník značky Lexar, společnost Micron, oznámila ukončení výroby paměťových karet pod touto značkou. Platí to rovněž pro flash disky, čtečky atd.

Stativy Leofoto

Micron, kterému značka Lexar patří, se rozhodl tuto značku zrušit. Více v oznámení na stránkách výrobce:

"Micron Technology today announced that it is discontinuing its Lexar® retail removable media storage business. The decision was made as part of the company’s ongoing efforts to focus on its increasing opportunities in higher value markets and channels.

The Lexar portfolio includes memory cards, USB flash drives, readers, and storage drives for retail and OEM customers.

Micron is exploring opportunities to sell all or part of the Lexar business.

The company will continue to provide support to existing customers through this transition period. Customers should contact their Lexar sales representative to discuss specific requirements.

I’d like to thank our team members and partners for their contributions to the Lexar business. As difficult as this decision is, the company is making this adjustment in its business to ensure it continues to be well-positioned for the future"

…jinými slovy, tato produktová řada se přestala vyplácet. Existující uživatelé výrobků Lexar budou mít od společnosti Micron zajištěnou podporu a servis v zákonem daných lhůtách.

O současných produktech Lexar si přečtěte na webu Lexaru: http://www.lexar.com/

Pro více informací o paměťových kartách obecně si přečtěte náš článek o paměťových kartáchhttps://www.fotoaparat.cz/…typy-pametov…

     

Líbil se vám článek?

Komentáře

Tento článek nemá žádné komentáře

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen.

Komentáře k článku (0)

Tisknout článek

Tip na článek

Doporučujeme: Nejlepší širokáče pro zrcadlovky
Doporučujeme: Nejlepší širokáče pro zrcadlovky

Ši­ro­ko­úhlé ob­jek­tivy ne­boli ši­ro­káče jsou mezi fo­to­grafy ob­lí­bené, ale ne vždy je snadné se mezi nimi vy­znat. Proto při­ná­šíme pře­hled nej­lep­ších ši­ro­ko­úh­lých ob­jek­tivů pro Ni­kon a Ca­non.

Doporučujeme

Nejčtenější články

Nejčtenější fototesty

FotoAparát.cz - Instagram
Setkani fotografu

Tento web používá k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a marketingovým účelům soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace