Soutěž "Máme rádi zvířata" (12.6. - 12.8.)

Od 12.6. do 12.8. 2017 nám můžete posílat fotky do soutěže "Máme rádi zvířata". KAŽDÝ, jehož fotka se objeví v galerii na FotoAparát.cz, obdrží od partnera soutěže Saal digital (http://www.saal-digital.cz/) slevový kupón v hodnotě 550 Kč! (při nákupu nad 1000 kč)

Tři vítězové obdrží ceny: hlavní je poukaz na 2800 Kč na fotoslužby Saal digital, další ceny: poukazy v hodnotě 1800 Kč a 1200 Kč.

Více o soutěži se dozvíte v článku.

Na léto jsme pro vás připravili široké téma „Máme rádi zvířata“, kam nepatří jen domácí mazlíčci, ale i zvířata v divoké přírodě nebo v ZOO. Jsme zvědavi, jaký si zvolíte žánr. Nabízí se portrét, reportáž, skupinové foto, cestovatelská fotografie nebo …? 

Vkládat fotografie můžete tradičně dva měsíce od 12. června do 12. srpna, do galerie na FotoAparát.cz. Hodnotit můžete až do 15. srpna.

Partnerem soutěže je tentokrát společnost SAAL DIGITAL, která každému, kdo do Galerie vloží svou fotografii, da­ruje slevový kupón v hodnotě 550 Kč (ten bude platný při objednávce nad 1000 Kč).

Tři vítězové obdrží ceny na fotoslužby Saal digital: 

1. hlavní cena: poukaz v hodnotě 2800 Kč 

2. cena: poukaz v hodnotě 1800 Kč 

3. cena: poukaz v hodnotě 1200 Kč.

Saal digital nabízí tisk fotografií, kalendářů, fotoknih, plakátů a mnoho dalšího. Na celou nabídku se můžete podívat na http://www.saal-digital.cz/

Nezapomeňte, že o výherci rozhodujete přímo Vy, fotografové z naší galerie! Obodujte ostatní a vložte i své fotografie do Soutěžní galerie.

Pravidla v kostce:

 • výherní fotografie jsou vybrány přímo uživateli FotoGalerie – podle bodového součtu
 • soutěž je anonymní, nelze hodnotit vlastní fotografie
 • limit hodnocení je delší, než doba vkládání (i fotky vložené „za 5 minut 12“ nepřijdou o hlasy :-))
 • můžete nahrát až 2 fotografie
 • JPG formát – max. 2MB
 • strana min 390 px
 • po skončení soutěže uveřejníme zde na webu rozhovor s vítězi (prvních 10 míst)

A celá podrobná pravidla naleznete zde.

   

Líbil se vám článek?

Komentáře

Zobrazit diskusi ke článku ve fóru
 • Lenka Strnadová
  Lenka Strnadová
  12.06.2017 11:09

  Už je to tu zas a já opět marně budu psát již poněkolikáté mou vizi o spravedlivejějším hodnocení. Pravidla bodování by se opravdu měla změnit... anonymitu zajistit nemůžeme, ale jakš takš spravedlivé hodnocení ano. I když se bude bodovat i chvilku po ukončení soutěže, budou fotky vložené na poslední chvíli v nevýhodě jako třeba i ty, které budou vloženy na začátku a přes to množství vložených dalších obrázků se ten, co se rozhodne bodovat... neprokliká, dá body třeba prvním dvěma, na které narazí... a i kdyby se mu líbily více jiné, ale jindy vložené, nevšimne si jich. A co již několikrát zmiňované nízké hodnocení nepovedených fotek, po sečtení dvojek a jedniček budou mít opět více bodů než zdařilá fotka, pod kterou se objeví jen jedna šestka. fotoaparat.cz dává často šanci soutěživcům, proto bych uvítala změnu hodnocení, stále jsem pro různorodou porotu vybranou ze zdejších aktivních vkladatelů a hodnotitelů...

 • Helena Macenauerová
  Helena Macenauerová
  13.06.2017 10:08

  Ruznoroda porota ze zdejších aktivních vkladatelů a hodnotitelů je dobrý nápad - mel by nekdo zajem?

 • Lenka Strnadová
  Lenka Strnadová
  13.06.2017 21:00
  Reaguje na Helena Macenauerová 13.06.2017 10:08:

  "Ruznoroda porota ze zdejších aktivních vkladatelů a hodnotitelů je dobrý..." - zobrazit celý komentář

  Škoda, že sem už nechodí ti, co byli i při komentování hodně aktivní. Já bych na vašem místě oslovila přímo pár vybraných lidí. Jenže které, že? Ale třeba se ona různorodá porota přihlásí sama :)

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen.

Tento web používá k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a marketingovým účelům soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace