Soutěž "Máme rádi zvířata" (12.6. - 12.8.)

  • Lenka Strnadová
    Lenka Strnadová
    12.06.2017 11:09

    Už je to tu zas a já opět marně budu psát již poněkolikáté mou vizi o spravedlivejějším hodnocení. Pravidla bodování by se opravdu měla změnit... anonymitu zajistit nemůžeme, ale jakš takš spravedlivé hodnocení ano. I když se bude bodovat i chvilku po ukončení soutěže, budou fotky vložené na poslední chvíli v nevýhodě jako třeba i ty, které budou vloženy na začátku a přes to množství vložených dalších obrázků se ten, co se rozhodne bodovat... neprokliká, dá body třeba prvním dvěma, na které narazí... a i kdyby se mu líbily více jiné, ale jindy vložené, nevšimne si jich. A co již několikrát zmiňované nízké hodnocení nepovedených fotek, po sečtení dvojek a jedniček budou mít opět více bodů než zdařilá fotka, pod kterou se objeví jen jedna šestka. fotoaparat.cz dává často šanci soutěživcům, proto bych uvítala změnu hodnocení, stále jsem pro různorodou porotu vybranou ze zdejších aktivních vkladatelů a hodnotitelů...

  • Helena Macenauerová
    Helena Macenauerová
    13.06.2017 10:08

    Ruznoroda porota ze zdejších aktivních vkladatelů a hodnotitelů je dobrý nápad - mel by nekdo zajem?

  • Lenka Strnadová
    Lenka Strnadová
    13.06.2017 21:00
    Reaguje na Helena Macenauerová 13.06.2017 10:08:

    "Ruznoroda porota ze zdejších aktivních vkladatelů a hodnotitelů je dobrý..." - zobrazit celý komentář

    Škoda, že sem už nechodí ti, co byli i při komentování hodně aktivní. Já bych na vašem místě oslovila přímo pár vybraných lidí. Jenže které, že? Ale třeba se ona různorodá porota přihlásí sama :)

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen(a).

Nové diskuse

Nové komentáře

Nejžhavější diskuse