Panasonic DMC-L10. Druhá zrcadlovka této značky se brzy objeví na našem trhu. Přinášíme vám první postřehy a živé snímky, které jsme díky zapůjčení měli možnost vytvořit.

Fotografie II.

Originál (R), "padesátka", 1/4000 s,  f/1.40, 50.00 mm, ISO: 100, Blesk: Ne Originál (R), "padesátka", 1/500 s,  f/4.00, 50.00 mm, ISO: 100, Blesk: Ne Originál (R), "padesátka", 1/125 s,  f/8.00, 50.00 mm, ISO: 100, Blesk: Ne
Originál (R), světelný zoom, 1/320 s,  f/5.60, 28.00 mm, ISO: 100, Blesk: Ne Originál (R), světelný zoom, 1/160 s,  f/8.00, 28.00 mm, ISO: 100, Blesk: Ne

„Makro“, hloubka ostrosti

Náhled, seťák Výřez (R), 1/160 s, f/5.60, 100.00 mm, ISO: 100, Blesk: Ne
Náhled, seťák Výřez (R), 1/200 s, f/5.60, 100.00 mm, ISO: 100, Blesk: Ne
Náhled, světelný zoom Výřez (R), 1/500 s, f/3.50, 100.00 mm, ISO: 100, Blesk: Ne
Náhled, světelný zoom Výřez (R), 1/500 s, f/4.00, 100.00 mm, ISO: 100, Blesk: Ne
Náhled, padesátka Výřez (R), 1/1600 s, f/1.40, 50.00 mm, ISO: 100, Blesk: Ne Výřez (R), 1/1600 s, f/1.40, 50.00 mm, ISO: 100, Blesk: Ne
Náhled, padesátka Výřez (R), 1/320 s, f/3.20, 50.00 mm, ISO: 100, Blesk: Ne Výřez (R), 1/320 s, f/3.20, 50.00 mm, ISO: 100, Blesk: Ne
Náhled, padesátka Výřez (R), 1/50 s, f/8.00, 50.00 mm, ISO: 100, Blesk: Ne Výřez (R), 1/50 s, f/8.00, 50.00 mm, ISO: 100, Blesk: Ne
Náhled, padesátka Výřez (R), 1/4000 s, f/2.20, 50.00 mm, ISO: 100, Blesk: Ne Výřez (R), 1/4000 s, f/2.20, 50.00 mm, ISO: 100, Blesk: Ne

Líbil se vám článek?

Komentáře

Zobrazit diskusi ke článku ve fóru
  • CICOUS
    CICOUS
    13.11.2007 03:03

    zase samej odbornik co tiskne bilboardy a vidi ten sum co? vetsina z vas stejne tiskne max 9x13 a hraje tu machry ja mam FZ10 a LX2 a sem spokojenej stejne tisknu max a4 a tam ten sum nevidim a pocitam ze vetsina z vas je na tom stejne

  • fotoam
    fotoam
    07.01.2008 20:52

    Stal jsem se držitelem tohoto fotoaparátu (má první zrcadlovka). Musím konstatovat, že snímky jsou dosti kvalitní, tedy nad očekávání jaké byly prognózy. Zkoušel jsem snímky i při vyšším ISO a šum není zas tak hrozný. Jen mě štve, že se v hledáčku nedá zobrazit náhled snímku před vyfocením jak to umí třeba Nikon.

  • Jaroslav  Lazar
    Jaroslav Lazar
    14.03.2008 11:36

    to "biff"- Nevim , co myslite, pojmem - vzdycky-, myslim ze Canon se vysvihl systemem Eos v 90. letech, predtim jen paberkoval za Nikonem, Olympusem, potazmo Pentaxem,,,,mejte se vsichni

  • klusak
    klusak
    30.08.2008 20:08

    Canon? Ruce od nej...Mam Canon 40D. Bohuzel.
    Mereni expozice je prumerne. Highlight Tone priority nema prakticky ten efekt, ktery by se ocekaval, zvysi sum v tmavych castech a spodni hranici pro citlivost na ekvivalent ISO 200. Pisu dle vlastnich zkusenosti. L-kove skla ktere jsou nachylne na jakekoliv protisvetlo. Ale marketing na nej je dobry...

  • fotoam
    fotoam
    07.02.2009 22:51

    Můžete se kouknout i na mé stránky k této zrcadlovce
    www.vladacr.osoba.cz.

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen.

Komentáře k článku (18)

Tisknout článek

Tip na článek

FOTOVIDEO LEDEN 2026
FOTOVIDEO LEDEN 2026

Při­ná­šíme ochut­návku led­no­vého vy­dání ma­ga­zínu Fo­to­Vi­deo.

Doporučujeme

Nejčtenější články

Nejčtenější fototesty

FotoAparát.cz - Instagram