Výstavy v minigalerii Centra FotoŠkoda - červen 2017

V článku naleznete program výstav v Minigalerii Centra FotoŠkoda v červnu 2017. Minigalerie Centra FotoŠkoda umožňuje každému zájemci prezentovat své fotografie formou výstavy tištěných fotografií, s možností projekce na velkoformátové obrazovce a s vernisáží. Výstavy mohou být prodejní.

Setkani fotografu

Každý týden nabízí Minigalerie Centrum Fotoškoda jinou fotografickou výstavu.

Vernisáže výstav se konají každé pondělí v 17.00 hodin (v případě, že je pondělí státním svátkem, koná se vernisáž v úterý). Výstavy končí v sobotu téhož týdne nebo týdne následujícího (v případě 14ti denní výstavy) v 17:00 hod.

Výstavy v červnu 2017:

5. 6. – 17. 6. 2017 RNDr. Milena Blažková
Tvář Centra FotoŠkoda
Poznej světové dědictví UNESCO
15. ročník
  • bez vernisáže
19. 6. – 1. 7. 2017 Škola kreativní fotografie Soutěž FOTOSTART
3. ročník – vítězné práce

Změna programu, termínu a času vernisáže vyhrazena!

Podmínky a informace pro rok 2017

Minigalerie Centra FotoŠkoda umožňuje umístění až 44 fotografií v rozměru 30 × 45 cm nebo 30 × 40 cm. Součástí vybavení minigalerie je velkoformátová plazmová obrazovka pro prezentaci fotografií probíhající výstavy a oddechová zóna s možností posezení a bezplatného připojení k internetu prostřednictvím WI-FI sítě. Dále minigalerie nabízí prostor pro prezentaci velkoformátových fotografií pro dlouhodobé výstavy na hlavních schodištích. V rámci vernisáže výstavy se nabízí i možnost využití zvukového zařízení. Každá výstava může být prodejní.

     

Líbil se vám článek?

Tisknout článek

Kurz rekvalifikace fotoreportér

Tip na článek

Doporučujeme: Nejlepší širokáče pro zrcadlovky
Doporučujeme: Nejlepší širokáče pro zrcadlovky

Ši­ro­ko­úhlé ob­jek­tivy ne­boli ši­ro­káče jsou mezi fo­to­grafy ob­lí­bené, ale ne vždy je snadné se mezi nimi vy­znat. Proto při­ná­šíme pře­hled nej­lep­ších ši­ro­ko­úh­lých ob­jek­tivů pro Ni­kon a Ca­non.

Doporučujeme

Nejčtenější články

Nejčtenější fototesty

FotoAparát.cz - Instagram
Setkani fotografu

Tento web používá k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a marketingovým účelům soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace