Výstavy v minigalerii Centra FotoŠkoda - červen 2017

V článku naleznete program výstav v Minigalerii Centra FotoŠkoda v červnu 2017. Minigalerie Centra FotoŠkoda umožňuje každému zájemci prezentovat své fotografie formou výstavy tištěných fotografií, s možností projekce na velkoformátové obrazovce a s vernisáží. Výstavy mohou být prodejní.

Každý týden nabízí Minigalerie Centrum Fotoškoda jinou fotografickou výstavu.

Vernisáže výstav se konají každé pondělí v 17.00 hodin (v případě, že je pondělí státním svátkem, koná se vernisáž v úterý). Výstavy končí v sobotu téhož týdne nebo týdne následujícího (v případě 14ti denní výstavy) v 17:00 hod.

Výstavy v červnu 2017:

5. 6. – 17. 6. 2017 RNDr. Milena Blažková
Tvář Centra FotoŠkoda
Poznej světové dědictví UNESCO
15. ročník
  • bez vernisáže
19. 6. – 1. 7. 2017 Škola kreativní fotografie Soutěž FOTOSTART
3. ročník – vítězné práce

Změna programu, termínu a času vernisáže vyhrazena!

Podmínky a informace pro rok 2017

Minigalerie Centra FotoŠkoda umožňuje umístění až 44 fotografií v rozměru 30 × 45 cm nebo 30 × 40 cm. Součástí vybavení minigalerie je velkoformátová plazmová obrazovka pro prezentaci fotografií probíhající výstavy a oddechová zóna s možností posezení a bezplatného připojení k internetu prostřednictvím WI-FI sítě. Dále minigalerie nabízí prostor pro prezentaci velkoformátových fotografií pro dlouhodobé výstavy na hlavních schodištích. V rámci vernisáže výstavy se nabízí i možnost využití zvukového zařízení. Každá výstava může být prodejní.

     

Líbil se vám článek?

Tisknout článek

Tip na článek

David Weinhauer - fotograf aktů
David Weinhauer - fotograf aktů

Da­vid Weinhauer je br­něn­ský fo­to­graf aktů, známý pře­de­vším svou in­stagra­mo­vou sé­rií por­trétů „Sprosté kafe“. Něj­čas­těji fotí s ama­tér­skými kli­ent­kami. Ně­které z nich chtějí fotky pro sebe, ji­ným po­má­hají v psy­cho­te­ra­pii. Na­jdou se i ta­kové, které za fo­cení ne­chtějí za­pla­tit a vy­u­ží­vají k tomu různé tak­tiky.

Doporučujeme

Nejčtenější články

Nejčtenější fototesty

FotoAparát.cz - Instagram

Tento web používá k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a marketingovým účelům soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace