Zveme vás na výstavu fotografií FotoInstitut.cz, 15.10. - 24.11.2016, Dvůr Perlová voda

Zveme vás na výstavu fotografií z fotoexpedic společnosti FotoInstitut.cz, která probíhá od 15.10. do 24.11.2016 ve Dvoře Perlová voda (Kostelec nad Ohří 13, Budyně nad Ohří). Vernisáž proběhne 1.11. za účasti světoznámého fotografa Roberta Vano. Bude zahájena v 16h besedou s Robertem Vano, v 17h pak představí vystavené fotografie ředitelka FotoInstitut.cz Helena Macenauerová spolu s autory. Všichni čtenáři Fotoaparát.cz jsou srdečně zváni.

Setkani fotografu

V galerii Dvůr Perlová voda je od 15.10. 2016 instalována výstava velkoformátových fotografií společnosti FotoInstitut.cz, která již přes 10 let pořádá pro fotografy amatéry i profesionály fotografické kurzy a výpravy do více jak 15 zemí celého světa.

Slavností vernisáž výstavy proběhne 1.11.2016 za účasti ROBERTA VANO, světoznámého fotografa a odborného lektora portrétní a módní fotografie.

16.00 – konferenční sál - Beseda se světoznámým fotografem Robertem Vano, který představí svou novou knihu Memories a svým jedinečným podáním nás provede světem módní a portrétní fotografie.

17.00 – galerie - Vernisáž a slavnostní zahájení výstavy fotografií Od Sahary po Himálaj společnosti Fotoinstitut.cz

   

Na velkoformátových fotografiích můžete vidět krásy přírody, fauny, horských masivů, pouští a známých monumentů, ale i unikátní záběry z míst, kam se účastníci fotoexpedic se svými objektivy vypravili.

Autoři fotografií poskládali výstavní mozaiku ze svých cest po Skotsku, Islandu, Helgolandu, Toskánsku, Egyptě, Nepálu, Vietnamu, Japonsku, Namibii a USA.

Výstava je putovní, bude až do r. 2018 ke zhlédnutí na různých výstavních místech po celé ČR a v galerii Dvůr Perlová voda ji můžete vidět do 24.11.2016.

Vystavené fotografie zpracovala laboratoř Foto Riegl ve vysoké kvalitě přímého osvitu Chromira ProLab na fotografický papír s metalicky lesklým nebo matným povrchem. V případě zájmu o koupi jakékoli fotografie kontaktujte prosím Radku Peškovou na e-mailu : produkce@foto­riegl.cz nebo tel. 607 072 668.

Plakát k výstavě:

Všichni čtenáři Fotoaparát.cz jsou srdečně zváni!

     

Líbil se vám článek?

Tisknout článek

Kurz rekvalifikace fotoreportér

Tip na článek

Doporučujeme: Nejlepší širokáče pro zrcadlovky
Doporučujeme: Nejlepší širokáče pro zrcadlovky

Ši­ro­ko­úhlé ob­jek­tivy ne­boli ši­ro­káče jsou mezi fo­to­grafy ob­lí­bené, ale ne vždy je snadné se mezi nimi vy­znat. Proto při­ná­šíme pře­hled nej­lep­ších ši­ro­ko­úh­lých ob­jek­tivů pro Ni­kon a Ca­non.

Doporučujeme

Nejčtenější články

Nejčtenější fototesty

FotoAparát.cz - Instagram
Setkani fotografu

Tento web používá k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a marketingovým účelům soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace