Články označené - Širokoúhlý objektiv

 • Recenze Samyang AF 24mm F2.8 FE

  Samyang má za sebou dlouhou historii výroby dostupných skel s dobrým optickým výkonem, zejména manuálních, ale v poslední době i autofokusových. Právě do té druhé kategorie patří Samyang AF 24mm F2.8 pro fullframe bezzrcadlovky Sony. S cenou těsně pod sedmi tisíc (v době psaní článku) a velmi kompaktními rozměry jde aspoň na první pohled o ideálního společníka k malým bezzrcadlovvým fotoaparátům. Otázka zní, zda nízká cena i hmotnost bude znamenat kompromisy v optickém výkonu – na to se podíváme.

   0
 • Setkani fotografu
 • ​Recenze širokáče Tamron 17-35mm f/2.8-4

  Kategorie širokoúhlých zoom objektivů pro full frame DSLR je celkem nabitá, Tamron 17-35mm f/2.8-4 je lehký, kompaktní, levný a podává dobré výsledky.

   0
 • ​Test objektivu Tamron 15-30mm F2.8 G2 - evoluce, nebo revoluce?

  Tamron má v současné době na trhu již druhou generaci svého ultra-širokáče 15-30/2.8. Už první generace zanechala více než pozitivní dojem. Dnes se podíváme na tu druhou - má vylepšenou optickou konstrukci, nové antireflexní vrstvy, podporuje gelové filtry, má silnější stabilizaci, aktualizovaný design a další vylepšení. Jestli chcete světelný stabilizovaný fullframe širokáč, pak je tohle celkem jasný kandidát. Má i nějaké chyby?

   0

Tento web používá k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a marketingovým účelům soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace