Fototesty

 • Test Hewlett Packard Photosmart 100

  Na stránkách FotoAparátu jste se nedávno setkali s redakčním testem multifunkční fotografické inkoustové tiskárny Hewlett Packard Photosmart 1315. Tentokrát budeme v testování modelové řady Photosmart pokračovat, představíme vám totiž typ Photosmart 100.

   0
 • Test Olympus IS 500 a 5000 díl II.

  V druhém díle testu dvojice fotoaparátů IS 500 a 5000 volně navážeme na předešlý díl (viz odkaz) a představíme vám poznatky, které jsme o přístrojích získali v průběhu praktických zkoušek. Stejně jako v předchozích testech nechybí v tomto díle bohatá obrazová příloha.

   3
 • Test Sony DSC F-707 díl II.

  Ve druhém díle testu Sony 707 najdete ukázky snímků s objektivem Carl Zeiss Vario Sonnar, zkušenosti s pohotovostí tohoto fotoaparátu při fotografování momentek a spotřebou vzácné energie. Zhodnotili jsme i snadnost připojení a komunikaci s počítačem. Test vzhledem k jeho podrobnosti a praktickým ukázkám doporučujeme i těm, kteří chtějí zjistit, co všechno taková lepší digitální zrcadlovka vlastně nabízí. Pro ty, kteří nečetli první díl, odkaz zde.

   0
 • Test Pentax MZ 5n díl I.

  Jednooká zrcadlovka Pentax MZ-5n vychází z předchozího modelu MZ-5. Nejdůležitějšími změnami je možnost bracketingu a kontrola hloubky ostrosti. Koncepce MZ-5n v mnoha ohledech vybočuje z řady modelů stejné cenové třídy nejen firmy Pentax, ale i ostatních výrobců AF zrcadlovek. Jedná se o zajímavý model vhodný pro tvůrčí fotografování.

   1
 • Test Hewlett Packard Photosmart 7350

  Jako první médium v ČR měl FotoAparát.cz k dispozici k redakčnímu testu novinku společnosti Hewlett Packard - fotorealistickou tiskárnu HP PhotoSmart 7350. Určitě se nejedná jen o oprášení starého modelu, u 7350 naleznete další generaci tiskové technologie PhotoRet IV, která využívá celkem šesti inkoustů. V našem testu naleznete také výpočet nákladů na fotografie.

   0
 • Test Olympus IS 500 a 5000 díl I.

  Většina dosavadních testů se soustředila na jednooké zrcadlovky a digitální přístroje. Společnost Olympus nám zapůjčila dva poslední modely fotoaparátů řady IS, které můžeme zařadit do skupiny hybridních kompaktních jednookých zrcadlovek. Přívlastek to vůbec není hanlivý, ba naopak, přesvědčete se sami, co nám oba přístroje nabízejí.

   0
 • Test Nikon F-80 díl I.

  Nikon F-80 je klasická kino-filmová AF zrcadlovka, určená zejména pro náročnější amatéry. Na našem trhu se začala prodávat v roce 2000. Částečně vychází z modelu F-100, ze kterého přebírá také některé funkce. Svou koncepcí odpovídá moderním trendům - výrazně přibývá elektronických funkcí, ale na druhou stranu se zase zvyšuje podíl plastů v mechanickém provedení těla. V prvním díle vám ji představíme po technické stránce.

 • Test Hewlett Packard 812

  Minule jsme se v testu digitální techniky věnovali hybridní digitální zrcadlovce Sony DSC F-707. Dnes se podíváme na fotoaparát ze zcela opačného konce spektra – Hewlett Packard PhotoSmart 812. Je to nejjednodušší a také nejlevnější čtyřmegový fotoaparát na trhu. Na našem trhu se jeho cena v současnosti pohybuje kolem 19 500,- Kč. Co od něj může případný zájemce očekávat se dozvíte v naší recenzi.

   0
 • Test Sony DSC F-707 díl I.

  V prvním díle uživatelského testu hybridní digitální zrcadlovky Sony 707 vás seznámíme s ovládáním tohoto přístroje s netradičním designem. Mimo jiné jsme vyzkoušeli, jak usnadňuje zaostřování funkce hologram a jak se chovají měřící systémy, které tento fotoaparát nabízí.

   0
 • Test Hewlett Packard Photosmart 1315

  S vývojem digitální fotografie přichází i řada zlepšení a inovací v tisku fotografií. Na poli fotografie se objevují digitální fotografické laboratoře a v domácnostech přibývá stále více digitálních fotoaparátů, osobních počítačů a v neposlední řadě i tiskáren. Společnost Hewlett-Packard se zaměřila i na ty, kteří již vlastní digitální fotoaparát a hledají cestu, jak získat kvalitní fotografie, aniž by využívali služeb on-line nebo jiných laboratořích. V historicky prvním testu vám představíme multifunkční tiskárnu HP Photosmart 1315.

   1

Tento web používá k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a marketingovým účelům soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace