Články autora - petr_soucek_

 • Test mobilu Realme GT NEO2 5G

  Tentokrát jsme dostali k testování nový mobil Realme GT Neo 2, jedná se o levnější model z vrcholné řady Realme GT. Jde už o třetí telefon této řady, který byl představený letos. Na zadní straně telefon nabízí hned tři objektivy - široký, makro a pak samozřejmě základní 24mm objektiv. Zaujme také kapacita baterky a to 5000 mAh, i přes takhle obrovskou baterku se telefon nabije z "nuly na sto" za 36 minut. Samozřejmostí je  už podpora 5G sítí nebo velmi výkonný 120Hz displej. Více se dozvíte v následujícím testu. 

   0
 • Panasonic představil nový lehký objektiv LUMIX S 35 mm F1,8 (S-S35)

  Praha, 9. 11. 2021 - Společnost Panasonic představila nový reportážní objektiv s pevnou ohniskovou vzdáleností LUMIX S 35 mm F1,8 (S-S35), který je již čtvrtým přírůstkem do řady objektivů s vysokou světelností F1,8 s bajonetem L-Mount. 

   0
 • OM System představil nový objektiv M.Zuiko Digital ED 20mm 1:1.4 PRO

  OM System představil minulý týden objektiv M.Zuiko Digital ED 20 mm (ekv.40mm) F1.4 PRO postavený na standardu Micro Four Thirds. Začátek prodeje je naplánován na konec listopadu 2021. Tento objektiv je prvním výrobkem nesoucím značku „OM SYSTEM“.

   0
 • Olympus se mění na OM System

  Praha, 27. října 2021 – OM Digital Solutions, nový majitel fotografické divize Olympus, představuje novou značku OM SYSTEM. Značku, která obsáhne všechny bezzrcadlovky a objektivy, dále kompaktní digitální fotoaparáty, audio záznamníky a dalekohledy od značky Olympus. Zároveň s novou značkou OM System oznámil, že v současné době vyvíjí nový fotoaparát s výměnnými objektivy standardu Micro Four Thirds, který bude ztělesněním filozofie značky OM SYSTEM a posune fotografii opět o stupínek výše.

   0