Lednové FotoVideo 2022

Přinášíme krátkou upoutávku na to, co vás čeká v lednovém čísle FotoVideo. Najdete tu například rozhovor s Filipem Nagy, nebo Stanislavem Peterou o focení armádní techniky, nebo jak si Petr Jan Juračka i v drsných podmínkách velehor zachovává věčný úsměv a vtip.

V lednovém čísle FotoVideo najdete například rozhovor s Petr Jan Juračka, který si i v drsných podmínkách velehor zachovává věčný úsměv a vtip, a který mu nezamrzá, i když coby fotograf přestane na chvíli vidět.

Nebo třeba Luděk Bouška s Michalem Houdkem v jejich dokonalých živých streamech ze studia Centra FotoŠkoda, kteří se dokonce na svůj nedávný pořad „Jak si vybavit domácí i profesionální studio pro natáčení videa“ nechali dokonale ostříhat, aby tak ještě více vylepšili již vysoce estetickou stránku jejich zajímavého a pro nás všechny jistě objevného povídání. 

Krom toho zabrousíme i do fotografování armádní techniky, jako jsou stíhačky, nebo vrtulníky se Stanislavem Peterou.

V nastávajícím roce toho redakci časopisu čeká o­pravdu hodně a náladu jim nezkazí ani drastické zvýšení cen papíru a dalších věcí kolem výroby časopisu.

Určitě si nezapomeňte prohlédnout některé z videí, která jsou nabízena formou QR kódu už naprosto pravidelně. Dozvíte se další zajímavé věci!

Věnujte se také dvěma tématům 22. ročníku soutěže Fotograf roku. V tomto novém vydání se dočtete, jaká kategorie bude nově přidána. 

Černobílý příběh – má uzávěrku 31. 12. 2021

Portrét je o lidech – má uzávěrku 30. 1. 2022

Více na: http://fotografroku.ifotovideo.cz

Přehledně, co najdete v lednovém Fo­toVideo 2022:

OUTDOOR: FOTOGRAFEM NA OSMITISÍCOVCE

Aneb když fotograf najednou nevidí!

ROZHOVOR: FILIP NAGY NEMÁ RÁD POLOVIČATOU PRÁCI

Jak zvládá několik činností najednou tento aktivní fotograf?

SOUTĚŽ: VYHRÁLI JSTE FOTOAPARÁT CANON?

Úplné výsledky fotografické soutěže Mysli na lesy

PRAXE: FOŤTE KRAJINU POMALU!

Marek Ondráček doprovází rady svými fotografiemi

TECHNIKA: BORIS STOJANOV – GITZO INSPIRUJE

Rande s baletkou-Gitzo Traveler GK1545T-82TQD

FOTOGRAF ROKU: NOVÁ SOUTĚŽNÍ KATEGORIE

Přečtěte o nádherných cenách na stranách, které věnovali partneři.

Nové předplatné časopisu FotoVideo a další nové dárky. Chcete fotografickou knihu, batoh, tašku? Vyberte si některou ze čtyřčlenných sad brašniček Lowepro, módní tašku, knihu, nebo předplatné software ZONER? Vybírejte rychle, jednotlivé dárky jsou v omezených počtech! Objednání předplatného FotoVideo stejně jednoduché, jako v jiných e-shopech!

Vybírejte si na webu: http://www.ifotovideo.cz/…y/predplatne

     

Líbil se vám článek?

Komentáře

Tento článek nemá žádné komentáře

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen.

Komentáře k článku (0)

Tisknout článek

Tip na článek

Fotografování polárních září
Fotografování polárních září

Fo­to­gra­fo­vání Au­rora bo­re­a­lis ne­boli po­lární záře na Is­landu. Is­land leží upro­střed au­ro­rár­ního ob­louku naší pla­nety, takže má velmi dobrou prav­dě­po­dob­nost vi­di­tel­nosti po­lární záře i při re­la­tivně sla­bých vý­ro­nech slu­neč­ního vě­tru. Sedm let starý člá­nek o fo­to­gra­fo­vání po­lár­ních září jsem ak­tu­a­li­zo­val o nové fo­to­gra­fie a nové po­znatky, jak fo­to­gra­fo­vat po­lární záře. 

Doporučujeme

Nejčtenější články

Nejčtenější fototesty

FotoAparát.cz - Instagram