Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
parádní místo, kde to je??
Nádhera! Švédsko?
pocitově mě oslovila....
pěknej pohled ,ale uprava se mi jeví už jako hodně drastická
barva nesedí
4+
pěkné,opravdu ano...barvy se mi líbí a kompozice bych řekl pro mě, také bez výhrad...
moc umele
miesto super a postproces uz menej ;)
nevim čim to je, ale na jednu stranu na mě ta fotka působí zvláštnim dojmem, ale na druhou se mi prostě líbí....
Místo krásný, ale ty barvy už mi přijdou pocitově hodně "ostrý"
-
pěknááá
úžasná, musel to být neskutečný zážitek a pohled. Fakt super.
++
..pekne to je
barevně mi to nějak nesedí, jinak bych dal 6
Me to prijde podezrele barevny
pohlad krasny, ale neviem ci ssi to moc nevygradoval (farby/kontrast)
uprava mi moc nejde, miesto je to velmi pekne
to jan, dan: jo, švédsko, padjelanta, ty hory vzadu jsou na hranici s norskem
ostatní - barvy, kontrast. no, fakt asi moc kontrastu. už jsem v noci asi blbě neviděl.
trochu moc barevný ale jinak moc fajn!
foto zdá se mi táhne doprava, dojem z kvality slabší
moc pekne..
+
moc se mi líbí, ikdyz mam trochu pocit ze je to jak z pohádky :)
+
krásný místo