laksefjorden
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
Pěkné a působivé. A asi i jedinečný okamžik.
Hezké místo i kompozice, ale působí to mdle. Možná trošku víc zapadajícího slunce, nebo nějaká známka života?
...ta hradba mraků je perfektní
2 marťoul: slunce holt nebylo. je někde těsně nad těmi mraky. život kromě té nízké trávy (a občas ptáků) není. je to úplný sever skandinávie, z našeho pohledu arktida. jinak je to krátce po půlnoci v červenci a díky těm mrakům se sledování půlnočního slunce na "kraji světa" změnilo ve sledování mraků. jinak všem dík za návštěvu.
pěkná
musím uznat, že ten mrak je za 7
Pěkné je to.