Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
nejake šedé to je
kompozice líbí...TK atd. slabší :-)
:-) a neměl bys nějaký slunečný? :-) dnes ne a ne přestat pršet!
3+ celkom slusny pokus o kompoziciu, celskovy dojem slabsi
slunečný došly, já když jedu na hory, tak většinou prší :-(
šedivý ..., no, pršelo
dík za návštěvu
líbí
4/5
kompo fajn...
trochu jinak komponovat. Takovouhle mlhavou horskou atmosferu mam rad