včera tu měl martin lukeš obrázek z nábřeží trondheimu
http://www.fotoaparat.cz/index.php?r=25&rp=131571&gal=photo
stejné město, stejné nábřeží, trochu odjinud.
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
5+ krásne len niečo bytam malo byť na upútanie, neviem možno peklné mraky, nejaký čln, je to také pohladnicové
presne ako laco - je to ako z katalogu cestovky -
...zajímavé stavby ..
5+1 za barvy
Pěkné barvy :-)
no, taky by se mi někde na pravé straně líbil člun nebo aspoň racek. ale nic nebylo po ruce :-)
krásna fotka
zadní domky by mohli být ostřejší
wow super - tam bych se taky rád někdy mrknul!
škoda že nebyla klidná hladina (to samozřejmě neovlivníš :-))
asi trochu větší hloubku ostrosti kvůli zadním domkům
Škoda jen, že to ani jeden z Vás nevzal něčím širším, protože teprve oba břehy spolu působí mnohem impozantněji ... :-(
Co rybí trh ? Nemáš ? ... :-)))
Nádhera.Ty barvy:o)