Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
je to pekne kontrastni...
dost silný světlo....
pekne zakomponovany tien ale inac ma to neberie
jen dost silné světlo, jinak fajn
Dobrá fotografie
trochu ruší šum na obloze, jinak líbí 5+
Mozno by som kompo zarovnaval skor podla tej lavej steny, trocha ma tam vyrusuje jak leti, inak velmi pekne
5-