madeira
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
No, já zrovna chtěla napsat, že to severní pobřeží vypadá docela jižně, až jsem si přečtla podotek, že Madeira... :-))
muselo byt pekne
díky za vzpomínku na nedávnou dovolenou
:-) a krásne tam pózujú jašterky
popredie to kazi, pozadie fajn