severozápad norska
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
normálně slyšim šplouchání, moc se mi to líbí!
jo, bejt prví, to chce reakci a rychlost ;o)
pekné
Super super:-)
5++
razim tam o prazninach..dobre jsi me nabudil :))
pekne
Fajn místo, kompozice. Líbí
okej. pohral by som sa s levels. + pozor na linky po doostrovani.
Krásný místo. Nejsou to Lofoty?
Tam je moc pěkně, ráda se tam vracím.
Krásné fotogenické pobřeží