na plošině pod Pajep Kappatjakka, kousek pod místem, odkud je včerejší obrázek
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
5++
fajn krajinka - kdyby hory byly o fousek ostřejší, dal bych plnou šestku, takhle "jen" 5++
5++
vojto, mám dva obrázky. s neostrými a s ostrými horami. nakonec se mi víc líbí ten se zaostřeným jezírkem a neostrými horami. na té ostré mi trochu chybí prostor a ta hrázka za jezírkem dost splývá s horami.
5--
TK -> to je bud brutal preostrene, alebo zle zmensene a skomprimovane alebo vsetko naraz...
5+
5+ trochu sa mi to vidí preostrené ale inak je to pekné
TK ..nic moc ..tipoval jsem ze to bude nejaka skandinavie :) .. predek preostreny a zadek neostry :( ..skoda ze hory nejsou vyraznejsi :( .. bylo by to urcite lepsi ..takhle moc nelibi ... jj skandinavie rulez .. :) 2003-finsko,2004-norsko :) ...
je to celkem pekne , ale asi bych ji nedelal vetsi, nez 700 pixelu. diky strukture travy to velka komprese dost ponicila.
Pekne. Skoda TK.
ty hory v pozadí jsou neostré záměrně (to už jsem ale psal), tráva je možná opravdu přeostřená, příště uberu. ale znáte to, jednou doostříš málo, podruhé moc :-)
TK???
Líbí.
líbí, typická severská, včetně suchopýru