Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
ja mam rad bezhorizontove fotky, aj tuto by sa mi to pacilo bez vrchu, nech je postava viac dominantna (aj bez tej lodicky este)
ok
urezal by som to tesne pod loďkou...dievča by viac vyniklo
Nic prosím neřežte a loď samozřejmě zachovejte. Jen jste zřejmě v tomto případě měl při fotografování zachovat větší hloubku ostrosti, myslím si.
pane kopřivo, nic samozřejmě řezat nebudu, zejména odplouvající loď ne :-)
s hloubkou ostrosti teď už samozřejmě nic neudělám, i kdybych chtěl. ale tenkrát jsem to cítil takhle. ostrou jsem chtěl jen tu dívku.
všem dík za názor
fajn