ještě vás ta zima baví?
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
4++, pocitove, mozna vpravo trochu natesno, v tom dnesnim pocasi je to pekna provokace :-)
zima nebaví
mě nebaví nikdy :))
vpravo víc místa, pls!!
Jo...:-)
4++
minimalizmus, heh, ale zabralo to kua :)
Zdravim, trocha sa mi to zda nudne. Nevidim tam ziadne elementy, ktore by vo mne zbudzovali nieco.
Prajem pekny den.
Hele hele, moc neprovokuj. Kdyby jsi alespoň napsal kde to je.
jo, taky tady v tom počasí jsem, jen jsem včera trochu vzpomínal. je to na floridě, okaloosa beach, kde jsem vloni shodou okolností pár dní pobyl. nudné to opravdu je, protože bylo nedělní slunečné ráno, jen vlahý větřík foukal a nikde žádný element, jen ty šplouchající vlnky... dík za shlédnutí a komentáře.
jednoduché, pěkné
Příjemné. Hned bych se tam někde zapoměl.
5+
Jednoduše parádní
vpravo je toho trošku málo
barevnost se mi líbí, jednoduchá pěkná
líbí
++
fajn
hned bych se vykoupal:)
líbí