gruppe sella, vzadu nad průsmykem sassolungo. někdy je v dolomitech i modrá obloha a bílé mraky.
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
možná bych zkusil přikontrastnit, přijde mi to trochu vybledlé
jirka š. - zkusím to, i když ta levá část už se mi zdála dost tmavá
Nádhera. Podľa mňa sa tam trochu kontrastu ešte zmestí
trochu šedivé..
škoda toho stínu v údolí