Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
Kompozičně OK, trochu moc velký les a malé hory. V tomhle poměru to chtělo něco do popředí, třeba nějakou salaš nebo oblíbený balík. Ale líbí.
líbí
Řekl bych, že by to chtělo něco do popředí a možná by nebyl od věci polarizační filtr - hory jsou ujeté do modra.
pekné, len by som tomu trochu ubral zo spodu...
5+, Dolomity mám moc rád
5+
pěkné...škoda oparu...
když on žádný balík po ruce nebyl. a já jsem to fotil :-)
pokud se týká toho modrého nádechu, bylo to ráno a po večerní bouřce byl takový lehounký modrý opar ...
super - Dolomity jsou prostě nádherný!
5- na mě moc louky, jinak zdravim svého jmenovce!
uřízl bych kus spodku, ale jinak moc pěkné