Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
pěkné
nevím něco tam chybí...možná nějaké mraky...kdybys použil polarizák tak by to bylo zase někde jinde..ale može byt!5+
trocku skoda polarizaku..slunicko je tam kde ma byt. drevo by ziskalo hezci barvičku:-)perspektiva je dobra ale neco chybí
kde to je? tipoval by som to na severozapadnu floridu.
líbí
dobra
no prošla bych se
příjemné, Fischerovi o katalogu, hned bych jel
ma to ten spravny vyraz. neviem preco ale hned som si spomenul na avivaz... hmm. asi nejaka asociacia z reklamou.
pekné ale keď som tam -cvak...
joooj spomienky na leto. kde to je?
Hezký námět, fajn kompozice, .. Líbí
polarizák... no, zůstal doma. taky mě to mrzí :-(
jozef hul - trefa, okaloosa beach
monkey man - zajímavá asociace, to mě nenapadlo :-)
všem dík za zastavení
podívala bych se tam :)
hehe, ja som tu plaz poznal!!! :-))) videl si moje foto? co si tam inac robil? robil?
fajn dovolenkova :)