Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
fajn foto, az na LDR.. ahoj
moc tmave
Temný to teda je.. Ale mě se líbí :-)
Spodni 1/3 bych uřezal a bylo by to pěkné panorama.
jo, je to tmavé. skoro celé. teda, pokud máte dobře nastavené monitory :-)
ořízlé na panorama to taky mám, ale nějak to není ono - chybí na něm ten světlý mrak a vlastně i ten tmavý a není to tak hrozivé.
ne moc zajímavý ..
2+1 za nezfixlovanost
5-
Nepříjde mi to úplně špatné.
Chtělo by to ještě o fous zajímavější oblohu.
5-
zaujímavá atmosféra
až moc temné-dole neni patrné vůbec nic