madeira
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
parádne miesto i foto
jj, je tam krásně, taky jsem tam flákal letos jednu krajinku za druhou ;-)
Tady mi ale moc nesedí kompo, já bych to asi tím křovím vpravo až zas tak neuzavíral, nechal bych tomu víc prostoru ;-)
vojto, pokud mě má paměť neklame, tak tam už moc prostoru nebylo, ale kovový sloupek od zábradlí... jediný křoví široko daleko.
hned je mě tepleji,pěkné
Když tak na to koukám, to bude někde hned za Baía d'Abra, ne? cesta na konec mysu je od pohledu ještě dlouhá :)
Když tam byl sloupek, tak to pak chtělo buď širší objektiv (a ten asi nebyl) a nebo jinej pohled...
No ono se to teď nad monitorem lehko kecá :)))
Nádherná barva vody:)
Je to vděčné místo, ale chce to daleko dramatičtější počasí i jiné světlo. Roj.
vojta: no, nebyl. jinej pohled... jinej pohledů mám taky hodně :). je to opravdu hned z kraje, cesta před námi ještě dlouhá.
josef: bylo tak jak bylo, no ...
jj... madejrsky karluv most... kdo ho nema, byl tam s vykloubenejma ramenama v gypsu.
s ukazovanim bych ale vahal.... co je taky ostatne na ukazovani nekonecne tristamilionkrat vypraseneho mobilama.
ale treba se tu na to podiva vase teticka.
tetička už to radku viděla. a taky babička, sestra, bratři, švagr i švagrová, synovci a neteře a skoro všichni kamarádi a známí. a teď i ty ...
jsem spokojen. zase někdy zajdi.
nie zle, ale PDR sa mi javi ako dost dominantny a svetlo je ostre
jo Madeira - moc hezká destinace pro fotografy
zkusil bych nejak lepe zakomponovat to popredi v PDR, prijde mi jako kdyz to reze fotku na dve casti