Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
líbí
toto mi chuti :)) super atmo..to slnko by tam ani nemuselo byt .. siel by som viac k vode a orezal tak ze by voda zacinala akurat v LDR
eee.. PDR nie LDR
nejsem odborník přes kompozici, ale toho písku dole mohlo být méně.
tý jo
příjemné
doly byh asi řízl
někumu se líbí víc oblohy, někomu víc písku.. ale zpracování je dobré
+
já bych fikla to slunce...stačilo by mi to bez něj
;)
tak si to cvičně řežu dle pokynů a už mi toho moc nezbývá :-(
ale vážně. písku je tam hodně, ale chtěl jsem tam mít tu pustou prázdnou pláž brzo ráno a to tam nějaký písek zůstat musí. a slunce ne, na to mi nesahejte. to pak zbyde obloha v barvě prasečího rypáčku bez zjevného důvodu.
dík že jste se zastavili a něco napsali.
škoda toho sluníčka, mě tam moc vadí. jinak moc příjemná foto
5+
raději bych bez slunce, super místo
líbí....
pěkná fotka...jen mi tam vadí to slunce bije až moc do očí..jinak super!
6/5