Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
Trochu přeexponované, ale je to dobrý pohled.
+++
milane, proč myslíš, že je to přeexponované?
ale nakonec jooo.... technicky se s tim peres jako ja,..... ale obsahove ciste.
pekná krajina
Povedena, ale prilis ostre svetlo.