Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
CHYBÍ NĚCO CO BY MNE ZAUJALO
Bez výhrad.
pocitově
chybi tam nejaky vyrzany objekt
Skvělá náladovka...
viz jan
5+
5+
veľmi pekná fotka (škoda že pocitovo málo evokuje - teda mňa)
Hezké místo, barvy, atmosféra. Chtělo by něco na oživení.