Deštivý podzimní den na jednom z prudších úseků Rousínovského potoka v Lužických horách.
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
jj není eso jako ESO :-) Fotograie povedená.
:o):o)
5+
+
na vodu mám slabost,ale nevím jestli bych tady nevolil jiné kompo.Nešlo z druhé strany a ořez u toho prvního stromu?Vím je to těžký a já nevidím skutečný stav okolí.Jen můj návrch nezlob se.
líbí
moc pěkná
pěkný snímek