Články v sérii - Doporučujeme

 • Doporučujeme: Nejlepší portrétní objektivy pro zrcadlovky

  Na trhu je mnoho dobrých portrétních objektivů jak pro APS-C, tak i pro full frame zrcadlovky. Který z nich je nejlepší a který je nejlepší právě pro vás? O tom více v tomto článku.

   0
 • Doporučujeme: Nejlepší ultrazoomy

  [Vánoce 2018] Vybíráte kompaktní fotoaparát? Tedy takový, který má objektiv pevně spojený s tělem a nelze jej z principu měnit. Pak je to i o tom, jaký rozsah zoomu chcete. Pokud opravdu velký, nad 30×, pak si prohlédněte zástupce značek, které jsou u nás aktuálně dostupné.

   6
 • Doporučujeme: Tipy na nejlepší fotopříslušenství

  Rozdíl mezi dobrými a skvělými fotkami nedělá často tělo ani objektiv, ale příslušenství k foťáku. Ať už se člověk dívá po něčem, čím by vylepšil fotovýbavu sobě nebo někomu blízkému třeba formou dárku často se obtížně orientuje mezi stovkami kusů nejrůznějšího příslušenství. To nejzajímavější proto můžete najít v tomto článku. 

   0
 • Doporučujeme: Nejlepší digitální zrcadlovky

  Nepřeberné množství různých modelů digitálních zrcadlovek najdeme na českém trhu, navíc s často nepříliš přehledným značením. Potom se výrobci nemohou divit, když zákazník nemá ponětí, jaká DSLR je pro něj ideální. Proto přicházíme s přehledem, který přinese světlo a pomůže Vám s výběrem zrcadlovky. V následujících dílech seriálu se můžete těšit i na bezzrcadlovky, kompakty, či  příslušenství fotografa. 

 • Doporučujeme: Digitální bezzrcadlovky

  Nemůžete se rozmyslet, zda si raději koupit zrcadlovku, nebo kompaktní fotoaparát? A co třeba něco mezi tím? Takzvané bezzrcadlovky nabídnou obrazovou kvalitu na stejné úrovni, jako DSLR, umožní vyměňovat objektivy, jsou ale přitom menší a lehčí. Vyrábí je mnoho různých výrobců - Fuji, Canon, Sony, Olympus, Panasonic či třeba Leica. Můžete si vybrat od přístrojů do dámské kabelky po plně profesionální modely za šestimístné částky.
  Proč tedy chtít (či nechtít) bezzrcadlovku a kterou?

Tento web používá k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a marketingovým účelům soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace