RSS feed

Články autora - Anna Veselá

 • Výstava Olympus Masters

  Až do 13. ledna mají všichni milovníci fotografie možnost navštívit v Czech Photo Centre celoevropskou výstavu, která nese název Olympus Masters. Prohlédnout si budete moct ty nejzajímavější snímky od 25 fotografů z nejrůznějších koutů Evropy.

   0
 • Čtení mezi řádky - ILFORD PHOTO studentská soutěž

  Až do 31. ledna mohou se mohou kreativní studenti zúčasnit soutěže pořádané společností Fomei, a to ILFORD PHOTO - Čtení mezi řádky. 

   0
 • Výsledky soutěže NIKON KALENDÁŘ 2019

  Prestižní fotografická soutěž NIKON KALENDÁŘ - moje srdeční záležitost, se letos těšila velkému jubileu, konal se konal její již 10. ročník. Jako obvykle, i tento rok se do soutěže přihlásila velká spousta fotografů s jejich snímky, které vyhodnotila odborná porota a vy si tak právě zde můžete prohlédnout vítězné fotografie. 

   0
 • Soutěž Olympus FotoAkademie zahájena!

  Už letos se mohou všichni mladí fotografové zúčastnit soutěže Olympus FotoAkademie 2019, která dnešním dnem startuje a potrvá až do 12. 3. 2019. Soutěž je určena pro studenty SŠ a žáky ZŠ, kteří budou se svými fotkami soutěžit o ceny věnované partnerem soutěže společností Olympus. Více o tématech a pravidlech se dozvíte níže.

   0
 • Podzimní Setkání fotografů

  Tuto sobotu, 24. listopadu 2018, proběhl již 29. ročník oblíbené akce pro všechny milovníky fotografie, a to Setkání fotografů. Jeho účastníci se tak mohli nejen setkat s jedněmi z předních hvězd české a slovenské fotografie a poslechnout si přednášky o jejich tvorbě, ale dokonce se od nich i učit na tematických workshopech. Jak celá událost probíhala, se dozvíte níže. 

   1
 • Přednášky na Setkání fotografů 24. 11. 2018

  tuto sobotu proběhne v KC Zahrada v Praze 29. Setkání fotografů, akce pro všechny milovníky focení. Své si zde najde opravdu každý, ať už milovníci portrétní fotografie, nadšenci do sportovní fotografie, příznivci makrofotografie a přírody obecně nebo také zájemci o novou fotografickou techniku. V tomto článku najdete program celé akce, nabitý těmi nejrůznějšími přednáškami. 

   2
 • Rozhovor: Tomáš Třeštík

  Tomáš Třeštík je jedním z předních českých fotografů. Zabývá se především reklamní a komerční fotografií, sám o sobě ale tvrdí, že ze všeho nejvíc rád poznává a fotí lidi. V tomto rozhovoru se dozvíme, jaká je jeho tvorba nebo co je pro reklamní fotografii důležité a jak se tento obor vůbec vyučuje.

   0
 • Zoner Photo Studio X: Úpravy fotografií v modulu EDITOR

  Zoner Photo Studio X je český program na úpravu fotografií, který bývá pravidelně aktualizován. Na rozdíl od předešlých verzí tohoto programu dnes můžeme využít i jeho grafické funkce, jako je třeba práce s vrstvami. V rozhovoru s Pavlem Kristiánem se budeme zabývat jeho nejnovější knihou "Zoner Photo Studio X: Úpravy fotografií v modulu EDITOR".

   0
 • Nominace na Czech Press Photo 2018

  Aktuálně probíhá prestižní fotografická soutěž Czech Press Photo, jejíž porota v uplynulých dnech hodnotila přihlášené snímky a vybrala tak nominace v 8 kategoriích, které byly zveřejněny 17. října na tiskové konferenci. Samotné vítěze se dozvíme až 20. 11. 2018 na chystané výstavě na Staroměstské radnici.

   0
 • Dokument ČT art „očima“ Panasonic Lumix GH5

  Linka II je pokračováním úspěšného hudebního dokumentu, kterým nás provází jazzový kytarista Rudy Linka příběhy a osudy známých osobností ze světa hudby, jako jsou třeba David Koller, Luboš Andrt anebo Adam Plachetka. Zajímavostí této série je, že byla celá natočena na Panasonic Lumix GH5.

   1

Tento web používá k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a marketingovým účelům soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace