• Tiskárna Canon Pixma IP6700D

  Cenově dostupné inkoustové fotografické tiskárny v současné době kvalitou úspěšně konkurují snímkům z minilabů. Do špičky této kategorie patří tiskárna Canon Pixma IP6700D, která je předmětem redakčního testu. Je navržena tak, aby splňovala jak požadavky nenáročných majitelů, tak i podmínky náročných fotoamatérů, kteří upravují snímky na počítači a preferují kvalitní výstupy do formátu A4.

   5
 • Test skeneru Epson V700 Photo

  Přinášíme vám uživatelský test všestranného skeneru firmy Epson. Je to druhý skener v testu během krátké doby a je jen na vás, kterému v případě zájmu dáte přednost. Po skeneru Epson V700 Photo by se mohli ohlédnout především ti, kteří potřebují skenovat běžné papírové předlohy, negativy, pozitivy... A tak si kancelářskou práci zpestřit digitalizací svých analogových dat.

 • Test skeneru Canon CanoScan 9950F

  Přinášíme vám uživatelský test všestranného skeneru firmy Canon. Skeneru Canon 9950F. Měli by se po něm ohlédnout především ti, kteří potřebují skenovat jak běžné papírové předlohy, tak negativy, pozitivy... A tak si kancelářskou práci zpestřit digitalizací svých analogových dat.

 • Test fototiskárny HP Photosmart 8750

  Tiskárna HP Photosmart 8750 je prvním modelem fotografické tiskármy A3, určeným pro náročné uživatele. Ke kvalitnímu tisku fotografií používá devítibarevnou sadu barvivových inkoustů typu Vivera s přidanou modrou barvou. Tisk černobílých fotografií je podporován kazetou se třemi odstíny šedé. Tisky na kvalitních papírech HP vykazují vysokou trvanlivost tisků (přes 100 let).

   4
 • Test fototiskárny Canon i9950

  Fototiskárna Canon i9950 pro formáty do A3+ míří především do uživatelské skupiny pokročilých amatérů, poloprofesionálů a má ambice í v profesionální oblasti. Kvalitní tisky zajišťuje sada osmi oddělených inkoustů ChromePLUS na bázi barviva. Tisková hlava umožňuje tisknout v maximálním rozlišení 4800 x 2400 dpi. K počítači se připojuje USB či FireWire kabelem a podporuje i přímý tisk.

   7
 • Test Epson Stylus Photo R2400

  Tiskárna Epson Stylus Photo R2400 je posledním modelem fotografické tiskármy A3 ve výrobním programu firmy Epson a je určena náročným amatérům, poloprofesionálům a profesionálům. Používá pokročilou Micro Piezo technologii, která spolu s novou generací pigmentových inkoustů Ultrachrome K3 zaručuje špičkový barevný i černobílý tisk, pro který má tři černé kazety. O dalších vlastnostech se dočtete v redakčním testu.

   5
 • Test fototiskárny HP Photosmart 8250

  HP Photosmart 8250 je prvním modelem firmy Hewlett-Packard v oblasti maloformátových fototiskáren, který konečně používá šest oddělených náplní s novými inkousty HP Vivera. Směrování na široký okruh fotoamatérů odpovídá i relativně nízká cena zařízení. Další se dočtete v následujícím článku.

   1
 • Test fototiskárny Epson Stylus Photo R800

  Fototiskárna Epson Stylus Photo R800 je nejvyšším modelem firmy Epson v kategorii fototiskáren do formátu A4, určeným především nejnáročnějším fotoamatérům. Piezoelektrická fototiskárna používá Epson Ultrachrome High Gloss pigmentové inkousty v oddělených barevných náplních (sedm inkoustů, specialitou je osmá kazeta obsahující lak-finišér pro optimalizaci lesku a zařazení červeného a modrého inkoustu pro rozšíření barevného gamutu). Zacílení produktu na tvorbu kvalitních tisků podtrhuje to, že nemá možnost tisku z paměťových karet, naproti tomu ovladač tiskárny dává uživateli možnost rozsáhlejších vlastních nastavení parametrů; rozlišení tiskárny je na vhodných papírech až 5760 dpi.

   3
 • Podvodní pouzdra

  Asi každý z nás občas zatouží vyzkoušet něco nového. Když projdete Galerii FotoAparátu.cz, tak naleznete jednu kategorii fotografií, která zatím nemá mnoho zástupců. Je jí podvodní fotografie. Jedním z důvodů je nutnost pořídit si nebo zapůjčit speciální vybavení. V článku se pokusím přiblížit výhody a nevýhody pevných podvodních pouzder pro Nikon D70 a Nikon Coolpix 5900, která nám k testu zapůjčila firma podvodnipouzdra.cz.

   5
 • Test fototiskárny Epson Stylus Photo R300

  Fototiskárna Epson Stylus Photo R300 je navržena tak, aby uspokojila požadavky nejen řadových majitelů digitálních fotoaparátů, ale i náročných fotoamatérů. Umožňuje jak rychlý přímý tisk upomínkových fotografií formátu 10x15 cm (z paměťové karty, i připojeného fotoaparátu nebo externího USB zařízení), tak i kvalitní tisk do formátu A4 pro uživatele s nadstandardními nároky na technické zpracování či fotoamatéry s výtvarnými ambicemi...

   2

Tento web používá k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a marketingovým účelům soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace