..inak fotka je zo severneho skotska, a ten kamenny straznik sa pozera na lochbroom co je len nedaleko ullapoolu, takej malej dedinky..
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
parádní
moc pěkné
5/6
krásne
pekneee to mas :)
supr
velmi pekne
no coment
to jsou barvicky :)
pekné
pěkmé
6/5 libi,ale ty barvy me prijdou nejak trosku presyceny,prehnany
Krásná krajina:o)
gutové
Ešte som sa vrátil...Je to moc pekné
5+
moc hezký 6+
super
Krásný barvy:-)
velmi pěkný snímek...
je to pěkné,ale ta hromada mě nesedla
6+ moc pěkný, jako malovaný :)
hezké
pekné
super
ostré jako břitva...:))
fajn poskládané barvy i obraz
velmi dobré, chybí mě hloubka prostoru. Filtr bych tady vynechal
pekné
toto sa mi fest lubi po kazdej stranke
nějak mi to nesedí, je to takové rozhárané, nevim zda se zaměřit na kameny nebo na krajinu, a zda se mi to přesaturované
pěkný záběr
docela pěkné...
paráda
6+
nadhera..kompo...obloha...barvy...
pozadie kusok preotstrene. pekna krajina
++
no vidim ze polarizak a prechodak funguju namakano bracho super
...super, krásne farby
pěkné barvy
Pekna krajina.. syte farby (mozno az moc).
Ta kompozicia tak velmi natlacenych kamenov na kraj mi az tak nesedi.. ale je mozne, ze keby boli posunute viac k stredu, nebolo by to lepsie.
Velmi pekne foto..
nespadne to?
5+
6+
až kýčovitá saturace
Zdá se mi to až dost ostré.
zase další líbivé krajinka je totechnicky odporne dokonalý ajinak bez nápadu
Hezké barvy. 5+
presaturovano jinak libi
aspoň vidím, ako to tam vypadá, keď neprší...
...pěkné
Farby super
!
páčí sa.
Pekná fotka, len sa mi zdá trošku preostrená a presaturovaná/ale tá saturácia mi až tak moc nevadí/
libi:-)
paradicka!
6+