Tentokrát jsem si vybral snímek z předjaří,kdy jsme společně s přáteli vyjeli na výlet na Šumavu,do jednoho z jejích krásných a členitých koutů. Když jsem před pár dny hledal snímek pro vložení,řekl jsem si při prohlížení námětem podobných snímků,že přeci nemusí "vodopádovka" zaujmout jen sytostí barev a kompozicí. A tak jsem si tentokrát pohrál a ponechávám na vás, zda může zaujmout i monochromatické provedení.
Fotografii věnuji Petře Skružné jako poděkování za krásný společný fotovýlet.
Full frame, polarizační filtr B+W; ISO 100; čas 1,3 s; clona 9
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
pekné
jop líbí
good!
Hmmmm...ano!
Pěkné :-)
tema vodopady a vážky mi lezou krkem...
ale todle je BW, takze ok :-)
ps: je možný že by se mi nezdála ostrost?asi to zmenšení..
absolut
Příjemné osvěžení v záplavě podzimních barev. :-)
moze byt :-)
fantazy
paradni, tim BW opravdu vyjimecna ftografie
ano, bw je super
Líbí, zvlášť BW hodnotím...ale máš i spoustu mnohem hezčích fotek
...super ;o)
super foto! hlavne kompozícia a prevod...!
hmm, pohoda...
Pěkné zatiší :)
hezké, Mariane...:))
Líbí
ale jo
děkuji za fotku
ta úprava se ti opravdu moc povedla
Ahoj :)
Kat. vodní erotika. Dobré. :-)
5+
Nadherne
fí-ha
hned som vedel ze si to ty. tvoj styl uz trosku poznam. Je to krasne a cas je zvoleny uplne dobry (myslim expozicny)
pro mě super
velmi pekne, v posledni dobe mam CB velmi rad:)
pěkné
pěkné...kde to je na tý Šumávce?
To: KaRIOs - jj,s tím záměrem dát něco odlišného a v ČB jsem vybíral :o)
Petro - není zač. Byla too naše první,nikoli však poslední akce. Další budou Jizerky :o)
Honzo Č. - ahoooj :o)
Slavomíre - jako kdyby bylo myšlenkama jaro,že ? :o))))
Robo - :o) to mne těší,že mé fotky poznáváš. Ten čas volím od oka,někdy zkouším více možných časů,ale tentokrát jen tento.
Honza Kocum - víš že teď přesně nevím,musím kouknout domapy,jestli tě to zajímá. Je to jeden boční ,malý a nenápadný potůček.
pekne
pěkný
pěkné!
bez debat ...nemam slov
6++
Výborná, takových fotek v BW tu moc není, povedlo se :-)