•  
  • Domovská stránka
  •  
  •  
    • Články
    • Fototesty
    • Galerie
    • Fórum
    • Bazar
    • Fotokurzy
 
  • Přihlásit
  • Registrovat
  • Články

    Fotočlánky

    10.06.2026

    Maskování v přírodě pro fotografy

    01.06.2026

    PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE, 17. DÍL, ŠKOLA BARVY…

    06.05.2026

    Fotografování šumavských orchidejí

    Všechny články   

    Novinky

    01.03.2026

    FOTOVIDEO BŘEZEN 2026

    05.02.2026

    FOTOVIDEO ÚNOR 2026

    01.01.2026

    FOTOVIDEO LEDEN 2026

    Série a kategorie

    • Škola barvy Jana Pohribného
    • Výsledky dvouměsíčních soutěží
    • Foto Týdne
    • FotoRádce
    • Klasická fotografie
    • FotoRozhovory
    • FotoCestopisy
    • Recenze knih
    • O FotoAparátu.cz
  • Fototesty

    Nové fototesty

    27.05.2026

    Sony FE 100–400 mm f/4,5 GM OSS - první dojmy

    21.05.2026

    Test bezzrcadlovky Sony A7R VI - první dojmy

    13.05.2026

    Canon EOS R6 V - první dojmy

    Všechny fototesty   
    10.02.2026

    Test objektivu Canon RF 16mm f/2.8 STM

    30.01.2026

    Test objektivu Canon RF 45mm f/1,2 STM

    06.01.2026

    Test objektivu Sony FE 70-200mm f/4 Macro G…

    Kategorie

    • Digitální zrcadlovky
    • Digitální bezzrcadlovky
    • Kompaktní fotoaparáty
    • Analogové fotoaparáty
    • Fotomobily
    • Objektivy
    • Příslušenství
    • Software
  • Galerie

    Vybrané galerie

    • 1 798 fotografií NAROVINU
    • 57 646 fotografií Černobílé foto
    • 101 474 fotografií Krajina
    • Všechny galerie   

    Soutěže

    • Téma dne "ERBY" - 2. července 2026
    • PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE - do 31.7.
    • Všechny soutěže   

    Fotogalerie

    • Nejnovější fotografie
    • Hlavní strana galerie
    • Nejlepší fotografie
    • Všechny galerie
    • Lidé v galerii
    • Databáze fotoaparátů
    • Všechny série
  • Fórum

    Nové komentáře

    • Cimlerova
      Cimlerova | Diskuse ke galeriím | 17. 6. 18:42
      Téma dne "ERBY" - 2. července 2026
    • Cimlerova
      Cimlerova | Diskuse ke galeriím | 11. 6. 22:01
      Téma dne "PÍSMENA, SLOVA, ČÍSLA" - 4. června 2026
    • Jozef Varényi 1
      Jozef Varényi 1 | Diskuse ke článkům | 10. 6. 12:11
      PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE, 17. DÍL, ŠKOLA BARVY JANA POHRIBNÉHO

    Nejžhavější diskuse

    • Diskuse ke galeriím | 11 příspěvků za posledních 30 dnů
      Téma dne "ERBY" - 2. července 2026
    • Diskuse ke galeriím | 8 příspěvků za posledních 30 dnů
      Téma dne "PÍSMENA, SLOVA, ČÍSLA" - 4. června 2026
    • Diskuse ke článkům | 2 příspěvky za posledních 30 dnů
      PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE, 17. DÍL, ŠKOLA BARVY JANA POHRIBNÉHO

    Kategorie

    • Fotoaparáty a fototechnika
    • Vše o fotografování
    • Dotazy a připomínky
    • Fotogalerie
    • Diskuse ke článkům
    • Diskuse ke galeriím
  • Bazar

    Nejnovější inzeráty

    prodám

    Prodám set objektivů pro Canon EOS EF

    prodám

    Sony Alpha A7 II tělo

    prodám

    M50 foto set

    Všechny inzeráty   
    prodám

    Sony FE 90 mm f/2,8 Macro G OSS

    prodám

    prodám tělo - CANON EOS 1Ds Mark III

    prodám

    Leica 35 mm f/1,4 ASPH SUMMILUX-M

    Kategorie

    • Prodám
    • Koupím
    • Vyměním
    • Daruji
  • Fotokurzy

    Fotoexpedice

    Ladakh

    Japonsko

    Helgoland

    Všechny fotoexpedice   

    Rekvalifikační kurzy

    Škola profesionální fotografie nabízí rekvalifikační fotokurzy akreditované MŠMT ČR.

    Rekvalifikační kurz

    Fotograf – Fotoreportér

    Nové od září 2016

    Fotograf portrétu a módy

    Fotokurzy

    • Letní FotoTábory
    • Kurzy v Praze
    • Kurzy na Šumavě
    • Základy fotografování
    • Úpravy fotografií
    Všechny fotokurzy   
ve fotkách  
  • v článcích
  • v lidech
  • ve fotkách
  • ve štítcích
  • ve fóru
  • Registrovat
  • Přihlásit
      Zapomněli jste heslo?
      Měli jste účet na starém webu?
  • Nahrát fotku
  • Nahrát sérii

Přihlásit se

  Zapomněli jste heslo?
  Měli jste účet na starém webu?

Z očí do očí (objektivu)

597(6.0) 48 hodin: 472 (6.0)
Marian Lechnýř hloust Marian Lechnýř hloust (33 062 bodů)
V galerii: Makro

Malé šídlo (zoologové prominou),zachráněné před utonutím z hladiny rybníka se odvděčilo při osychání nezvyklou klidností,zvědavostí a trpělivostí se nechat chvíli fotit. Po chvíli si řeklo to stačí,pár snímků máš ,tak ahoj a díky.
A já jsem vděčný i za těch pár minut. Díky.
Budu rád zejména za vaše připomínky a komentáře.Dobré světlo.
Plné políčko
Colona kolem 5,6 čas tak 1/125 a ISO 800
Foceno z ruky,na stativ nebylo moc času. Takže jsem rád že jsem to udržel a přijatelně zaostřil :o) HO je při této kombinaci velice malá (kdo nezkusil ani netuší).

Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).

  • Marcel Suchý
    Marcel Suchý
    celkem 108 559 bodů
    |
    06.09.2005 07:12
  • www.harry96.xf.cz last update on 15.6.2006
    www.harry96.xf.cz last update on 15.6.2006
    celkem 7 557 bodů
    |
    06.09.2005 07:15

    Zkus s epodívat na fotky Petra Dočkala tady na FAcz, má tam hodně docela povedebého hmyzu, a včera tam měl i vážku.

  • Martin Šťastný Stagr
    Martin Šťastný Stagr
    celkem 9 420 bodů
    |
    06.09.2005 07:15
  • Tomáš Hejl
    Tomáš Hejl
    celkem 34 012 bodů
    |
    06.09.2005 07:20

    asi malinko hlubší doostření

  • Jan Kacar Kícr
    Jan Kacar Kícr
    celkem 2 290 bodů
    |
    06.09.2005 07:21
  • Martin Miškovský
    Martin Miškovský
    celkem 24 295 bodů
    |
    06.09.2005 07:21
  • Robert Švanda
    Robert Švanda
    celkem 78 322 bodů
    |
    06.09.2005 07:21
  • Marek Vajs
    Marek Vajs
    celkem 0 bodů
    |
    06.09.2005 07:42
  • Daniela Doskočilová
    Daniela Doskočilová
    celkem 33 809 bodů
    |
    06.09.2005 07:43
  • Jiří Hruška
    Jiří Hruška
    celkem 7 639 bodů
    |
    06.09.2005 07:50
  • Václav Pižl
    Václav Pižl
    celkem 53 915 bodů
    |
    06.09.2005 07:50
  • tom zet
    tom zet
    celkem 11 315 bodů
    |
    06.09.2005 07:53
  • R.C.
    R.C.
    celkem 46 623 bodů
    |
    06.09.2005 07:59
  • Jozef Doboš
    Jozef Doboš
    celkem 82 138 bodů
    |
    06.09.2005 08:01

    vadi mi len napis cez fotku a mala dof, chcelo by to stativ a priclonit na dlhsi cas.

  • Aleš Vávra hooray
    Aleš Vávra hooray
    celkem 171 bodů
    |
    06.09.2005 08:06

    6+

  • Bohdana Elblová
    Bohdana Elblová
    celkem 4 196 bodů
    |
    06.09.2005 08:09
  • Zdeněk Němec
    Zdeněk Němec
    celkem 2 951 bodů
    |
    06.09.2005 08:14
  • LUBOM Hurajt - lubohurajt.com
    LUBOM Hurajt - lubohurajt.com
    celkem 90 623 bodů
    |
    06.09.2005 08:14

    super

  • Laco K.
    Laco K.
    celkem 0 bodů
    |
    06.09.2005 08:14
  • David Vepřek   www.davidveprek.com
    David Vepřek www.davidveprek.com
    celkem 69 202 bodů
    |
    06.09.2005 08:15
  • Sharpinka alias Škerko
    Sharpinka alias Škerko
    celkem 30 392 bodů
    |
    06.09.2005 08:16
  • artgallery -1 7
    artgallery -1 7
    celkem 0 bodů
    |
    06.09.2005 08:22
  • Marian Lechnýř hloust
    Marian Lechnýř hloust
    celkem 33 062 bodů
    |
    06.09.2005 08:24

    To: Harry-jdu kouknout
    Blondýn-nápis je tam,aby zase někdo nevydával cizí fotku za svou. S touto sestavou je skutečně HO minimální. Zvětšení je zde kolem 2,25:1 a mě šlo o pohledmne o celou ostrou hlavu :o) a co nejjemněji rozostřené pozadí.

  • Pavel Skala ingopocak
    Pavel Skala ingopocak
    celkem 21 635 bodů
    |
    06.09.2005 08:25

    paradni

  • Jiří Svoboda Bambus
    Jiří Svoboda Bambus
    celkem 12 143 bodů
    |
    06.09.2005 08:26

    ...asi by to opravdu chtělo větší hloubku ostrosti...jinak moc povedené...

  • Michal Kupsa
    Michal Kupsa
    celkem 214 543 bodů
    |
    06.09.2005 08:28

    Pokud je to fakt plné políčko, tak je to pecka ....

  • Leada
    Leada
    celkem 16 889 bodů
    |
    06.09.2005 08:29

    6+ výborné

  • PaNe
    PaNe
    celkem 0 bodů
    |
    06.09.2005 08:30

    pěkné

  • LP offline - -
    LP offline - -
    celkem 61 828 bodů
    |
    06.09.2005 08:30
  • Láďa Vít
    Láďa Vít
    celkem 53 072 bodů
    |
    06.09.2005 08:31

    pěkné, ale dost podobné jsem tu už viděl

  • Viktor Bem
    Viktor Bem
    celkem 407 bodů
    |
    06.09.2005 08:34

    6
    jo ostrého mohlo být víc... jinak ale dobré, taky bych si přál mít při ISO 800 snímek prakticky bez šumu... ;)

  • www.julakertesz.com
    www.julakertesz.com
    celkem 268 399 bodů
    |
    06.09.2005 08:40

    «•Krásná kresba v očích•»

  • bob.99
    bob.99
    celkem 622 bodů
    |
    06.09.2005 08:42
  • Vladimír JOSKA
    Vladimír JOSKA
    celkem 112 950 bodů
    |
    06.09.2005 08:59
  • Marian Lechnýř hloust
    Marian Lechnýř hloust
    celkem 33 062 bodů
    |
    06.09.2005 09:00

    To: Kapsa - ano,skutečně je.Díky
    Láďa Vít - přímé pohledy mohou být a leckdy nechtěně budou něčím podobné :o) Avšak to snad na škodu snímku není. Kopírování není můj styl. Jde vždy jen a jen o osobní pohled.
    Vico Albe- mohlo,ale i za toto jsem modelce vděčný. Když jsem chtěl ještě přiclonila přenastavil,byla pryč :o) Do iso 800 a ještě 1600 je šum minimální a přijatelný.
    Jula - mám její oči v různých pohledech

  • Karel Srstka
    Karel Srstka
    celkem 14 304 bodů
    |
    06.09.2005 09:12

    +

  • Róbert Štefanka
    Róbert Štefanka
    celkem 53 871 bodů
    |
    06.09.2005 09:17

    Krasne to mas

  • hyzdic
    hyzdic
    celkem 64 446 bodů
    |
    06.09.2005 09:23

    ta brada je fasa...

  • Vilém Buchmann
    Vilém Buchmann
    celkem 0 bodů
    |
    06.09.2005 09:29
  • Michal Kupsa
    Michal Kupsa
    celkem 214 543 bodů
    |
    06.09.2005 09:43

    Marian: To je super, je vidět že to děláš fakt dobře. Hodně snímků tady v této kategorii jsou totiž drsné ořezy a dost autorů by mělo problém to hodit na papír byť jen 10x15 ....

  • Marek Suvák
    Marek Suvák
    celkem 34 bodů
    |
    06.09.2005 09:45
  • Karel Němeček
    Karel Němeček
    celkem 105 804 bodů
    |
    06.09.2005 09:53
  • Fotograf 89
    Fotograf 89
    celkem 0 bodů
    |
    06.09.2005 10:21
  • Jiří Nikodým
    Jiří Nikodým
    celkem 1 503 bodů
    |
    06.09.2005 10:35
  • Jan Schiel Maxim67
    Jan Schiel Maxim67
    celkem 18 902 bodů
    |
    06.09.2005 10:47
  • Dogina
    Dogina
    celkem 114 560 bodů
    |
    06.09.2005 10:49
  • jan cermak
    jan cermak
    celkem 93 039 bodů
    |
    06.09.2005 10:50

    Ahojky :)

  • Marian Lechnýř hloust
    Marian Lechnýř hloust
    celkem 33 062 bodů
    |
    06.09.2005 11:17

    To: Robo a KApsa - děkuju. Michale,dávat sem veliký ořez,to pak není ani fotka. A když není možné z toho udělat fotku alespoň A4,je to škoda.
    Jan Čermák - ahoj Honzo :o) Vede se dobře?

  • Marian Matta - mattaweb.com
    Marian Matta - mattaweb.com
    celkem 171 974 bodů
    |
    06.09.2005 11:22

    Výborná fotografie bez výhrad. 20D a šikovné ruky .

  • Martin Benda
    Martin Benda
    celkem 15 435 bodů
    |
    06.09.2005 11:25
  • Pavel Krásenský
    Pavel Krásenský
    celkem 107 810 bodů
    |
    06.09.2005 11:44

    Tuším a věřím:-) Pěkný portrét a DOF jistě v mezích možností:-)

  • Petra Polívková
    Petra Polívková
    celkem 19 745 bodů
    |
    06.09.2005 12:04

    tak ta se ti fakt povedla...

  • Michal Kupsa
    Michal Kupsa
    celkem 214 543 bodů
    |
    06.09.2005 12:31

    Marian: Bohužel to tak ale je, už se stalo i to, že se našel zájemce o koupi některého ze snímků a když došlo na věc, tak vyšlo najevo, že autor je schopen vyprodukovat snímek v ucházející kvalitě pouze ve webovém rozlišení. A bohužel se to týká i některých jinak poměrně kvalitních autorů.
    Zvažuji dokonce navržení ještě jedné kolonky pro doplnění údaje o tom, v jakém rozlišení je případně autor schopen své dílo vyprodukovat v případě, že by někdo měl zájem o koupi. Navíc to i vypovídá o celkovém přístupu k fotografii jako takové ....

  • Marian Lechnýř hloust
    Marian Lechnýř hloust
    celkem 33 062 bodů
    |
    06.09.2005 13:04

    Děkuju Petro a Majo. Jak se máte?
    Michale,to je dobrý nápad.

  • Jiří Cvrk
    Jiří Cvrk
    celkem 175 301 bodů
    |
    06.09.2005 13:47

    větší DOF bych také rád. A jak tak koukám clona 5.6 .. mezikroužky .. no i bez mezikroužků vycházi hloubka ostrosti na 0.03 mm .. ano tři setiny milimetru

  • Fotograf 57
    Fotograf 57
    celkem 227 bodů
    |
    06.09.2005 14:15
  • PIEDRO
    PIEDRO
    celkem 48 120 bodů
    |
    06.09.2005 14:28
  • martas 3
    martas 3
    celkem 3 962 bodů
    |
    06.09.2005 15:27

    super! kdyby byla vetsi DOF tak za 7

  • Jiří Pirkl
    Jiří Pirkl
    celkem 16 033 bodů
    |
    06.09.2005 16:03

    malá DOF.......

  • erik alias eros
    erik alias eros
    celkem 4 281 bodů
    |
    06.09.2005 16:21
  • DiSaBodnúť
    DiSaBodnúť
    celkem 0 bodů
    |
    06.09.2005 16:33

    +

  • Hubert Poláček
    Hubert Poláček
    celkem 88 862 bodů
    |
    06.09.2005 16:42
  • hybco
    hybco
    celkem 37 235 bodů
    |
    06.09.2005 17:28

    jee, marian tak toto je krasa

  • Karel  Pagačík
    Karel Pagačík
    celkem 108 237 bodů
    |
    06.09.2005 18:38
  • Karel  Pagačík
    Karel Pagačík
    celkem 108 237 bodů
    |
    06.09.2005 18:41

    full frame,doufám,že jednou na srazu uvidím papír :)

  • Jiří Dvořák Fotomužík
    Jiří Dvořák Fotomužík
    celkem 108 924 bodů
    |
    06.09.2005 19:31
  • Fotograf 44
    Fotograf 44
    celkem 0 bodů
    |
    06.09.2005 19:58
  • Peter Oslanec Vrtik
    Peter Oslanec Vrtik
    celkem 17 861 bodů
    |
    06.09.2005 20:30
  • Lancelot
    Lancelot
    celkem 1 595 bodů
    |
    06.09.2005 20:42
  • Roman Šrubař
    Roman Šrubař
    celkem 24 083 bodů
    |
    06.09.2005 20:58
  • Marian Lechnýř hloust
    Marian Lechnýř hloust
    celkem 33 062 bodů
    |
    06.09.2005 21:06

    Ahoj Karle,
    když ji nechám udělat tak ano :o)
    A jak se vede? Nepůjdeme někdy na mlhavá rána tam u tebe :o)

  • Milan Vojtík
    Milan Vojtík
    celkem 106 355 bodů
    |
    06.09.2005 21:12

    ***

  • Ľubomír Homola Lubo54
    Ľubomír Homola Lubo54
    celkem 131 519 bodů
    |
    06.09.2005 21:13
  • FGR
    FGR
    celkem 108 bodů
    |
    06.09.2005 21:41
  • Luděk Masár
    Luděk Masár
    celkem 38 852 bodů
    |
    06.09.2005 21:44
  • VOJTa Herout
    VOJTa Herout
    celkem 264 417 bodů
    |
    06.09.2005 21:51

    5++

  • Pavel Hnízdil 1
    Pavel Hnízdil 1
    celkem 14 684 bodů
    |
    06.09.2005 21:56
  • Oskar Macek
    Oskar Macek
    celkem 33 150 bodů
    |
    06.09.2005 21:59
  • M A R O
    M A R O
    celkem 2 073 bodů
    |
    06.09.2005 22:05
  • Juraj Macko
    Juraj Macko
    celkem 0 bodů
    |
    06.09.2005 22:10

    sorry, DOF sa mi nepáči

  • Martin Zíta
    Martin Zíta
    celkem 128 327 bodů
    |
    06.09.2005 22:26

    heh..:-)

  • Hana Hlinková
    Hana Hlinková
    celkem 2 499 bodů
    |
    06.09.2005 23:23
  • Radek Bidlo
    Radek Bidlo
    celkem 83 785 bodů
    |
    07.09.2005 00:06
  • Lukáš Emmer 2m
    Lukáš Emmer 2m
    celkem 4 975 bodů
    |
    07.09.2005 00:23
  • Tino
    Tino
    celkem 63 763 bodů
    |
    07.09.2005 02:53

    ten podpis je faaakt dobrej :))

  • Daniel Marcincak
    Daniel Marcincak
    celkem 13 713 bodů
    |
    07.09.2005 04:26
  • Marian Lechnýř hloust
    Marian Lechnýř hloust
    celkem 33 062 bodů
    |
    07.09.2005 09:53

    To: Juraj - v pohodě :o)
    Tino - také nejssem z podpisu nadšenej,ale je to nepatrnáobrana před "kopírákama"
    JIrka Cvrk - a právě to byla ta nelehkost,při tak malé HO mít ostré to co jsem chtěl. S větší HO se to nedalo udržet ani s opřením a navíc nebylo tak plynule rozostřené pozadí.

  • Jitulka75
    Jitulka75
    celkem 18 265 bodů
    |
    07.09.2005 11:55
  • Vlastimil Komínek leestee
    Vlastimil Komínek leestee
    celkem 26 074 bodů
    |
    07.09.2005 12:38

    6+

  • Lukáš Klimek
    Lukáš Klimek
    celkem 5 465 bodů
    |
    08.09.2005 20:51
  • Stringáčik
    Stringáčik
    celkem 30 975 bodů
    |
    14.09.2005 09:47

    +

  • Aneta Lucie Seidlová
    Aneta Lucie Seidlová
    celkem 0 bodů
    |
    14.09.2005 15:55
  • Karel Kraus
    Karel Kraus
    celkem 8 747 bodů
    |
    15.09.2005 19:07
  • Kolbiš
    Kolbiš
    celkem 0 bodů
    |
    16.09.2005 12:15
  • Peter Drančák
    Peter Drančák
    celkem 70 725 bodů
    |
    19.09.2005 20:51

    7+ / tou sedmou nevracím body... ono to šídlo je fakt se supr výrazem... fotka zdá se mi nedoceněná...

  • Ladislav Brieška Snoopy
    Ladislav Brieška Snoopy
    celkem 0 bodů
    |
    20.09.2005 06:12
  • Petr Dočkal www.dphoto.cz
    Petr Dočkal www.dphoto.cz
    celkem 29 337 bodů
    |
    21.09.2005 17:04

    dost dobra vazka,taky super pohled :)))

  • Jan Švanda Honza
    Jan Švanda Honza
    celkem 41 704 bodů
    |
    25.09.2005 23:08

    6++ paráda

  • Adrian S.
    Adrian S.
    celkem 25 008 bodů
    |
    25.09.2005 23:15

    :D

  • Marek Gálik
    Marek Gálik
    celkem 12 087 bodů
    |
    02.10.2005 18:25
  • gedo
    gedo
    celkem 118 436 bodů
    |
    02.10.2005 18:37
  • Jozef K
    Jozef K
    celkem 0 bodů
    |
    03.10.2005 14:30
  • Irena
    Irena
    celkem 64 166 bodů
    |
    07.10.2005 18:37

    Moc pekná! Líbí se mi ta modrá a ty kukadla má jako boruvky:-)

  • Anna K
    Anna K
    celkem 11 146 bodů
    |
    08.10.2005 13:58
  • Slavomír Kamenčík 2
    Slavomír Kamenčík 2
    celkem 5 862 bodů
    |
    17.12.2005 09:26
  • Palo F.
    Palo F.
    celkem 11 975 bodů
    |
    30.12.2005 23:03
  • i.i.kahim
    i.i.kahim
    celkem 0 bodů
    |
    19.03.2006 22:18
  • Buddha Pavel Švanda
    Buddha Pavel Švanda
    celkem 4 301 bodů
    |
    11.09.2006 22:34
  • ivan eibner
    ivan eibner
    celkem 113 612 bodů
    |
    05.11.2006 11:22

Další informace

Vloženo: 6. 9. 2005
Album: Výchozí album
Zobrazeno: 243 x
Fotoaparát: Canon EOS 20D

Štítky fotografie

  • makro 35439x
  • zvířata 55225x

Další fotky autora

  • Dirigent
  • Nejvyšší vrchol
  • Pohled k vrcholu
  • MALEBOST VNITROZEMÍ
  • Barvy a linie pobřeží
  • PARÁDNÍK
  • Cesta do pekla
  • Odlesk
  • Jizerky - Souš
  • Ukázat všechny

Další fotky v galerii

  • Když kvetla čemeřice....
  • Ze stromu na zem
  • Klikoroh borový
  • podzimní pavučina
  • Na autě  -15
  • Malá součástka přírody
  • Růžovou ti krinolínu koupím ...
  • Hrušková....
  • Druhá do žluta....
  • Ukázat všechny

hlavní kategorie

  • Hlavní strana
  • Články
  • Fototesty
  • Galerie
  • Fórum
  • Bazar
  • Fotokurzy

Další stránky

  • O fotoaparat.cz
  • Seznam změn
  • Podmínky používání
  • Kontakty

Články a testy

10.6.2026

Maskování v přírodě pro fotografy

S fotografem Mirem Ondrušem jsme si povídali o různých způsobech a pomůckách pro to, abyste mohli fotografovat zvířata v podmínkách Střední Evropy,…

  • PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE, 17. DÍL, ŠKOLA BARVY JANA POHRIBNÉHO
  • Sony FE 100–400 mm f/4,5 GM OSS - první dojmy
  • Test bezzrcadlovky Sony A7R VI - první dojmy

vybrané kategorie

  • FotoRádce
  • Klasická fotografie
  • FotoRozhovory
  • FotoCestopisy
  • Recenze knih
  • O FotoAparátu.cz

Facebook profil

top fotografie

Vybrané fotografie

Soutěže

2. 7. 2026 - 6. 7. 2026

Téma dne "ERBY" - 2. července 2026

Celé znění tématu: ERBY (ZNAKY) ČESKÝCH MĚST A ŠLECHTICKÝCH RODŮ Projděte se po našich městech, vesnicích, hradech a zámcích a zaměřte se na erby…

1. 6. 2026 - 15. 7. 2026

PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE - do 31.7.

Cvičení: Vyfotografujte námět, který lépe vyzní v černobílém provedení než v barvě. Ideálně udělejte obě varianty stejného námětu – barevnou i…

Všechny soutěže   
  • FotoAparát.cz
  • FotoInstitut.cz
  • FotoAkademie.cz
  • Setkání fotografů
  • FotoMaratony.cz
  • CK FotoAtlas.cz

© 2026 FotoAparát.cz

Tvorba webových stránek WebToad s.r.o.