Fotil jsem nedávnou nás v klubu jamkové mistrovství dvojic.Golf je klidný a přesto vzrišující sport. Navíc byla po ránu pěkná rosa.Tak předkládám pro změnu tento snímek.Prosím o schovívavost při rozcupovávání,je to tady má 1. sportovní.
I když proti krajinkámasi nebude mít moc šancí :O))
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
mě se líbí...:-)
bezvadná momentka
5+
líbí
cool!
dobra!
:-D
opravdový čtenář... ;)
To Petr P.:Ano,L. je zodpovědný golfista.
Karel. P.: Co tuto neděli?Díky.
Libi
líbí
Dobrý výraz :)
moc hezké
tak trochu jiný pohled na golf
jsem golfistickej diletant a neznaboh, ale to vážně dumá o té jamce v popředí?:-))
moment výbornej, stejně jako fotka
bezva :-)
5++
To Radek F. : Ano dumá nad tím jak je střižena tráva míček si i na krátší vzdálenosti,zde odhadem asi 1,5 m,dovede pozlobit :o)
Jsem rád,že se snímek líbí,děkuju.
:)))
konečně Mariane :) - http://prahasraz.mysteria.cz
:-) Super okamžik.
je fakt skoda, ze ty sportovni v konkurenci zviratek a krajinek nemaji moc sanci. A pri tom, kdyz si clovek projde galerii v kategorii sport, tak je fakt na co koukat. Tak cu mozna nekdy na greenu :-)
kroketáááá 8)) pán má dost tmavý obličej a míček a jamka na trávníku zanikají, škoda
pěkný
:))