aneb opět trocha islandské malebnosti. Tentokráte ucelený pohled na barevný koper Rautholar.
Tento snímek,na rozdíl od pondělního vložení ,kdy jsem na základě komentářů a upozornění snímek smazal,chybu napravil a znovu dávám k hodnocení.Sami posuďte,zda se doladění povedlo.
Použit polarizační filtr B+W MRC
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
ťažko porovnávať, to by museli byť vedľa seba, ale mám pocit, že toto je lepšie (v tmavších partiách)
paradni
paráda
pěkné barvičky
Povedené, líbí.
M.
pohoda a klid
Líbí
vtipny nazev, "marode"!!!!!
líbí
TM/AI=6/6
páči
skutečně malebný..
JJo jo..tohle můžu..mám moc rád krajinky, hory a přírodu takže zde nejde dát něco jiného než.......:-))
dobrý název i ta krajinka
Učebnicová fotografie
Marian tieto tvoje fotky su fakt nadhera
:o)
skvélý
čistá práce..supr!
Je to zajimave. Prekvapilo mne, kterak je obtizne urcit velikost kopce, protoze na prvni pohled silne pripomina hromadu hlusiny. Je to pravdepodobne zpusobeno absenci stromu jakozto meritka a zejmena samotnou texturou povrchu , ktera je opravdu hodne podobna tomu kousku zeminy v popredi. Proto ta dezorientace. Zajimave!
Jo, tahle verze je lepší ....
moc moc pekne, som z toho cely prec...
Nádhera !
Majo nadherna ostrost a hloubka ... velmi interesantni ! SQ
Foto je vyborne, nicmene asi pro zvyrazneni te krajiny bych rizl pod temi vrchnimi mraky. Neni to ale vytka.
Jiří F. - když si ten výřez zkusím,tak plasticita oblohy zaniká a zevšední.
100%
Pěkná kompozice a podání tónú
u mna za plny :o)
velmi, velmi dobre
6+++
nema chybu, cestovateli Hlouste :) ... moc pekny.Tak trosku analogie s jednou fotkou L.Kamarada z Namibijske pouste :)
Super!
super
6+
krásná fotka
júúú
Je to super!Krasne farby,ten koren dobre odvadza pohlad do fotky a aj tie linie vnasaju pohlad dnu.
Krasna obloha.
Kvalitka:)
to je moc dobrý
nádhera
good
líbí, také bych rád na Island ...
ty brdo, toto nema chyby
krasa
super
veľmi dobré...
šumné
Parádní.
nevim, pro me 5+, na fotce hledám atmosféru, tu jsem na této nenasel,promin
Tak to jó.
krasa
Na mě je tohle už hodně barvotisk, ale zase málokdy vidím takhle precizní kompozici a - to především - dobře zvolené místo snímání
dobré
No, nádhera. Prostor, barvy, ...
Ta je fakt dobrá.
6-
Super
Uff, Mariane...krásná...
toto je jedna uzasna fotka
komentoval jsem tu smazanou věřím, že kdo ji neviděl, je s novou verzí spokojen.
Velmi pekne
Líbí.
Ještě hezčí kalendářovka, gratuluji, mně krajiny nějak nejdou... :)
:)
super
***
pekne farby
Nádherná fotka. Moc se mi to líbí.
paráda
pěkně barevné
jako dost dobre
líbí
luxus
6+
:o)
krásné
6-
zaujalo, technicky mozna jeste trochu rezervy ( to tmave misto se mi zda uz docela cerne) Pekna krajina, dost zajimavy a fotogenicky kopec.
hezké
+
Moc pěkná fotografie. Světlo, barvy, prostor,... ...