Po krátké odmlce vkádám zase jeden snímek, tentokrát ze sobotní toulky Jizerskými údolími.
Použit polarizační filtr.Ze SW úprav pouze doostřeno.
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
velmi pekne
krásne
Dost dobré
pekné
moc pěkné
Moc pěkná voda
moc pekny
!!!
ma citliva struna se rozeznela do vsech stran .. krasa
Paráda - listí jsi uklízel ? :-)
krásné,kde jsi lovil?údolí je hodně..
nemám čo dodať.
moje krevní skupina:-)
doost dobry! :)
krásne
moc hezký
no comment
nemám čo dodať -fantastické
Toto som nejako prehliadol. Skvele foto po vsetkych strankach! Gratulujem! 7+
Viem ze sa to foti dlhsim casom. To aby sa to nepresvetlilo dosiahnes len silnou clonou a polarizakom alebo je na to aj iny postup, prip dalsi filter???
Paráda taky není co dodat
pro me osobne naprosto jedinecne :o) Nezavidim, pouze preju ...
to můžu
Moc povedené :o)
Jak na "krajinky" moc nejsem tohle je super :-)
znam a mam :) taky :) 7 za foto +++ za jizerky
Naprosta PARADA!
Mariane, musím se poklonit.
To je ta nejlepší vodofffka, kterou jsem za dlouhou dobu viděl!
Pěkné, jak barevně, tak kompozičně :)
moc povedena
na maznutu vodu mam slabost, krasne
joooooooooo, fantastický
jo
...výborné...
Petr
ooo
6++
moc líbí...
opravdu moc pěkné
fakt super!!
Krásně prokreslená voda, barvičky podzimu. Popředí je "připlácnuté" bleskem?
To: Karel P. - Černý potok (škoda že jsi nemohl jet)
Daniel S. - neuklízel,tak to bylo
Lubo S. - na toto byla zatažená obloha ideální,když vyšlo slunce,byly snímky moc kontrastní.Občas jsem zkusil i variantu s ND4, ale nejlepší čas vycházel okolo 4-10 s
Petr. K - nepřiblesknuté,tak to bylo
Všem děkuji za kometáře,jsem rád,že se snímek líbí.Přeji mnoho krásných snímků a dobré světlo. Inu bylo ideální počasí na dlouhé časy.
Admirale a Vojto H. - děkuju,uvádíte mne do rozpaků
,od "pánů mistrů" potěší a povzbudí taková slova ještě více.
Nafotil jsem nemnoho,ale pokusím se vybrat brzy další. Přeji všem hezký den.
krajsi vodopad som este nevidel
BEZVA!!!
Skutečně skvělá vodofka, moc líbí ....
velmi dobré...
No, tak do "pánů mistrů" mám teda hodně daleko... ale k této fotce se rád vracím :)
nádherná "potokofka"
Wooouuw.....
Ty seš dooobreej:) To je tak úhledné, že nechci věřit , že bys před tím nepřemisťoval kameny, uklízel listí a usměrňoval tok vody. :)
Černý potok je super. Za mne jedno z nejfotogeničtějších míst, které znám.
Moc hezké. Dal bych 8. :-)
nádhera
mas krasne fotky
bez váhání
Az na ten velky ram je to krasne.
To Zdenka R. - poravdu jsem se scénou nic nedělal.
Pavel Z. - jsem stejného názoru,ale Hájený je
také pěkný.
VOJTa - inu povedené fotografie mluví samy za
sebe i za autora.
Ĺubo. R - díky.
Doporučuji i snímek s názvem "tekoucí" kolegyně Jany J. Je to ze stejného dne,ale z jiného potoka.
Ještě jednou děkuju za Vaše komentáře.
výtek jak šafránu
sedmičky dávám dost zřídka :-)
tak tohle je opravdu luxusní kousek, smekám svou hučku
krása :-))
výtečná
prima, tohle ja rád.,..
tose mi libi opravdu moc
Parada, uz som to hodnotil, ale potesi oko zas...
super. mne sa na "beznych" fotkach potokov nepacia vlhke kamene, ktore odrazaju svetlo kade-tade a vyzeraju ako pozlatene rekvizity z rozpravky Sol nad zlato. Toto ale nema chybu. Pri foteni premyslas :) 6++
moc pěkný kýč
řízla bych zdola tak centimetr
6++
parádička
+++
:o)
lahodi
++