Články označené - Výstava

 • Výstava: Filip Šlapal - Bauhaus

  V Galerii Jaroslava Fragnera na Betlémském náměstí 5 v Praze můžete až do 14. dubna navštívit výstavu "Bauhaus". Výstava prezentuje fotografie renomovaného českého fotografa architektury Filipa Šlapala, připomene stoleté výročí založení slavné umělecké školy Bauhaus (1919–1933).

   0
 • Výstava: Roky měřené světlem - Stanislav Tůma

  Pokud máte rádi minimalismus a černobílou fotografii, pak si rozhodně nemůžete nechat ujít výstavu známého českého fotografa Stanislava Tůmy. Ta se nazývá "Roky měřené světlem" a prohlédnout si ji můžete do 3. 3. 2019 v pražské Leica Gallery.

   1
 • Výstava Olympus Masters

  Až do 13. ledna mají všichni milovníci fotografie možnost navštívit v Czech Photo Centre celoevropskou výstavu, která nese název Olympus Masters. Prohlédnout si budete moct ty nejzajímavější snímky od 25 fotografů z nejrůznějších koutů Evropy.

   0
 • Výstava: ​Steve McCurry fotograf

  Do ambitu pražského kláštera Panny Marie Sněžné se znovu vrací výstava amerického fotografa Steve McCurryho, můžete ji zde navštívit do 4.11.2018. Reportážní a válečný světoznámý fotograf Steve McCurry má za sebou opravdu bohatou fotografickou minulost. Za svou kariéru byl již 2× prohlášen za mrtvého. Smrti byl několikrát opravdu blízko. Štěstěna však chtěla, aby nadále tvořil silná a inspirující díla. Do roku 2004 fotografoval na klasický film a jeho snímky se vyznačují velkou sytostí barev díky barevnému inverznímu filmu Kodachrome. Ač je i válečným fotografem, na jeho snímcích neuvidíte krev ani mrtvoly. Výstava je silná a inspirující. Nastartuje vás novým směrem, vřele doporučuji. Vybrala jsem 10 fotografií, které mne na výstavě zaujaly a kurátor výstavy fotograf Garik Avanesian mi k nim řekl zajímavé informace.

   4

Tento web používá k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a marketingovým účelům soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace