jedna fotka z pátečního odpoledne .. voda už není tak vysoko, jako tomu bylo v předchozích dnech, přesto je vidět její obrovská síla .. přeji příjemný večer, omluvte prosím částečně tk, zrcadlovka to není.
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
JO!!!
zas tak zvedla se mi nezda. chybi ,,velikost"
pekne to je...
cau sipit-e.nice
yes
líbí moc :)
pěkné
***
Pekná fotka.Keby som nemal trošku výhrady k TK,je za kľudne za 7
pekné
ok
tady není co dodat:)
Moc pěkné.
hezký
ok
sedem bodov davam len fotkam ktore mi vyrazia dych a toto je jedna z nich. Super. Strasne sa mi to paci.
6/5
6++
pěkná!
Skvělé!
pekne...
5+
krásný pohled