Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
good co dodat:)
Pro mě parádní fotka. Super.
moc pekny
A to jsem si myslel, ze budu prvni...
Ale i přes to je to dobrý!!!
krása
jú super
barvy pěkný, ale co fotí, jako by něco, co tu není..
peknoucke
Jako vždy paráda ;)
maxi...drzim pesti :)....mam te rad jako cloveka,at fotis dobre nebo blbe :)...mas pravdu..nepotrebujes na to zadny divky,zadny boxy..ale kdyz vsechno to co pises spojis dohromady..(krajinu,divky,boxy) tak vzniknou nezapomenutelny dila.....maj se hezky :)
borec.. za 7
super
super! :) skoda ze je fotograf tak na stredu, trochu mi tam uprostred vadi...:) 6++
Mariane, moc dobrá.
no taká netrpezlivá modelka môže byť celkom fajn...tak hepi ňjú jír ti prajem....fotka pekná
Krása!
Super, Marian! :-)
pekne
Nadherné mAriane,skutečně!
uz sem to hodnotil na PP mam dojem,ale tady je to mnohem lepsi a vetsi ;o) super fotecka
opět krásné, Mariane ;o)
Jiří Cvrk : pokud mohu ..fotí nasvícenou.. "Hlinskou vežu" - 2340m/n.m. tam dole :-)))
6+! No ale aj tak by ma zaujimalo,ako by si fotil tie modelky :)...no hochov už víš riadne!
Jarka Bauerova : od VAS ..teda od tebe to velmi poteší ...
GABI LACH : to ty jsi mne motivovala a tvoje pracička .... thank
Iggy: v mojom veku "j"a" už nie som na mladé modelky..tie prenecham kluďne TEBE :-)))..vďaka
6+ Moc pěkná atmosféra!
krásný.....držím se psů Mariane :-)
ahoj, Mariane, v roce 2006 všechno nej a hlavně spoustu úspěchů nejen na FA ;-)
tomu ani nemožem uveriť... :))) Tak nemusia to byť mladé (len)modelky...;)
Hmmm, tenhle atelier bych bral všema deseti Mariane. Moc pěkný - konek konců jak jinak že :))
ÚCHVATNÝ :)
Marian, aj tobe vse nejlepsi do noveho roku a momentalne pekne svatky.. k tomu same dobre svetlo aby jsi mohl stvorit mnoho dalsich skvelych fotek, podobajicich se vsem tem kterymi zprostredkovavas pro nas smrtelniky ty uzasne pohledy na nesmrtelne vrcholky hor.
Ta sedma není jen za fotku, ale i za slovní doprovod. Z každé fotky je cítit, že to opravdu děláš s láskou. Přeji ti moc a moc takových fotek a stále další elán pro ranní vstávání :-)
no super nemůžu jiank 7+ :) a ten popisek vynikající :o)
nádhera, moc super
supr!
....čo dodať človeče...pozriem na tvoje foto a ponorím sa do sna ako tam stojím aj ja a nasávam tú krásu.......díííky....a dobré svetlo aj naďalej.....
zdá se mi to, nebo nemáš na tom obrázku ani jeden čistě bílý pixel? co myslíš, může na "krásné" fotografii nějaký být? ;)
super jako vždy :) přeju krásný vánoce, šťastnej novej rok a spoustu dalších super fotek ;)
6+ parada :)
je fajn tam taky obcas zaclenit lidsky prvek..
«•Jubileum nemáš, to je pravda, ale Vánoce prožij s takovým nadšením, jako fotíš ty krásné kopečky ... jako malej kluk prostě. Veselé Vánoce.
Fotka ... no balada•»
gut
ok, a teď si představ, že bys místo toho ošklivýho chlapa postavil hodně netrpělivou, maximálně nasazenou modelku :)
moc hezký
Pavel : :-)) jo je moc ošklivej ? :-))
7/6 jak nekde si to cetl...cetl si to v Bibly !
Jezisova slova,evanielium Lukas 6:31
:-}
Tak beru zpět : místo trpělivýho chlapa netrpělivou modelku :)
Daniel Marcinčak: ja len tak, že su tie sviatky a Slovensko je velmi na to. Ano je to tam ..si prvý kdo na to prišiel ... určite si ju prečítal hádam nie ? nemaám pravdu ?..veľmi dobrá kniha ... povedal by som "best z bestselerov" a píše sa v Bibli z mekkým iiiii... :-))))
Pavle Pavle : jo jo máš pravdu !!! ale to víš v mém věku jsem již vyrovnán a narovnán stáčí mi ta trpělivost :-))))) no pobavil jsi mne moooc diky ..
joj sorry za to Y-I vsimol som si to az neskoro a opravit sa to neda tak uz sa mozem len hambit :-{
:-} yes THE BIBLE, is THE BOOK of books! :-}
Marian,pekné slová ,pekná foto
Tibor : veru tak pekné slová ..... no a fotka sa tým slovám nevyrovná :-)))
super foto, super koment...Tvoje fotky se mi moc líbí a doufám, že proud podobných fotek bude pokračovat :-)
Paráda
snad nepřepadnul :-)
:: Osamocený fotograf mezi monumenty...jo, jo.
Ooo, ty dálky a jak jsou pěkně vykreslený, světlo super, růžová v dálce...no poezie sama.
Sečteno, podtrženo, super jako vždy. ::
Mariane, parádní nejen fotka, ale i koment pod fotkou. Jen tak dál.
nadherne, super barvy! :)
parádní foto a komentář
Marián super foto, vďaka za všetky Tvoje fotky, ktoré mi spríjemňovali rok a všetko dobré do 2006 !
krásný hory...
bezva, líbí
Ahoj Maxi...myslím že spousta FÁčkařů mi dá za pravdu, když řeknu, že tvé fotky jsou ty, na které se dokážeme celý týden těšit...
... a stejně tak jako se na ně těšíme, tak i posléze dlouze nevycházíme z údivu, co dokážeš s kouskem sklíček a drobným čipem vkouzlit za nádhernou scenérii...
...a i když jak říkáš tu nejsi rok...ani nemáš stovku :-) přeci jen ti patří poklona každého z nás...
...a myslím že tvé fotky jsou ty, které nás neustále nutí jít kupředu..
...díky....a krásné vánoce....po celý rok..!!!!!!
..
Marian,foto je pekné.To je však u Teba skoro pravidlom.Prajem Ti stále rovnakú invenciu a chuť napredovať aj v Novom roku 2006.Krásne Vianočné sviatky.
vynikajici. Krasne jsi to napsal.. :o)
:))
6++
uff
fotky hor a lovců světla můžu
jen dál Mariane díky
super jako vždy
nadherna
moc dobré
At se dari a nasazeni vydrzi, moc rad si prohlizim tvoje fotky.
Ať se Ti daří :)
prima
Marian je to krásna fotka...ako vždy
parádní fotka
parada :))
moc fajn....pocul som ze sa snad stretneme medzi sviatkami! aj tebe, a dik
obdivuji Tvou práci! :)
měj se
krása
pěkné Mariane.
Ať se ti daří chytat stejně dobré světlo i v roce následujícím.
wow
++
...Martin Zíta už vše napsal.
...k tomu není co dodat ;o)
Pěkné
ahoj
:-)
Paráda,měj se.
parádička
co dodat,Maxi...snad jen Stastne a vesele!
krasna fotka, preji at se vsechno dari:)
super
To je perfektní, že tam je vidět i člověk.
pekne....
Krasna krajina, super svetlo..to si ty!:)
Příjemné :)
máš recht mariane
;-)
Mariane dik! a gratuluji!
velmi pekne to mas.
velka parada...drzim palce do dalsich kuskov, ahoj
Krasne
pravdu díš
...pěkné
Pěkné.. velmi
V tom větším formátu je to moc pěkné lepší než na PP .
Super.
!!!
Vela peknych fotiek aj v roku 2006 Ti prajem Marian. Ahoj
Miso
naozaj pekné Marian.Farby ,kompozícia, no a má to to nasadenie. Pre mňa jedna z najlepších fotografií od teba. Nie len "obyčajná" panoráma.
me osobne by se to bez fotografa libilo vic,ale je to vec nazou:)
pekny:)
6+
Tohle je myslim ta doostřená verze ne?;-)
*Mr. Holec* ..YES !!! :-))
nádhera Mariane
veselé vánoce, šťastný nový rok a další dokonalé fotografie...moc rád se na ně koukám..! :-)
:o) tak tato se mi líbí...motiv fajn ... ale to nebe je moc super
jo :)
moj nazor uz poznas :D
Šťastné a veselé a v Novom roku hlavne zdravíčko, aby si nám priniesol ešte mnoho "MM" záberov.
Krásné Vánoce, a Šťastný Nový rok...
super, a koment k tomu... perfiš!!!
:-) neni to za 7, protoze tvuj model nema rozepnutej knoflicek, coz me drazdi :-) ale atelier mas uzasnej ;-)
Parádní krajinko-portrét-momentka :-) Skvělá kompo, barvy a světlo :-) Hezké Vánoce
Ta barevnost nemá chybu!
Vďaka a taktiež všetko najlepšie aj Tebe a "dobré svetlo" nech Ti stále svieti,aby tie fotočky boli stále také super,ahoj PF 2006
JO!!!
parádní nasazení .. :)
hhuuuu! super
... pri Tvojich fotkách vždy pookrejem :-) ... fakt relax ...
Přeji hodně maximálního nasazení za pěkným světlem bez nehody.
paráda
máš pravdu: dělejme my jim co chceme aby oni nám :-)))) Dobré světlo na dlaší fotečky
Vim o cem je rec:-)
bomba
Je to nasazení
super Mariane...
no coment
krása nesmírná :-))
super super. fuckt super momentik. priroda nadhera.
de dát něco vyššího než sedum?
7+++
Raději no comment, abych nezkazil atmosféru...krása.
SUPER,PARÁDA len tak ďalej!!! 7+7+7+7+7+7+7+7+7+7+7+7+7+7+7 ...atď...
6++
Fakt pekné, odkiaľ to je z Rysov? Ja som ešte nenašiel žiadnu ochotnú modelku.Tá moja keď zbadá, že som ju zameral tak zdrhá. Ale aj tak fotkám z hôr sa žiadne modelky nevyrovnajú.A aby som nezabudol neni fér keď jedna tvoja fotka má viac bodov ako všetky moje dohromady. :-)
7 za celoFAdielo ako celok :)
obdivuju tě za to maximální nasazení..je to dřina..byla jsem tam,ale bohužel bez foťáku..
Chlape, to je super!
* * * * * * *
Pěkné, mohu jen závidět že to máš do takové přírody kousek. Pěkná fotka, dobré nasazení
* * * * * * *
hodne krasny fotky
pěkné
:o)
vtipná, krásná, kvalitní :-)
pekné slová, a dobra praca
hezky pekne, pekne hezky...
great
9
good..
úžasný, pohádkovej svět hor
Snímek vystihuje úsilí fotografa, dojmy a práci,jež vede k dobrému cíli, krásné fotografii :o)