•  
  • Domovská stránka
  •  
  •  
    • Články
    • Fototesty
    • Galerie
    • Fórum
    • Bazar
    • Fotokurzy
 
  • Přihlásit
  • Registrovat
  • Články

    Fotočlánky

    10.06.2026

    Maskování v přírodě pro fotografy

    01.06.2026

    PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE, 17. DÍL, ŠKOLA BARVY…

    06.05.2026

    Fotografování šumavských orchidejí

    Všechny články   

    Novinky

    01.03.2026

    FOTOVIDEO BŘEZEN 2026

    05.02.2026

    FOTOVIDEO ÚNOR 2026

    01.01.2026

    FOTOVIDEO LEDEN 2026

    Série a kategorie

    • Škola barvy Jana Pohribného
    • Výsledky dvouměsíčních soutěží
    • Foto Týdne
    • FotoRádce
    • Klasická fotografie
    • FotoRozhovory
    • FotoCestopisy
    • Recenze knih
    • O FotoAparátu.cz
  • Fototesty

    Nové fototesty

    27.05.2026

    Sony FE 100–400 mm f/4,5 GM OSS - první dojmy

    21.05.2026

    Test bezzrcadlovky Sony A7R VI - první dojmy

    13.05.2026

    Canon EOS R6 V - první dojmy

    Všechny fototesty   
    10.02.2026

    Test objektivu Canon RF 16mm f/2.8 STM

    30.01.2026

    Test objektivu Canon RF 45mm f/1,2 STM

    06.01.2026

    Test objektivu Sony FE 70-200mm f/4 Macro G…

    Kategorie

    • Digitální zrcadlovky
    • Digitální bezzrcadlovky
    • Kompaktní fotoaparáty
    • Analogové fotoaparáty
    • Fotomobily
    • Objektivy
    • Příslušenství
    • Software
  • Galerie

    Vybrané galerie

    • 1 799 fotografií NAROVINU
    • 57 651 fotografií Černobílé foto
    • 101 494 fotografií Krajina
    • Všechny galerie   

    Soutěže

    • Téma dne "ERBY" - 2. července 2026
    • PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE - do 31.7.
    • Všechny soutěže   

    Fotogalerie

    • Nejnovější fotografie
    • Hlavní strana galerie
    • Nejlepší fotografie
    • Všechny galerie
    • Lidé v galerii
    • Databáze fotoaparátů
    • Všechny série
  • Fórum

    Nové komentáře

    • Cimlerova
      Cimlerova | Diskuse ke galeriím | 17. 6. 18:42
      Téma dne "ERBY" - 2. července 2026
    • Cimlerova
      Cimlerova | Diskuse ke galeriím | 11. 6. 22:01
      Téma dne "PÍSMENA, SLOVA, ČÍSLA" - 4. června 2026
    • Jozef Varényi 1
      Jozef Varényi 1 | Diskuse ke článkům | 10. 6. 12:11
      PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE, 17. DÍL, ŠKOLA BARVY JANA POHRIBNÉHO

    Nejžhavější diskuse

    • Diskuse ke galeriím | 11 příspěvků za posledních 30 dnů
      Téma dne "ERBY" - 2. července 2026
    • Diskuse ke galeriím | 8 příspěvků za posledních 30 dnů
      Téma dne "PÍSMENA, SLOVA, ČÍSLA" - 4. června 2026
    • Diskuse ke článkům | 2 příspěvky za posledních 30 dnů
      PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE, 17. DÍL, ŠKOLA BARVY JANA POHRIBNÉHO

    Kategorie

    • Fotoaparáty a fototechnika
    • Vše o fotografování
    • Dotazy a připomínky
    • Fotogalerie
    • Diskuse ke článkům
    • Diskuse ke galeriím
  • Bazar

    Nejnovější inzeráty

    prodám

    Prodám set objektivů pro Canon EOS EF

    prodám

    Peak Design Everyday Backpack v2 20L

    prodám

    M50 foto set

    Všechny inzeráty   
    prodám

    Peak Design Travel Backpack 30L

    prodám

    prodám tělo - CANON EOS 1Ds Mark III

    prodám

    Shimoda Action X40 v2 Starter Kit

    Kategorie

    • Prodám
    • Koupím
    • Vyměním
    • Daruji
  • Fotokurzy

    Fotoexpedice

    Ladakh

    Japonsko

    Helgoland

    Všechny fotoexpedice   

    Rekvalifikační kurzy

    Škola profesionální fotografie nabízí rekvalifikační fotokurzy akreditované MŠMT ČR.

    Rekvalifikační kurz

    Fotograf – Fotoreportér

    Nové od září 2016

    Fotograf portrétu a módy

    Fotokurzy

    • Letní FotoTábory
    • Kurzy v Praze
    • Kurzy na Šumavě
    • Základy fotografování
    • Úpravy fotografií
    Všechny fotokurzy   
ve fotkách  
  • v článcích
  • v lidech
  • ve fotkách
  • ve štítcích
  • ve fóru
  • Registrovat
  • Přihlásit
      Zapomněli jste heslo?
      Měli jste účet na starém webu?
  • Nahrát fotku
  • Nahrát sérii

Přihlásit se

  Zapomněli jste heslo?
  Měli jste účet na starém webu?

MAXIMUM APPOITMENT

2048(6.7) 48 hodin: 1345 (6.6)
Marian Matta - mattaweb.com Marian Matta - mattaweb.com (171 974 bodů)
V galerii: Krajina

Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).

  • Honza Ziky
    Honza Ziky
    celkem 99 356 bodů
    |
    21.12.2005 20:36

    good co dodat:)

  • Marcel Fujcik - MARF
    Marcel Fujcik - MARF
    celkem 0 bodů
    |
    21.12.2005 20:36

    Pro mě parádní fotka. Super.

  • Jana Sonntágová
    Jana Sonntágová
    celkem 2 364 bodů
    |
    21.12.2005 20:36

    moc pekny

  • Petr Šiška
    Petr Šiška
    celkem 18 704 bodů
    |
    21.12.2005 20:36

    A to jsem si myslel, ze budu prvni...

  • Jan Kacar Kícr
    Jan Kacar Kícr
    celkem 2 290 bodů
    |
    21.12.2005 20:37

    Ale i přes to je to dobrý!!!

  • Petr Kašpar
    Petr Kašpar
    celkem 13 995 bodů
    |
    21.12.2005 20:37

    krása

  • Jan Kacar Kícr
    Jan Kacar Kícr
    celkem 2 290 bodů
    |
    21.12.2005 20:37

    :D

  • Marek Suvák
    Marek Suvák
    celkem 34 bodů
    |
    21.12.2005 20:37

    jú super

  • Jiří Cvrk
    Jiří Cvrk
    celkem 175 301 bodů
    |
    21.12.2005 20:37

    barvy pěkný, ale co fotí, jako by něco, co tu není..

  • Markét
    Markét
    celkem 11 483 bodů
    |
    21.12.2005 20:38

    peknoucke

  • Jarka B
    Jarka B
    celkem 17 936 bodů
    |
    21.12.2005 20:38
  • Vilém Figalla _ Figi _
    Vilém Figalla _ Figi _
    celkem 94 761 bodů
    |
    21.12.2005 20:38

    Jako vždy paráda ;)

  • Vlastimil Koutný
    Vlastimil Koutný
    celkem 48 371 bodů
    |
    21.12.2005 20:38
  • sk 2
    sk 2
    celkem 0 bodů
    |
    21.12.2005 20:38

    maxi...drzim pesti :)....mam te rad jako cloveka,at fotis dobre nebo blbe :)...mas pravdu..nepotrebujes na to zadny divky,zadny boxy..ale kdyz vsechno to co pises spojis dohromady..(krajinu,divky,boxy) tak vzniknou nezapomenutelny dila.....maj se hezky :)

  • Veruu B.
    Veruu B.
    celkem 13 731 bodů
    |
    21.12.2005 20:39

    borec.. za 7

  • Jakub Kubický
    Jakub Kubický
    celkem 5 216 bodů
    |
    21.12.2005 20:39
  • Jaromír Kadeřábek
    Jaromír Kadeřábek
    celkem 220 115 bodů
    |
    21.12.2005 20:39

    super

  • Antonín Vinkler Toncek - www.antoninvinkler.com
    Antonín Vinkler Toncek - www.antoninvinkler.com
    celkem 13 512 bodů
    |
    21.12.2005 20:39

    super! :) skoda ze je fotograf tak na stredu, trochu mi tam uprostred vadi...:) 6++

  • pb
    pb
    celkem 28 294 bodů
    |
    21.12.2005 20:40

    Mariane, moc dobrá.

  • ľubo augustinský
    ľubo augustinský
    celkem 0 bodů
    |
    21.12.2005 20:40

    no taká netrpezlivá modelka môže byť celkom fajn...tak hepi ňjú jír ti prajem....fotka pekná

  • Lukas Vanecek 1
    Lukas Vanecek 1
    celkem 27 521 bodů
    |
    21.12.2005 20:40

    Krása!

  • Robert Švanda
    Robert Švanda
    celkem 78 322 bodů
    |
    21.12.2005 20:41
  • Gabi Lach
    Gabi Lach
    celkem 66 179 bodů
    |
    21.12.2005 20:42

    Super, Marian! :-)

  • Denis Forbrich
    Denis Forbrich
    celkem 26 324 bodů
    |
    21.12.2005 20:42

    pekne

  • Peter Paško
    Peter Paško
    celkem 50 589 bodů
    |
    21.12.2005 20:43
  • Zdeněk Vídeň
    Zdeněk Vídeň
    celkem 26 365 bodů
    |
    21.12.2005 20:44

    Nadherné mAriane,skutečně!

  • Jozef Doboš
    Jozef Doboš
    celkem 82 138 bodů
    |
    21.12.2005 20:44
  • Fotograf 96
    Fotograf 96
    celkem 22 bodů
    |
    21.12.2005 20:46

    uz sem to hodnotil na PP mam dojem,ale tady je to mnohem lepsi a vetsi ;o) super fotecka

  • Petra Filípková ESTRELLKA
    Petra Filípková ESTRELLKA
    celkem 20 087 bodů
    |
    21.12.2005 20:48

    opět krásné, Mariane ;o)

  • Marian Matta - mattaweb.com
    Marian Matta - mattaweb.com
    celkem 171 974 bodů
    |
    21.12.2005 20:48

    Jiří Cvrk : pokud mohu ..fotí nasvícenou.. "Hlinskou vežu" - 2340m/n.m. tam dole :-)))

  • Michal Grepl
    Michal Grepl
    celkem 34 644 bodů
    |
    21.12.2005 20:49
  • iggy
    iggy
    celkem 15 120 bodů
    |
    21.12.2005 20:49

    6+! No ale aj tak by ma zaujimalo,ako by si fotil tie modelky :)...no hochov už víš riadne!

  • r o m a n   ..  er
    r o m a n .. er
    celkem 40 825 bodů
    |
    21.12.2005 20:49
  • RP 1
    RP 1
    celkem 0 bodů
    |
    21.12.2005 20:49
  • Marian Matta - mattaweb.com
    Marian Matta - mattaweb.com
    celkem 171 974 bodů
    |
    21.12.2005 20:49

    Jarka Bauerova : od VAS ..teda od tebe to velmi poteší ...
    GABI LACH : to ty jsi mne motivovala a tvoje pracička .... thank

  • Marian Matta - mattaweb.com
    Marian Matta - mattaweb.com
    celkem 171 974 bodů
    |
    21.12.2005 20:50

    Iggy: v mojom veku "j"a" už nie som na mladé modelky..tie prenecham kluďne TEBE :-)))..vďaka

  • x 9
    x 9
    celkem 0 bodů
    |
    21.12.2005 20:51

    6+ Moc pěkná atmosféra!

  • Miroslava MiKi. Kinclerová
    Miroslava MiKi. Kinclerová
    celkem 57 840 bodů
    |
    21.12.2005 20:53

    krásný.....držím se psů Mariane :-)

  • LP offline - -
    LP offline - -
    celkem 61 828 bodů
    |
    21.12.2005 20:55

    ahoj, Mariane, v roce 2006 všechno nej a hlavně spoustu úspěchů nejen na FA ;-)

  • Peter Sirota -Peet
    Peter Sirota -Peet
    celkem 47 390 bodů
    |
    21.12.2005 20:55
  • iggy
    iggy
    celkem 15 120 bodů
    |
    21.12.2005 20:55

    tomu ani nemožem uveriť... :))) Tak nemusia to byť mladé (len)modelky...;)

  • Shadow - Marcel Šolta
    Shadow - Marcel Šolta
    celkem 0 bodů
    |
    21.12.2005 20:59

    Hmmm, tenhle atelier bych bral všema deseti Mariane. Moc pěkný - konek konců jak jinak že :))

  • PETUL
    PETUL
    celkem 83 097 bodů
    |
    21.12.2005 21:00

    ÚCHVATNÝ :)

  • Jiří Šubrt.com
    Jiří Šubrt.com
    celkem 136 625 bodů
    |
    21.12.2005 21:00

    :)

  • Tomáš Bohanes 1
    Tomáš Bohanes 1
    celkem 30 171 bodů
    |
    21.12.2005 21:02
  • Andz1n
    Andz1n
    celkem 3 601 bodů
    |
    21.12.2005 21:02

    Marian, aj tobe vse nejlepsi do noveho roku a momentalne pekne svatky.. k tomu same dobre svetlo aby jsi mohl stvorit mnoho dalsich skvelych fotek, podobajicich se vsem tem kterymi zprostredkovavas pro nas smrtelniky ty uzasne pohledy na nesmrtelne vrcholky hor.

  • Pavel Kubický
    Pavel Kubický
    celkem 15 344 bodů
    |
    21.12.2005 21:05

    Ta sedma není jen za fotku, ale i za slovní doprovod. Z každé fotky je cítit, že to opravdu děláš s láskou. Přeji ti moc a moc takových fotek a stále další elán pro ranní vstávání :-)

  • Jako ty
    Jako ty
    celkem 0 bodů
    |
    21.12.2005 21:05
  • Michal Kopeček
    Michal Kopeček
    celkem 11 526 bodů
    |
    21.12.2005 21:06

    no super nemůžu jiank 7+ :) a ten popisek vynikající :o)

  • lusa
    lusa
    celkem 52 260 bodů
    |
    21.12.2005 21:06

    nádhera, moc super

  • Pavel Hnízdil 1
    Pavel Hnízdil 1
    celkem 14 684 bodů
    |
    21.12.2005 21:06

    supr!

  • Bohumil KAFKA.NET Boros
    Bohumil KAFKA.NET Boros
    celkem 13 747 bodů
    |
    21.12.2005 21:10
  • Peter Kuric
    Peter Kuric
    celkem 16 280 bodů
    |
    21.12.2005 21:13

    ....čo dodať človeče...pozriem na tvoje foto a ponorím sa do sna ako tam stojím aj ja a nasávam tú krásu.......díííky....a dobré svetlo aj naďalej.....

  • Pavel Petruška
    Pavel Petruška
    celkem 123 105 bodů
    |
    21.12.2005 21:15

    zdá se mi to, nebo nemáš na tom obrázku ani jeden čistě bílý pixel? co myslíš, může na "krásné" fotografii nějaký být? ;)

  • Jitulka75
    Jitulka75
    celkem 18 265 bodů
    |
    21.12.2005 21:18

    super jako vždy :) přeju krásný vánoce, šťastnej novej rok a spoustu dalších super fotek ;)

  • Václav Šedivec
    Václav Šedivec
    celkem 3 919 bodů
    |
    21.12.2005 21:18
  • Milan Pokorný cpt.eagle
    Milan Pokorný cpt.eagle
    celkem 17 443 bodů
    |
    21.12.2005 21:19
  • Lucie Nikk Dvořáčková
    Lucie Nikk Dvořáčková
    celkem 13 606 bodů
    |
    21.12.2005 21:19

    6+ parada :)

  • Jaroslav Aichler
    Jaroslav Aichler
    celkem 15 339 bodů
    |
    21.12.2005 21:20

    je fajn tam taky obcas zaclenit lidsky prvek..

  • Beata Beláková
    Beata Beláková
    celkem 12 297 bodů
    |
    21.12.2005 21:21
  • www.julakertesz.com
    www.julakertesz.com
    celkem 268 399 bodů
    |
    21.12.2005 21:27

    «•Jubileum nemáš, to je pravda, ale Vánoce prožij s takovým nadšením, jako fotíš ty krásné kopečky ... jako malej kluk prostě. Veselé Vánoce.
    Fotka ... no balada•»

  • Fotograf 133
    Fotograf 133
    celkem 92 661 bodů
    |
    21.12.2005 21:29

    gut

  • Pavel Šlampa
    Pavel Šlampa
    celkem 4 662 bodů
    |
    21.12.2005 21:30
  • Pavel Tyle
    Pavel Tyle
    celkem 173 682 bodů
    |
    21.12.2005 21:48

    ok, a teď si představ, že bys místo toho ošklivýho chlapa postavil hodně netrpělivou, maximálně nasazenou modelku :)

  • Lukas Ondrousek aka Jozef Hul
    Lukas Ondrousek aka Jozef Hul
    celkem 180 929 bodů
    |
    21.12.2005 21:51
  • Alt176 HonzaČerný
    Alt176 HonzaČerný
    celkem 12 101 bodů
    |
    21.12.2005 21:54
  • Robert Adamec
    Robert Adamec
    celkem 239 502 bodů
    |
    21.12.2005 21:55

    moc hezký

  • Marian Matta - mattaweb.com
    Marian Matta - mattaweb.com
    celkem 171 974 bodů
    |
    21.12.2005 21:55

    Pavel : :-)) jo je moc ošklivej ? :-))

  • Daniel Marcincak
    Daniel Marcincak
    celkem 13 713 bodů
    |
    21.12.2005 21:56

    7/6 jak nekde si to cetl...cetl si to v Bibly !
    Jezisova slova,evanielium Lukas 6:31
    :-}

  • Pavol Kamenský
    Pavol Kamenský
    celkem 7 367 bodů
    |
    21.12.2005 22:00
  • Ivo Martinka
    Ivo Martinka
    celkem 17 951 bodů
    |
    21.12.2005 22:02
  • Pavel Tyle
    Pavel Tyle
    celkem 173 682 bodů
    |
    21.12.2005 22:02

    Tak beru zpět : místo trpělivýho chlapa netrpělivou modelku :)

  • Marian Matta - mattaweb.com
    Marian Matta - mattaweb.com
    celkem 171 974 bodů
    |
    21.12.2005 22:02

    Daniel Marcinčak: ja len tak, že su tie sviatky a Slovensko je velmi na to. Ano je to tam ..si prvý kdo na to prišiel ... určite si ju prečítal hádam nie ? nemaám pravdu ?..veľmi dobrá kniha ... povedal by som "best z bestselerov" a píše sa v Bibli z mekkým iiiii... :-))))

  • Marian Matta - mattaweb.com
    Marian Matta - mattaweb.com
    celkem 171 974 bodů
    |
    21.12.2005 22:03

    Pavle Pavle : jo jo máš pravdu !!! ale to víš v mém věku jsem již vyrovnán a narovnán stáčí mi ta trpělivost :-))))) no pobavil jsi mne moooc diky ..

  • Dagmar Čadková
    Dagmar Čadková
    celkem 36 757 bodů
    |
    21.12.2005 22:04
  • Rosťa Barčiš
    Rosťa Barčiš
    celkem 45 814 bodů
    |
    21.12.2005 22:06
  • Roman Šrubař
    Roman Šrubař
    celkem 24 083 bodů
    |
    21.12.2005 22:07
  • Daniel Marcincak
    Daniel Marcincak
    celkem 13 713 bodů
    |
    21.12.2005 22:11

    joj sorry za to Y-I vsimol som si to az neskoro a opravit sa to neda tak uz sa mozem len hambit :-{
    :-} yes THE BIBLE, is THE BOOK of books! :-}

  • Mišaka
    Mišaka
    celkem 1 185 bodů
    |
    21.12.2005 22:13
  • Fotograf 70
    Fotograf 70
    celkem 113 bodů
    |
    21.12.2005 22:16

    Marian,pekné slová ,pekná foto

  • Marian Matta - mattaweb.com
    Marian Matta - mattaweb.com
    celkem 171 974 bodů
    |
    21.12.2005 22:17

    Tibor : veru tak pekné slová ..... no a fotka sa tým slovám nevyrovná :-)))

  • martingross.sk off line
    martingross.sk off line
    celkem 0 bodů
    |
    21.12.2005 22:24
  • lubos bublik
    lubos bublik
    celkem 1 731 bodů
    |
    21.12.2005 22:25
  • Marek Bradáč Ballue
    Marek Bradáč Ballue
    celkem 28 125 bodů
    |
    21.12.2005 22:26

    super foto, super koment...Tvoje fotky se mi moc líbí a doufám, že proud podobných fotek bude pokračovat :-)

  • Kamil Šrubař
    Kamil Šrubař
    celkem 15 297 bodů
    |
    21.12.2005 22:31

    Paráda

  • Tomas Tomynovic Tomyno
    Tomas Tomynovic Tomyno
    celkem 59 578 bodů
    |
    21.12.2005 22:50
  • Radek Bidlo
    Radek Bidlo
    celkem 83 785 bodů
    |
    21.12.2005 22:56
  • Lu...Ny
    Lu...Ny
    celkem 0 bodů
    |
    21.12.2005 23:26

    snad nepřepadnul :-)

  • Jan Polášek Dr. Knedlik
    Jan Polášek Dr. Knedlik
    celkem 16 854 bodů
    |
    21.12.2005 23:28

    :: Osamocený fotograf mezi monumenty...jo, jo.
    Ooo, ty dálky a jak jsou pěkně vykreslený, světlo super, růžová v dálce...no poezie sama.
    Sečteno, podtrženo, super jako vždy. ::

  • Vladimír JOSKA
    Vladimír JOSKA
    celkem 112 950 bodů
    |
    21.12.2005 23:30

    Mariane, parádní nejen fotka, ale i koment pod fotkou. Jen tak dál.

  • DiSaBodnúť
    DiSaBodnúť
    celkem 0 bodů
    |
    21.12.2005 23:31
  • Jaromír Mikulík
    Jaromír Mikulík
    celkem 988 bodů
    |
    21.12.2005 23:31

    nadherne, super barvy! :)

  • Jaroslav  Bzenecký
    Jaroslav Bzenecký
    celkem 42 850 bodů
    |
    21.12.2005 23:46
  • Petr SOJKA
    Petr SOJKA
    celkem 11 118 bodů
    |
    21.12.2005 23:47

    parádní foto a komentář

  • Miro Sabo www.mirosabo.com
    Miro Sabo www.mirosabo.com
    celkem 97 572 bodů
    |
    21.12.2005 23:58

    Marián super foto, vďaka za všetky Tvoje fotky, ktoré mi spríjemňovali rok a všetko dobré do 2006 !

  • www.harry96.xf.cz last update on 15.6.2006
    www.harry96.xf.cz last update on 15.6.2006
    celkem 7 557 bodů
    |
    22.12.2005 00:15

    krásný hory...

  • Tomas Kaspar
    Tomas Kaspar
    celkem 51 395 bodů
    |
    22.12.2005 00:30
  • Hanka Kučerová
    Hanka Kučerová
    celkem 30 573 bodů
    |
    22.12.2005 00:47

    bezva, líbí

  • Milan Vojtík
    Milan Vojtík
    celkem 106 355 bodů
    |
    22.12.2005 01:20
  • Martin Zíta
    Martin Zíta
    celkem 128 327 bodů
    |
    22.12.2005 01:39

    Ahoj Maxi...myslím že spousta FÁčkařů mi dá za pravdu, když řeknu, že tvé fotky jsou ty, na které se dokážeme celý týden těšit...

    ... a stejně tak jako se na ně těšíme, tak i posléze dlouze nevycházíme z údivu, co dokážeš s kouskem sklíček a drobným čipem vkouzlit za nádhernou scenérii...

    ...a i když jak říkáš tu nejsi rok...ani nemáš stovku :-) přeci jen ti patří poklona každého z nás...

    ...a myslím že tvé fotky jsou ty, které nás neustále nutí jít kupředu..

    ...díky....a krásné vánoce....po celý rok..!!!!!!

    ..

  • Ľubomír Homola Lubo54
    Ľubomír Homola Lubo54
    celkem 131 519 bodů
    |
    22.12.2005 01:56

    Marian,foto je pekné.To je však u Teba skoro pravidlom.Prajem Ti stále rovnakú invenciu a chuť napredovať aj v Novom roku 2006.Krásne Vianočné sviatky.

  • ondřej zvěřina
    ondřej zvěřina
    celkem 24 530 bodů
    |
    22.12.2005 02:25
  • Radim Spitzer
    Radim Spitzer
    celkem 135 351 bodů
    |
    22.12.2005 02:25

    vynikajici. Krasne jsi to napsal.. :o)

  • Fotograf 35
    Fotograf 35
    celkem 0 bodů
    |
    22.12.2005 03:52

    :))

  • Laci Pazdera
    Laci Pazdera
    celkem 166 676 bodů
    |
    22.12.2005 05:46

    6++

  • Karel  Pagačík
    Karel Pagačík
    celkem 108 237 bodů
    |
    22.12.2005 06:25

    uff
    fotky hor a lovců světla můžu
    jen dál Mariane díky

  • PaNe
    PaNe
    celkem 0 bodů
    |
    22.12.2005 06:38
  • Ivan Šteiner
    Ivan Šteiner
    celkem 40 041 bodů
    |
    22.12.2005 06:58
  • Rosťa Raška
    Rosťa Raška
    celkem 0 bodů
    |
    22.12.2005 07:00
  • Vlasta Drahošova
    Vlasta Drahošova
    celkem 59 037 bodů
    |
    22.12.2005 07:01

    super jako vždy

  • suzana
    suzana
    celkem 28 642 bodů
    |
    22.12.2005 07:06

    nadherna

  • Vít Rýdl
    Vít Rýdl
    celkem 11 783 bodů
    |
    22.12.2005 07:12
  • Karolina Sobotková
    Karolina Sobotková
    celkem 6 918 bodů
    |
    22.12.2005 07:16

    moc dobré

  • Milan Bača
    Milan Bača
    celkem 68 021 bodů
    |
    22.12.2005 07:30
  • Petr Komárek
    Petr Komárek
    celkem 21 592 bodů
    |
    22.12.2005 07:30
  • Miroslav Mlíka
    Miroslav Mlíka
    celkem 15 086 bodů
    |
    22.12.2005 07:30

    At se dari a nasazeni vydrzi, moc rad si prohlizim tvoje fotky.

  • Igor Šperka
    Igor Šperka
    celkem 118 801 bodů
    |
    22.12.2005 07:31
  • Petr Vachtl
    Petr Vachtl
    celkem 22 015 bodů
    |
    22.12.2005 07:33

    Ať se Ti daří :)

  • Darka
    Darka
    celkem 72 831 bodů
    |
    22.12.2005 07:34

    prima

  • LUBOM Hurajt - lubohurajt.com
    LUBOM Hurajt - lubohurajt.com
    celkem 90 623 bodů
    |
    22.12.2005 07:40

    Marian je to krásna fotka...ako vždy

  • Martin Kryl
    Martin Kryl
    celkem 3 607 bodů
    |
    22.12.2005 07:43

    parádní fotka

  • Martin Myška morlor.net
    Martin Myška morlor.net
    celkem 0 bodů
    |
    22.12.2005 07:44

    parada :))

  • Borievky
    Borievky
    celkem 131 492 bodů
    |
    22.12.2005 07:53

    moc fajn....pocul som ze sa snad stretneme medzi sviatkami! aj tebe, a dik

  • gandalf šedý
    gandalf šedý
    celkem 30 549 bodů
    |
    22.12.2005 08:04
  • Dušan Záhumenský
    Dušan Záhumenský
    celkem 0 bodů
    |
    22.12.2005 08:11
  • Hanny
    Hanny
    celkem 13 699 bodů
    |
    22.12.2005 08:24
  • Róbert Štefanka
    Róbert Štefanka
    celkem 53 871 bodů
    |
    22.12.2005 08:30
  • Pepa Stříbrský YOUZZA
    Pepa Stříbrský YOUZZA
    celkem 70 977 bodů
    |
    22.12.2005 08:32

    obdivuji Tvou práci! :)
    měj se

  • franki
    franki
    celkem 2 056 bodů
    |
    22.12.2005 08:41
  • Lubo Torok
    Lubo Torok
    celkem 0 bodů
    |
    22.12.2005 08:47
  • Miroslav K pipin
    Miroslav K pipin
    celkem 14 881 bodů
    |
    22.12.2005 08:55
  • Josef Malý Pepa z depa
    Josef Malý Pepa z depa
    celkem 29 184 bodů
    |
    22.12.2005 08:59
  • Karel Němeček
    Karel Němeček
    celkem 105 804 bodů
    |
    22.12.2005 09:01

    krása

  • Jiří Dvořák Fotomužík
    Jiří Dvořák Fotomužík
    celkem 108 924 bodů
    |
    22.12.2005 09:15
  • Milan Bortel Milhousek
    Milan Bortel Milhousek
    celkem 17 280 bodů
    |
    22.12.2005 09:20
  • ILEM 77
    ILEM 77
    celkem 5 404 bodů
    |
    22.12.2005 09:23
  • Robin Drahoňovský
    Robin Drahoňovský
    celkem 0 bodů
    |
    22.12.2005 09:29
  • JF
    JF
    celkem 29 327 bodů
    |
    22.12.2005 09:32

    pěkné Mariane.
    Ať se ti daří chytat stejně dobré světlo i v roce následujícím.

  • Petr Schneider
    Petr Schneider
    celkem 475 bodů
    |
    22.12.2005 09:34
  • Igor Hlavatý
    Igor Hlavatý
    celkem 21 966 bodů
    |
    22.12.2005 09:34

    wow

  • Marek Vajs
    Marek Vajs
    celkem 0 bodů
    |
    22.12.2005 09:36
  • Vláďa Plicka
    Vláďa Plicka
    celkem 14 816 bodů
    |
    22.12.2005 09:37

    ++

  • M. J.
    M. J.
    celkem 30 048 bodů
    |
    22.12.2005 09:37

    ...Martin Zíta už vše napsal.
    ...k tomu není co dodat ;o)

  • valetol
    valetol
    celkem 0 bodů
    |
    22.12.2005 09:39
  • Ladislav Brieška Snoopy
    Ladislav Brieška Snoopy
    celkem 0 bodů
    |
    22.12.2005 09:46

    :-)

  • Radek Skoupý
    Radek Skoupý
    celkem 79 076 bodů
    |
    22.12.2005 09:47

    Pěkné

  • Otakar Mucha
    Otakar Mucha
    celkem 19 921 bodů
    |
    22.12.2005 09:49
  • Vlado Orolín
    Vlado Orolín
    celkem 26 222 bodů
    |
    22.12.2005 09:56
  • Marek Suchý
    Marek Suchý
    celkem 144 452 bodů
    |
    22.12.2005 10:00

    ahoj

  • mEcaDO
    mEcaDO
    celkem 0 bodů
    |
    22.12.2005 10:21
  • hyzdic
    hyzdic
    celkem 64 446 bodů
    |
    22.12.2005 10:22

    :-)

  • Laco K.
    Laco K.
    celkem 0 bodů
    |
    22.12.2005 10:27
  • vlamich
    vlamich
    celkem 21 784 bodů
    |
    22.12.2005 10:31

    Paráda,měj se.

  • Petr Lusk Bros
    Petr Lusk Bros
    celkem 56 076 bodů
    |
    22.12.2005 10:45

    parádička

  • David Vepřek   www.davidveprek.com
    David Vepřek www.davidveprek.com
    celkem 69 202 bodů
    |
    22.12.2005 10:48
  • RedWine
    RedWine
    celkem 33 323 bodů
    |
    22.12.2005 11:06

    co dodat,Maxi...snad jen Stastne a vesele!

  • stano jellus
    stano jellus
    celkem 14 059 bodů
    |
    22.12.2005 11:10

    je to užasné pozerať sa na Tvoje fotky.

    Prajem pokojné a štastné sviatky.

  • Ota Hevler
    Ota Hevler
    celkem 37 275 bodů
    |
    22.12.2005 11:23

    krasna fotka, preji at se vsechno dari:)

  • Peter Lengyel
    Peter Lengyel
    celkem 0 bodů
    |
    22.12.2005 11:58

    super

  • Tesa
    Tesa
    celkem 0 bodů
    |
    22.12.2005 11:58
  • Zdenka Rosecká
    Zdenka Rosecká
    celkem 236 664 bodů
    |
    22.12.2005 12:01

    To je perfektní, že tam je vidět i člověk.

  • prekůpek
    prekůpek
    celkem 0 bodů
    |
    22.12.2005 12:05

    pekne....

  • jan cermak
    jan cermak
    celkem 93 039 bodů
    |
    22.12.2005 12:11
  • Taffey trepem pičoviny
    Taffey trepem pičoviny
    celkem 0 bodů
    |
    22.12.2005 12:11

    Krasna krajina, super svetlo..to si ty!:)

  • VOJTa Herout
    VOJTa Herout
    celkem 264 417 bodů
    |
    22.12.2005 12:19

    Příjemné :)

  • Max Pomeranč
    Max Pomeranč
    celkem 62 064 bodů
    |
    22.12.2005 12:21

    máš recht mariane

  • www.radekjohn.eu
    www.radekjohn.eu
    celkem 12 689 bodů
    |
    22.12.2005 12:25
  • Daaali
    Daaali
    celkem 325 bodů
    |
    22.12.2005 12:44

    ;-)

  • Martin Malík
    Martin Malík
    celkem 3 111 bodů
    |
    22.12.2005 12:45
  • Ondrej Sanda
    Ondrej Sanda
    celkem 15 144 bodů
    |
    22.12.2005 13:01

    Mariane dik! a gratuluji!

  • Radovan Bries
    Radovan Bries
    celkem 89 555 bodů
    |
    22.12.2005 13:09

    velmi pekne to mas.

  • PIEDRO
    PIEDRO
    celkem 48 120 bodů
    |
    22.12.2005 13:11

    velka parada...drzim palce do dalsich kuskov, ahoj

  • Martina a Martin
    Martina a Martin
    celkem 956 bodů
    |
    22.12.2005 13:31

    Krasne

  • Filltos
    Filltos
    celkem 9 891 bodů
    |
    22.12.2005 13:35
  • Bryndak
    Bryndak
    celkem 0 bodů
    |
    22.12.2005 13:35
  • Radek Fišer 1
    Radek Fišer 1
    celkem 100 336 bodů
    |
    22.12.2005 13:43
  • Vlastimil Novák link-in-man
    Vlastimil Novák link-in-man
    celkem 16 202 bodů
    |
    22.12.2005 13:46
  • rudo hvizdos
    rudo hvizdos
    celkem 65 298 bodů
    |
    22.12.2005 13:47
  • Fotograf 57
    Fotograf 57
    celkem 227 bodů
    |
    22.12.2005 14:03

    pravdu díš

  • Jaroslav Volejník
    Jaroslav Volejník
    celkem 17 222 bodů
    |
    22.12.2005 14:35

    ...pěkné

  • Mirek Endyš photo.endys.cz
    Mirek Endyš photo.endys.cz
    celkem 27 810 bodů
    |
    22.12.2005 14:52

    Pěkné.. velmi

  • Boris Moskovský
    Boris Moskovský
    celkem 28 195 bodů
    |
    22.12.2005 14:57

    V tom větším formátu je to moc pěkné lepší než na PP .

  • Andrea Němcová
    Andrea Němcová
    celkem 49 501 bodů
    |
    22.12.2005 15:09

    Super.

  • Martin Miškovský
    Martin Miškovský
    celkem 24 295 bodů
    |
    22.12.2005 15:11

    !!!

  • marcelkonecny.com
    marcelkonecny.com
    celkem 27 377 bodů
    |
    22.12.2005 15:33
  • Kill Bill
    Kill Bill
    celkem 24 517 bodů
    |
    22.12.2005 15:47

    Vela peknych fotiek aj v roku 2006 Ti prajem Marian. Ahoj
    Miso

  • Martina Lenková
    Martina Lenková
    celkem 18 109 bodů
    |
    22.12.2005 16:01
  • Martin Brachtl
    Martin Brachtl
    celkem 8 082 bodů
    |
    22.12.2005 16:19
  • azi
    azi
    celkem 5 922 bodů
    |
    22.12.2005 16:21
  • vlado klement
    vlado klement
    celkem 6 155 bodů
    |
    22.12.2005 16:36

    naozaj pekné Marian.Farby ,kompozícia, no a má to to nasadenie. Pre mňa jedna z najlepších fotografií od teba. Nie len "obyčajná" panoráma.

  • Jirka Janovský janovka
    Jirka Janovský janovka
    celkem 120 132 bodů
    |
    22.12.2005 16:56
  • David Procházka
    David Procházka
    celkem 0 bodů
    |
    22.12.2005 16:59

    me osobne by se to bez fotografa libilo vic,ale je to vec nazou:)
    pekny:)
    6+

  • bonsaj
    bonsaj
    celkem 0 bodů
    |
    22.12.2005 17:05
  • Martin Holek
    Martin Holek
    celkem 0 bodů
    |
    22.12.2005 17:06

    Tohle je myslim ta doostřená verze ne?;-)

  • Marian Matta - mattaweb.com
    Marian Matta - mattaweb.com
    celkem 171 974 bodů
    |
    22.12.2005 17:10

    *Mr. Holec* ..YES !!! :-))

  • K r i s t ý n a  www.pagacikova.estranky.cz
    K r i s t ý n a www.pagacikova.estranky.cz
    celkem 0 bodů
    |
    22.12.2005 17:30
  • Kač 2
    Kač 2
    celkem 13 821 bodů
    |
    22.12.2005 17:45
  • Ink
    Ink
    celkem 2 248 bodů
    |
    22.12.2005 18:18
  • Jarka Volrábová
    Jarka Volrábová
    celkem 31 443 bodů
    |
    22.12.2005 18:21
  • Tomáš Valenta Macro-world -OFFLINE
    Tomáš Valenta Macro-world -OFFLINE
    celkem 124 472 bodů
    |
    22.12.2005 18:42

    nádhera Mariane
    veselé vánoce, šťastný nový rok a další dokonalé fotografie...moc rád se na ně koukám..! :-)

  • Tomáš Hloušek
    Tomáš Hloušek
    celkem 1 754 bodů
    |
    22.12.2005 18:42
  • Peter Žákovič ml. - www.peterzakovic.com
    Peter Žákovič ml. - www.peterzakovic.com
    celkem 39 538 bodů
    |
    22.12.2005 19:01
  • Fotograf 120
    Fotograf 120
    celkem 4 139 bodů
    |
    22.12.2005 19:02

    :o) tak tato se mi líbí...motiv fajn ... ale to nebe je moc super

  • Miroslav Urik
    Miroslav Urik
    celkem 62 437 bodů
    |
    22.12.2005 19:14
  • Tomáš Bartůsek tbart
    Tomáš Bartůsek tbart
    celkem 31 820 bodů
    |
    22.12.2005 19:18
  • Michal Kvarda
    Michal Kvarda
    celkem 116 301 bodů
    |
    22.12.2005 19:29
  • Jakub Hollý
    Jakub Hollý
    celkem 4 524 bodů
    |
    22.12.2005 19:41
  • Roman Maliha
    Roman Maliha
    celkem 65 348 bodů
    |
    22.12.2005 20:03

    jo :)

  • rehi
    rehi
    celkem 12 094 bodů
    |
    22.12.2005 20:18

    moj nazor uz poznas :D

  • Emil Malarik
    Emil Malarik
    celkem 553 bodů
    |
    22.12.2005 20:45

    Šťastné a veselé a v Novom roku hlavne zdravíčko, aby si nám priniesol ešte mnoho "MM" záberov.

  • Radek Šviderský
    Radek Šviderský
    celkem 0 bodů
    |
    22.12.2005 23:07

    Krásné Vánoce, a Šťastný Nový rok...

  • Michal Homola
    Michal Homola
    celkem 6 984 bodů
    |
    23.12.2005 01:06
  • Milan Satke
    Milan Satke
    celkem 0 bodů
    |
    23.12.2005 09:42
  • Sharpinka alias Škerko
    Sharpinka alias Škerko
    celkem 30 392 bodů
    |
    23.12.2005 11:40

    super, a koment k tomu... perfiš!!!

  • Fotograf 53
    Fotograf 53
    celkem 0 bodů
    |
    23.12.2005 13:38

    :-) neni to za 7, protoze tvuj model nema rozepnutej knoflicek, coz me drazdi :-) ale atelier mas uzasnej ;-)

  • Roman Mácha 1
    Roman Mácha 1
    celkem 65 057 bodů
    |
    23.12.2005 15:27

    Parádní krajinko-portrét-momentka :-) Skvělá kompo, barvy a světlo :-) Hezké Vánoce

  • Angelika Špicarová
    Angelika Špicarová
    celkem 243 267 bodů
    |
    23.12.2005 15:53

    Ta barevnost nemá chybu!

  • Ján Macho
    Ján Macho
    celkem 87 400 bodů
    |
    24.12.2005 10:33

    Vďaka a taktiež všetko najlepšie aj Tebe a "dobré svetlo" nech Ti stále svieti,aby tie fotočky boli stále také super,ahoj PF 2006

  • Martin Šťastný Stagr
    Martin Šťastný Stagr
    celkem 9 420 bodů
    |
    24.12.2005 21:29

    JO!!!

  • Jan Krejsa
    Jan Krejsa
    celkem 13 367 bodů
    |
    24.12.2005 21:37

    !

  • Jan Švanda Honza
    Jan Švanda Honza
    celkem 41 704 bodů
    |
    25.12.2005 16:06

    parádní nasazení .. :)

  • Milan Vaněček
    Milan Vaněček
    celkem 11 642 bodů
    |
    25.12.2005 18:57
  • Radek Masár
    Radek Masár
    celkem 21 863 bodů
    |
    25.12.2005 19:22
  • Karol Hradský arcady
    Karol Hradský arcady
    celkem 161 314 bodů
    |
    26.12.2005 11:07

    hhuuuu! super

  • Marian Garai
    Marian Garai
    celkem 13 812 bodů
    |
    26.12.2005 17:44

    ... pri Tvojich fotkách vždy pookrejem :-) ... fakt relax ...

  • Tomáš Racek
    Tomáš Racek
    celkem 6 480 bodů
    |
    26.12.2005 17:59
  • rene fidler
    rene fidler
    celkem 466 bodů
    |
    26.12.2005 21:45
  • Jarda Kvapil __
    Jarda Kvapil __
    celkem 15 218 bodů
    |
    27.12.2005 10:48

    Přeji hodně maximálního nasazení za pěkným světlem bez nehody.

  • MaCrek
    MaCrek
    celkem 5 867 bodů
    |
    27.12.2005 14:19
  • zonoro
    zonoro
    celkem 7 182 bodů
    |
    27.12.2005 15:54
  • Jaroslav Puchta Japa
    Jaroslav Puchta Japa
    celkem 28 144 bodů
    |
    27.12.2005 18:29
  • Eva Fischerová
    Eva Fischerová
    celkem 6 021 bodů
    |
    27.12.2005 21:36

    paráda

  • elevenpix
    elevenpix
    celkem 11 000 bodů
    |
    28.12.2005 01:01
  • Koca - Standa Kocůrek
    Koca - Standa Kocůrek
    celkem 27 062 bodů
    |
    28.12.2005 11:22

    máš pravdu: dělejme my jim co chceme aby oni nám :-)))) Dobré světlo na dlaší fotečky

  • Aleš Hejmánek AleX
    Aleš Hejmánek AleX
    celkem 7 819 bodů
    |
    28.12.2005 20:36
  • tomas sliva
    tomas sliva
    celkem 32 255 bodů
    |
    28.12.2005 22:48

    Vim o cem je rec:-)

  • marek chalupnik
    marek chalupnik
    celkem 24 186 bodů
    |
    29.12.2005 08:20

    bomba

  • Lukas Schvarc
    Lukas Schvarc
    celkem 0 bodů
    |
    30.12.2005 18:17

    Je to nasazení

  • Petr Dočkal www.dphoto.cz
    Petr Dočkal www.dphoto.cz
    celkem 29 337 bodů
    |
    30.12.2005 19:27

    super Mariane...

  • martin hrabovský
    martin hrabovský
    celkem 11 047 bodů
    |
    30.12.2005 21:27

    no coment

  • Václav Vaněček
    Václav Vaněček
    celkem 435 bodů
    |
    31.12.2005 13:12

    krása nesmírná :-))

  • Milned
    Milned
    celkem 2 391 bodů
    |
    01.01.2006 21:38
  • Rudolf Hausleitner
    Rudolf Hausleitner
    celkem 15 328 bodů
    |
    02.01.2006 11:16

    super super. fuckt super momentik. priroda nadhera.

  • Bc. Martina Kertészová
    Bc. Martina Kertészová
    celkem 11 280 bodů
    |
    02.01.2006 22:52

    de dát něco vyššího než sedum?

  • jarobike
    jarobike
    celkem 13 645 bodů
    |
    03.01.2006 15:28
  • Vojta Král
    Vojta Král
    celkem 1 824 bodů
    |
    03.01.2006 15:59

    7+++

  • Ondřej Koubek
    Ondřej Koubek
    celkem 314 bodů
    |
    03.01.2006 21:27

    Raději no comment, abych nezkazil atmosféru...krása.

  • Vlastimil Komínek leestee
    Vlastimil Komínek leestee
    celkem 26 074 bodů
    |
    04.01.2006 15:00

    6+

  • Lukáš Klimek
    Lukáš Klimek
    celkem 5 465 bodů
    |
    04.01.2006 20:11
  • Petr Gruber
    Petr Gruber
    celkem 14 479 bodů
    |
    06.01.2006 00:08
  • Dogina
    Dogina
    celkem 114 560 bodů
    |
    06.01.2006 01:01
  • David M. Bodlák DMB
    David M. Bodlák DMB
    celkem 30 440 bodů
    |
    06.01.2006 10:26
  • tomski bengovič
    tomski bengovič
    celkem 11 909 bodů
    |
    06.01.2006 10:42
  • Ivan Ďurčat
    Ivan Ďurčat
    celkem 8 094 bodů
    |
    06.01.2006 21:58

    SUPER,PARÁDA len tak ďalej!!! 7+7+7+7+7+7+7+7+7+7+7+7+7+7+7 ...atď...

  • Tom Z.
    Tom Z.
    celkem 121 057 bodů
    |
    08.01.2006 01:44

    6++

  • martin kleskeň 1
    martin kleskeň 1
    celkem 45 104 bodů
    |
    08.01.2006 11:52

    Fakt pekné, odkiaľ to je z Rysov? Ja som ešte nenašiel žiadnu ochotnú modelku.Tá moja keď zbadá, že som ju zameral tak zdrhá. Ale aj tak fotkám z hôr sa žiadne modelky nevyrovnajú.A aby som nezabudol neni fér keď jedna tvoja fotka má viac bodov ako všetky moje dohromady. :-)

  • Roman Macák
    Roman Macák
    celkem 11 657 bodů
    |
    08.01.2006 16:22
  • Ninka Hajdu Escada
    Ninka Hajdu Escada
    celkem 29 917 bodů
    |
    10.01.2006 07:37
  • Zdeněk Neumann
    Zdeněk Neumann
    celkem 69 460 bodů
    |
    10.01.2006 15:06
  • Taťána Havlíčková
    Taťána Havlíčková
    celkem 75 246 bodů
    |
    12.01.2006 18:47
  • Jan Schiel Maxim67
    Jan Schiel Maxim67
    celkem 18 902 bodů
    |
    14.01.2006 02:13
  • Lukáš Wellendorf
    Lukáš Wellendorf
    celkem 16 198 bodů
    |
    18.01.2006 18:33
  • anyone
    anyone
    celkem 16 286 bodů
    |
    19.01.2006 14:48
  • Lukáš Lejdar
    Lukáš Lejdar
    celkem 10 083 bodů
    |
    19.01.2006 17:26
  • Peter Oslanec Vrtik
    Peter Oslanec Vrtik
    celkem 17 861 bodů
    |
    22.01.2006 02:28
  • Jaromír Klaban
    Jaromír Klaban
    celkem 27 006 bodů
    |
    24.01.2006 22:56
  • Jiří Sucharda
    Jiří Sucharda
    celkem 5 583 bodů
    |
    24.01.2006 23:46
  • hybco
    hybco
    celkem 37 235 bodů
    |
    31.01.2006 08:15
  • ba Sk
    ba Sk
    celkem 3 657 bodů
    |
    01.02.2006 08:20
  • Milan Vins
    Milan Vins
    celkem 18 626 bodů
    |
    03.02.2006 13:24
  • Bambus
    Bambus
    celkem 31 015 bodů
    |
    16.02.2006 12:49
  • BoRis
    BoRis
    celkem 0 bodů
    |
    18.02.2006 19:56

    7 za celoFAdielo ako celok :)

  • potter
    potter
    celkem 1 666 bodů
    |
    20.02.2006 18:04
  • Ladislav
    Ladislav
    celkem 1 667 bodů
    |
    24.02.2006 21:01
  • Ganymade - Lenka Tomanová
    Ganymade - Lenka Tomanová
    celkem 19 981 bodů
    |
    28.02.2006 09:51
  • HANA vitova
    HANA vitova
    celkem 77 047 bodů
    |
    08.03.2006 12:33

    obdivuju tě za to maximální nasazení..je to dřina..byla jsem tam,ale bohužel bez foťáku..

  • janka baloghova
    janka baloghova
    celkem 1 211 bodů
    |
    10.03.2006 10:13
  • Jakub PEŠEK 1
    Jakub PEŠEK 1
    celkem 2 268 bodů
    |
    11.03.2006 21:51
  • Robert Koťas Píša
    Robert Koťas Píša
    celkem 15 838 bodů
    |
    21.03.2006 21:10
  • Jan Pelikán
    Jan Pelikán
    celkem 2 696 bodů
    |
    21.03.2006 21:20

    Chlape, to je super!

  • JÁN VEREŠ
    JÁN VEREŠ
    celkem 26 208 bodů
    |
    22.03.2006 19:31
  • PEDROZ
    PEDROZ
    celkem 25 353 bodů
    |
    04.06.2006 16:33

    * * * * * * *

    Pěkné, mohu jen závidět že to máš do takové přírody kousek. Pěkná fotka, dobré nasazení

    * * * * * * *

  • Tomáš Mašek
    Tomáš Mašek
    celkem 126 bodů
    |
    06.06.2006 10:19

    hodne krasny fotky

  • Jiří Dvořák
    Jiří Dvořák
    celkem 0 bodů
    |
    29.06.2006 17:37
  • Bohuslav Bambula
    Bohuslav Bambula
    celkem 16 678 bodů
    |
    30.06.2006 13:50

    pěkné

  • števo krišák
    števo krišák
    celkem 2 882 bodů
    |
    04.08.2006 12:53
  • Roman D.
    Roman D.
    celkem 91 bodů
    |
    06.08.2006 08:54
  • Vítězslav Moch
    Vítězslav Moch
    celkem 59 434 bodů
    |
    18.08.2006 07:32

    :o)

  • Marian 2
    Marian 2
    celkem 4 666 bodů
    |
    25.09.2006 13:21
  • Michal kováčik 2
    Michal kováčik 2
    celkem 914 bodů
    |
    01.10.2006 17:19
  • Matej Kováč
    Matej Kováč
    celkem 46 993 bodů
    |
    03.10.2006 23:28
  • Jonáš
    Jonáš
    celkem 2 581 bodů
    |
    05.11.2006 16:29
  • Maroš Plávka
    Maroš Plávka
    celkem 5 668 bodů
    |
    06.11.2006 23:52
  • Michal Hrabovský
    Michal Hrabovský
    celkem 1 340 bodů
    |
    08.11.2006 15:36
  • Kim Viktorie A.
    Kim Viktorie A.
    celkem 1 789 bodů
    |
    29.11.2006 21:50

    vtipná, krásná, kvalitní :-)

  • Jan Krejan
    Jan Krejan
    celkem 0 bodů
    |
    17.01.2007 16:04
  • Adrian Svec 1
    Adrian Svec 1
    celkem 7 878 bodů
    |
    26.02.2007 10:01
  • Jiří Valenta www.fotovalenta.cz
    Jiří Valenta www.fotovalenta.cz
    celkem 19 429 bodů
    |
    01.03.2007 19:08
  • Honza Kocum
    Honza Kocum
    celkem 61 789 bodů
    |
    19.03.2007 18:13
  • František Uhrovič
    František Uhrovič
    celkem 50 782 bodů
    |
    05.04.2007 23:38
  • mm 4
    mm 4
    celkem 13 753 bodů
    |
    07.04.2007 15:51
  • Peter Kotrčka
    Peter Kotrčka
    celkem 2 046 bodů
    |
    14.04.2007 13:01
  • zdeněk pluhař
    zdeněk pluhař
    celkem 918 bodů
    |
    21.04.2007 23:20
  • Marek Horváth
    Marek Horváth
    celkem 36 469 bodů
    |
    27.04.2007 08:33

    pekné slová, a dobra praca

  • MISCHA
    MISCHA
    celkem 10 102 bodů
    |
    27.04.2007 08:40
  • Nela Smržová Chro chro
    Nela Smržová Chro chro
    celkem 34 902 bodů
    |
    08.05.2007 17:01
  • vlk 2
    vlk 2
    celkem 2 802 bodů
    |
    08.05.2007 17:15

    hezky pekne, pekne hezky...

  • Rudi Klier
    Rudi Klier
    celkem 12 988 bodů
    |
    08.05.2007 17:46

    great

  • Jiří Větrovec
    Jiří Větrovec
    celkem 6 453 bodů
    |
    28.05.2007 17:27
  • Zbyněk Uher
    Zbyněk Uher
    celkem 103 743 bodů
    |
    28.05.2007 17:41
  • M.V. 1
    M.V. 1
    celkem 37 856 bodů
    |
    21.07.2007 19:39

    9

  • Julianna Kozák
    Julianna Kozák
    celkem 29 647 bodů
    |
    13.11.2007 15:52
  • Aleš  Bican
    Aleš Bican
    celkem 49 190 bodů
    |
    01.12.2007 11:37
  • Peter Ivan
    Peter Ivan
    celkem 74 067 bodů
    |
    31.12.2007 03:08

    good..

  • Lábus
    Lábus
    celkem 5 268 bodů
    |
    05.02.2008 12:28

    úžasný, pohádkovej svět hor

  • Honza P.
    Honza P.
    celkem 5 530 bodů
    |
    05.02.2008 12:45
  • René Kováčik
    René Kováčik
    celkem 10 911 bodů
    |
    05.02.2008 12:58
  • Miloš Bruncko
    Miloš Bruncko
    celkem 60 353 bodů
    |
    18.02.2008 09:01
  • Marian Lechnýř hloust
    Marian Lechnýř hloust
    celkem 33 062 bodů
    |
    17.09.2008 19:19

    Snímek vystihuje úsilí fotografa, dojmy a práci,jež vede k dobrému cíli, krásné fotografii :o)

  • Biker11
    Biker11
    celkem 74 137 bodů
    |
    17.09.2008 19:45
  • Marek Velechovský
    Marek Velechovský
    celkem 67 438 bodů
    |
    04.11.2010 09:31
  • Tomáš Wagner 1
    Tomáš Wagner 1
    celkem 254 bodů
    |
    22.02.2011 11:13

Další informace

Vloženo: 21. 12. 2005
Album: ° Tatranský sen °
Zobrazeno: 1931 x
Fotoaparát: Canon PowerShot Pro1

Štítky fotografie

  • hory 20038x
  • krajina 68026x
  • reportáž a dokument 24673x

Další fotky autora

  • TAM U NEBESKÝCH BRAN
  • MOUNTAIN  PHOTOGRAPHER
  • MORNING IN MONTE CADINI
  • MY MOUNTAINS OF BIRTH
  • MY MOUNTAINS OF BIRTH
  • FATRA THEATRE
  • GRANDE  VAGANAC
  • MOMENTS  IN  MOUNTAINS  II.
  • BESKYDSKÉ  PARADISO
  • Ukázat všechny

Další fotky v galerii

  • Jednoho rána
  • Příkopová
  • Stráně pod Groses Pyhrgasem
  • Pod Hochkönigem
  • ...tak jde život.....
  • Český Ráj
  • Ty modravé dálky
  • ...Stezka Českem,Šumava...
  • ...v Lužických horách....
  • Ukázat všechny

hlavní kategorie

  • Hlavní strana
  • Články
  • Fototesty
  • Galerie
  • Fórum
  • Bazar
  • Fotokurzy

Další stránky

  • O fotoaparat.cz
  • Seznam změn
  • Podmínky používání
  • Kontakty

Články a testy

10.6.2026

Maskování v přírodě pro fotografy

S fotografem Mirem Ondrušem jsme si povídali o různých způsobech a pomůckách pro to, abyste mohli fotografovat zvířata v podmínkách Střední Evropy,…

  • PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE, 17. DÍL, ŠKOLA BARVY JANA POHRIBNÉHO
  • Sony FE 100–400 mm f/4,5 GM OSS - první dojmy
  • Test bezzrcadlovky Sony A7R VI - první dojmy

vybrané kategorie

  • FotoRádce
  • Klasická fotografie
  • FotoRozhovory
  • FotoCestopisy
  • Recenze knih
  • O FotoAparátu.cz

Facebook profil

top fotografie

Vybrané fotografie

Soutěže

2. 7. 2026 - 6. 7. 2026

Téma dne "ERBY" - 2. července 2026

Celé znění tématu: ERBY (ZNAKY) ČESKÝCH MĚST A ŠLECHTICKÝCH RODŮ Projděte se po našich městech, vesnicích, hradech a zámcích a zaměřte se na erby…

1. 6. 2026 - 15. 7. 2026

PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE - do 31.7.

Cvičení: Vyfotografujte námět, který lépe vyzní v černobílém provedení než v barvě. Ideálně udělejte obě varianty stejného námětu – barevnou i…

Všechny soutěže   
  • FotoAparát.cz
  • FotoInstitut.cz
  • FotoAkademie.cz
  • Setkání fotografů
  • FotoMaratony.cz
  • CK FotoAtlas.cz

© 2026 FotoAparát.cz

Tvorba webových stránek WebToad s.r.o.