•  
  • Domovská stránka
  •  
  •  
    • Články
    • Fototesty
    • Galerie
    • Fórum
    • Bazar
    • Fotokurzy
 
  • Přihlásit
  • Registrovat
  • Články

    Fotočlánky

    10.06.2026

    Maskování v přírodě pro fotografy

    01.06.2026

    PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE, 17. DÍL, ŠKOLA BARVY…

    06.05.2026

    Fotografování šumavských orchidejí

    Všechny články   

    Novinky

    01.03.2026

    FOTOVIDEO BŘEZEN 2026

    05.02.2026

    FOTOVIDEO ÚNOR 2026

    01.01.2026

    FOTOVIDEO LEDEN 2026

    Série a kategorie

    • Škola barvy Jana Pohribného
    • Výsledky dvouměsíčních soutěží
    • Foto Týdne
    • FotoRádce
    • Klasická fotografie
    • FotoRozhovory
    • FotoCestopisy
    • Recenze knih
    • O FotoAparátu.cz
  • Fototesty

    Nové fototesty

    27.05.2026

    Sony FE 100–400 mm f/4,5 GM OSS - první dojmy

    21.05.2026

    Test bezzrcadlovky Sony A7R VI - první dojmy

    13.05.2026

    Canon EOS R6 V - první dojmy

    Všechny fototesty   
    10.02.2026

    Test objektivu Canon RF 16mm f/2.8 STM

    30.01.2026

    Test objektivu Canon RF 45mm f/1,2 STM

    06.01.2026

    Test objektivu Sony FE 70-200mm f/4 Macro G…

    Kategorie

    • Digitální zrcadlovky
    • Digitální bezzrcadlovky
    • Kompaktní fotoaparáty
    • Analogové fotoaparáty
    • Fotomobily
    • Objektivy
    • Příslušenství
    • Software
  • Galerie

    Vybrané galerie

    • 1 799 fotografií NAROVINU
    • 57 650 fotografií Černobílé foto
    • 101 491 fotografií Krajina
    • Všechny galerie   

    Soutěže

    • Téma dne "ERBY" - 2. července 2026
    • PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE - do 31.7.
    • Všechny soutěže   

    Fotogalerie

    • Nejnovější fotografie
    • Hlavní strana galerie
    • Nejlepší fotografie
    • Všechny galerie
    • Lidé v galerii
    • Databáze fotoaparátů
    • Všechny série
  • Fórum

    Nové komentáře

    • Cimlerova
      Cimlerova | Diskuse ke galeriím | 17. 6. 18:42
      Téma dne "ERBY" - 2. července 2026
    • Cimlerova
      Cimlerova | Diskuse ke galeriím | 11. 6. 22:01
      Téma dne "PÍSMENA, SLOVA, ČÍSLA" - 4. června 2026
    • Jozef Varényi 1
      Jozef Varényi 1 | Diskuse ke článkům | 10. 6. 12:11
      PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE, 17. DÍL, ŠKOLA BARVY JANA POHRIBNÉHO

    Nejžhavější diskuse

    • Diskuse ke galeriím | 11 příspěvků za posledních 30 dnů
      Téma dne "ERBY" - 2. července 2026
    • Diskuse ke galeriím | 8 příspěvků za posledních 30 dnů
      Téma dne "PÍSMENA, SLOVA, ČÍSLA" - 4. června 2026
    • Diskuse ke článkům | 2 příspěvky za posledních 30 dnů
      PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE, 17. DÍL, ŠKOLA BARVY JANA POHRIBNÉHO

    Kategorie

    • Fotoaparáty a fototechnika
    • Vše o fotografování
    • Dotazy a připomínky
    • Fotogalerie
    • Diskuse ke článkům
    • Diskuse ke galeriím
  • Bazar

    Nejnovější inzeráty

    prodám

    Prodám set objektivů pro Canon EOS EF

    prodám

    Canon EF-S 10-22 mm f/3,5-4,5 USM

    prodám

    M50 foto set

    Všechny inzeráty   
    prodám

    Nikon Z5 tělo

    prodám

    prodám tělo - CANON EOS 1Ds Mark III

    prodám

    Canon EF-S 24 mm f/2,8 STM

    Kategorie

    • Prodám
    • Koupím
    • Vyměním
    • Daruji
  • Fotokurzy

    Fotoexpedice

    Ladakh

    Japonsko

    Helgoland

    Všechny fotoexpedice   

    Rekvalifikační kurzy

    Škola profesionální fotografie nabízí rekvalifikační fotokurzy akreditované MŠMT ČR.

    Rekvalifikační kurz

    Fotograf – Fotoreportér

    Nové od září 2016

    Fotograf portrétu a módy

    Fotokurzy

    • Letní FotoTábory
    • Kurzy v Praze
    • Kurzy na Šumavě
    • Základy fotografování
    • Úpravy fotografií
    Všechny fotokurzy   
ve fotkách  
  • v článcích
  • v lidech
  • ve fotkách
  • ve štítcích
  • ve fóru
  • Registrovat
  • Přihlásit
      Zapomněli jste heslo?
      Měli jste účet na starém webu?
  • Nahrát fotku
  • Nahrát sérii

Přihlásit se

  Zapomněli jste heslo?
  Měli jste účet na starém webu?

LIGHT HUNTER

1774(6.6) 48 hodin: 1377 (6.6)
Marian Matta - mattaweb.com Marian Matta - mattaweb.com (171 974 bodů)
V galerii: Krajina

"DIVÁCI VIDÍ LÉPE NEŽ HERCI"

Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).

  • Fotograf 96
    Fotograf 96
    celkem 22 bodů
    |
    07.12.2005 12:41
  • Jaroslav Volejník
    Jaroslav Volejník
    celkem 17 222 bodů
    |
    07.12.2005 12:42
  • LUBOM Hurajt - lubohurajt.com
    LUBOM Hurajt - lubohurajt.com
    celkem 90 623 bodů
    |
    07.12.2005 12:42

    nádherná fotka a super svetlo

  • Ivo Martinka
    Ivo Martinka
    celkem 17 951 bodů
    |
    07.12.2005 12:42
  • Laci Pazdera
    Laci Pazdera
    celkem 166 676 bodů
    |
    07.12.2005 12:42

    no a máme zase stredu...tešil som sa na tvoje foto...opäť super ;o)

  • tomastomb
    tomastomb
    celkem 4 827 bodů
    |
    07.12.2005 12:42
  • Radmil Schneider
    Radmil Schneider
    celkem 0 bodů
    |
    07.12.2005 12:42
  • ivan eibner
    ivan eibner
    celkem 113 612 bodů
    |
    07.12.2005 12:43
  • Sharpinka alias Škerko
    Sharpinka alias Škerko
    celkem 30 392 bodů
    |
    07.12.2005 12:43

    aahoj

  • azi
    azi
    celkem 5 922 bodů
    |
    07.12.2005 12:43
  • Adam Bernau
    Adam Bernau
    celkem 207 bodů
    |
    07.12.2005 12:44
  • Miroslava MiKi. Kinclerová
    Miroslava MiKi. Kinclerová
    celkem 57 840 bodů
    |
    07.12.2005 12:44

    nádhera :-)

  • Tomas Tomynovic Tomyno
    Tomas Tomynovic Tomyno
    celkem 59 578 bodů
    |
    07.12.2005 12:44

    hmmm nadhera

  • Lubo Torok
    Lubo Torok
    celkem 0 bodů
    |
    07.12.2005 12:44
  • Hanny
    Hanny
    celkem 13 699 bodů
    |
    07.12.2005 12:44

    +

  • Laco K.
    Laco K.
    celkem 0 bodů
    |
    07.12.2005 12:45

    celkom dobré, ale tri riadky si dal aj tak. Vieš niekedy si myslím že u tvojich fotiek by stačila len lokalita. Všetko ostatné hovoria fotky.

  • Milan Pokorný cpt.eagle
    Milan Pokorný cpt.eagle
    celkem 17 443 bodů
    |
    07.12.2005 12:45

    super!

  • Rudolf Hausleitner
    Rudolf Hausleitner
    celkem 15 328 bodů
    |
    07.12.2005 12:45

    paradicka paci sa mi tok.

  • Vilém Figalla _ Figi _
    Vilém Figalla _ Figi _
    celkem 94 761 bodů
    |
    07.12.2005 12:45
  • Štefan Mešťan Zezko
    Štefan Mešťan Zezko
    celkem 1 187 bodů
    |
    07.12.2005 12:45
  • Josef Pecha
    Josef Pecha
    celkem 0 bodů
    |
    07.12.2005 12:45
  • marcelkonecny.com
    marcelkonecny.com
    celkem 27 377 bodů
    |
    07.12.2005 12:45
  • Rosťa Barčiš
    Rosťa Barčiš
    celkem 45 814 bodů
    |
    07.12.2005 12:45

    silně efektní :)

  • marcelkonecny.com
    marcelkonecny.com
    celkem 27 377 bodů
    |
    07.12.2005 12:46

    hmmm

  • Milan Bortel Milhousek
    Milan Bortel Milhousek
    celkem 17 280 bodů
    |
    07.12.2005 12:47

    super...

  • DiSaBodnúť
    DiSaBodnúť
    celkem 0 bodů
    |
    07.12.2005 12:47

    takhle je to mnoohem lepší :)

  • Radovan Bries
    Radovan Bries
    celkem 89 555 bodů
    |
    07.12.2005 12:47

    Nie som velky recnik ale paci sa mi to nizke svetlo, ktore kazdej fotke da neskutocnu atmosferu.Len tak dalej Marian.

  • tomas.starik
    tomas.starik
    celkem 13 611 bodů
    |
    07.12.2005 12:48

    bez komentare

  • Tesa
    Tesa
    celkem 0 bodů
    |
    07.12.2005 12:49
  • www.julakertesz.com
    www.julakertesz.com
    celkem 268 399 bodů
    |
    07.12.2005 12:49

    Pěkné

  • ADAM AM
    ADAM AM
    celkem 31 210 bodů
    |
    07.12.2005 12:51

    super

  • Marek Velechovský
    Marek Velechovský
    celkem 67 438 bodů
    |
    07.12.2005 12:51

    to je hluboka filosofie ... on byl divak (videl min) ... tys byl divak (videls vic) ... my sme divaci (vidime vic)

    :-)

  • Majo Elias
    Majo Elias
    celkem 35 205 bodů
    |
    07.12.2005 12:52
  • Marian Lechnýř hloust
    Marian Lechnýř hloust
    celkem 33 062 bodů
    |
    07.12.2005 12:52

    Světlo a pastelové barvy východu si po právu zaslouží známku nejvyšší. Pro takové okamžiky stojí zato vstát a moci je zažít na vlastní kůži. Krásné.

  • Máriuš
    Máriuš
    celkem 12 007 bodů
    |
    07.12.2005 12:52

    nádhera

  • Katka Štvrtecká
    Katka Štvrtecká
    celkem 17 359 bodů
    |
    07.12.2005 12:52
  • Mina 1
    Mina 1
    celkem 7 669 bodů
    |
    07.12.2005 12:52

    +

  • stano jellus
    stano jellus
    celkem 14 059 bodů
    |
    07.12.2005 12:52

    gratulujem, naozaj je to nádherné

  • AB
    AB
    celkem 0 bodů
    |
    07.12.2005 12:52

    hm, co jineho... :-)

  • Vít Rýdl
    Vít Rýdl
    celkem 11 783 bodů
    |
    07.12.2005 12:53

    6+ Tebe si ani mezi oblíbené nemusím dávat, tvoje fotky mi nikdy neuniknou...

  • Jan Bambas
    Jan Bambas
    celkem 30 747 bodů
    |
    07.12.2005 12:54

    Tam bych chtěl bejt

  • Martin Zíta
    Martin Zíta
    celkem 128 327 bodů
    |
    07.12.2005 12:54

    oléé...!

    ..El Bartos říká nádhera..!! :D

  • Marian Matta - mattaweb.com
    Marian Matta - mattaweb.com
    celkem 171 974 bodů
    |
    07.12.2005 12:55

    Marian, Marek, Laci a všetci : vďaka za pozastavenie ano je to tak každy to vidíme svým okem a to je na tom to krásne.

  • VOJTa Herout
    VOJTa Herout
    celkem 264 417 bodů
    |
    07.12.2005 12:55

    Příjemná fotečka :)

  • Muf 2
    Muf 2
    celkem 3 197 bodů
    |
    07.12.2005 12:56

    Supr ťupr

  • Rastislav Jílek
    Rastislav Jílek
    celkem 38 293 bodů
    |
    07.12.2005 12:57
  • Petr Šiška
    Petr Šiška
    celkem 18 704 bodů
    |
    07.12.2005 12:58
  • Petr Pazdírek Pazďa
    Petr Pazdírek Pazďa
    celkem 165 320 bodů
    |
    07.12.2005 12:58

    Krása :-)

  • Sam - Honza Semerád
    Sam - Honza Semerád
    celkem 55 979 bodů
    |
    07.12.2005 13:01

    .....co dodat prostě:)

  • Mrtví uživatel - dobrý uživatel
    Mrtví uživatel - dobrý uživatel
    celkem 0 bodů
    |
    07.12.2005 13:04
  • Karel Němeček
    Karel Němeček
    celkem 105 804 bodů
    |
    07.12.2005 13:04

    jojo, pěkné

  • Petr Lusk Bros
    Petr Lusk Bros
    celkem 56 076 bodů
    |
    07.12.2005 13:07

    jo jo

  • Vlastimil Koutný
    Vlastimil Koutný
    celkem 48 371 bodů
    |
    07.12.2005 13:07
  • Zdeněk Vídeň
    Zdeněk Vídeň
    celkem 26 365 bodů
    |
    07.12.2005 13:08
  • Marek Svoboda 1
    Marek Svoboda 1
    celkem 111 938 bodů
    |
    07.12.2005 13:08
  • Mišo Bebjak
    Mišo Bebjak
    celkem 8 389 bodů
    |
    07.12.2005 13:08

    Nádhera. Tiež som bol na Rysoch pri západe a východe Slnka a je to super zážitok. Nestihol som ale vybehnúť až na vrchol, tak som fotil z nižšia. Nabudúce sa musím viac poponáhľať. Vidím, že na vrchole je to ešte krajšie.

  • Róbert Štefanka
    Róbert Štefanka
    celkem 53 871 bodů
    |
    07.12.2005 13:09
  • Adam 2
    Adam 2
    celkem 8 317 bodů
    |
    07.12.2005 13:12
  • Marcel Fujcik - MARF
    Marcel Fujcik - MARF
    celkem 0 bodů
    |
    07.12.2005 13:12
  • Mišo . Kántry . Tekeľ
    Mišo . Kántry . Tekeľ
    celkem 0 bodů
    |
    07.12.2005 13:13

    výborná

  • Max Pomeranč
    Max Pomeranč
    celkem 62 064 bodů
    |
    07.12.2005 13:14

    fakt skvělý 6+

  • Jelínek Tomáš
    Jelínek Tomáš
    celkem 6 124 bodů
    |
    07.12.2005 13:15
  • Petr SOJKA
    Petr SOJKA
    celkem 11 118 bodů
    |
    07.12.2005 13:16

    parádní

  • Eva Kudějová Pythona
    Eva Kudějová Pythona
    celkem 16 549 bodů
    |
    07.12.2005 13:17

    úžasné světlo - a ta postavička je skvělá :o)))

  • Palo F.
    Palo F.
    celkem 11 975 bodů
    |
    07.12.2005 13:21
  • Miroslav Urik
    Miroslav Urik
    celkem 62 437 bodů
    |
    07.12.2005 13:23
  • Lýdia Gažovičová
    Lýdia Gažovičová
    celkem 3 403 bodů
    |
    07.12.2005 13:23

    Nádherné svetlo :-)

  • Martin Benda
    Martin Benda
    celkem 15 435 bodů
    |
    07.12.2005 13:26
  • David Vepřek   www.davidveprek.com
    David Vepřek www.davidveprek.com
    celkem 69 202 bodů
    |
    07.12.2005 13:26
  • Honza Ziky
    Honza Ziky
    celkem 99 356 bodů
    |
    07.12.2005 13:26

    6+

  • David Procházka
    David Procházka
    celkem 0 bodů
    |
    07.12.2005 13:27
  • Ota Hevler
    Ota Hevler
    celkem 37 275 bodů
    |
    07.12.2005 13:28

    super atmosfera

  • Vladimír JOSKA
    Vladimír JOSKA
    celkem 112 950 bodů
    |
    07.12.2005 13:28

    6+

  • František Procházka www.mistrfana.cz
    František Procházka www.mistrfana.cz
    celkem 26 073 bodů
    |
    07.12.2005 13:31

    Za 50 minut 470 bodů, hmm tomu říkám dobré jméno ;) a super fotka taky samozřejmě :o))

  • P V
    P V
    celkem 5 455 bodů
    |
    07.12.2005 13:35
  • Luděk Masár
    Luděk Masár
    celkem 38 852 bodů
    |
    07.12.2005 13:36

    Prodám Canon EOS 350D s bohatým příslušenstvím. Zn.: Pokud nanajdu dobrého učitele. (Nechcete mě za žáka, strýčku Matto?) :-))). Poslyš, Marian, ty jsi brzy zjistil, odkud je ten náš svět nejkrásnější. Když ho nemůžeš vidět jako ten starý pán nahoře, díváš se na něj alespoň z vrcholků hor. Krásný světlo, jako obvykle.

  • PIEDRO
    PIEDRO
    celkem 48 120 bodů
    |
    07.12.2005 13:37

    ano, vyborna

  • Doktor z hor
    Doktor z hor
    celkem 9 224 bodů
    |
    07.12.2005 13:38
  • zdeno v
    zdeno v
    celkem 76 054 bodů
    |
    07.12.2005 13:40

    super foto

  • Radek Bidlo
    Radek Bidlo
    celkem 83 785 bodů
    |
    07.12.2005 13:41

    + - kdo umi, ten umi:)

  • lubos bublik
    lubos bublik
    celkem 1 731 bodů
    |
    07.12.2005 13:41
  • Marian Matta - mattaweb.com
    Marian Matta - mattaweb.com
    celkem 171 974 bodů
    |
    07.12.2005 13:47

    Ludek Masar : Luďku nepřehanej ... ja bych s Tebou možna více prokecal na vrcholku než Ti něco poradil zda vůbec ... když jdeme na horu ja se teším více z expedice lidí ta atmosfera ma něco do sebe. Aneni problem TY mne můžeš provést svýma horama !! a neprodávej nic .... dnes se fotka líbi a příště něco vložím a bude to FO-PA :-))) však víš jak to v životě chodí ...

  • obonsky
    obonsky
    celkem 0 bodů
    |
    07.12.2005 13:48
  • ILEM 77
    ILEM 77
    celkem 5 404 bodů
    |
    07.12.2005 13:55
  • Martin Myška morlor.net
    Martin Myška morlor.net
    celkem 0 bodů
    |
    07.12.2005 14:02
  • Igor Šteiner
    Igor Šteiner
    celkem 11 109 bodů
    |
    07.12.2005 14:04
  • majosrnik.com
    majosrnik.com
    celkem 0 bodů
    |
    07.12.2005 14:08

    "kanadske" prislovie :"not everithing shiny is gold"
    pekna fotka a super ramecek....

  • Petra Filípková ESTRELLKA
    Petra Filípková ESTRELLKA
    celkem 20 087 bodů
    |
    07.12.2005 14:15
  • Juro Z
    Juro Z
    celkem 10 103 bodů
    |
    07.12.2005 14:19
  • Jaroslav Aichler
    Jaroslav Aichler
    celkem 15 339 bodů
    |
    07.12.2005 14:19
  • Bambus
    Bambus
    celkem 31 015 bodů
    |
    07.12.2005 14:23
  • RedWine
    RedWine
    celkem 33 323 bodů
    |
    07.12.2005 14:25

    no jo..fotka je obcas jistejsi nez digitalni podpis :)

  • Robert Švanda
    Robert Švanda
    celkem 78 322 bodů
    |
    07.12.2005 14:28
  • Ivan Šteiner
    Ivan Šteiner
    celkem 40 041 bodů
    |
    07.12.2005 14:31
  • Slavomír Uličný
    Slavomír Uličný
    celkem 3 770 bodů
    |
    07.12.2005 14:33
  • Fotograf 26
    Fotograf 26
    celkem 0 bodů
    |
    07.12.2005 14:45
  • Borievky
    Borievky
    celkem 131 492 bodů
    |
    07.12.2005 14:48

    super...mam aj ja jednu vychodovku z rysov v zalohe..aj ked nie takuto fajnu,,,

  • Jana Teltschová yanka
    Jana Teltschová yanka
    celkem 17 259 bodů
    |
    07.12.2005 14:50
  • R.C.
    R.C.
    celkem 46 623 bodů
    |
    07.12.2005 14:50

    jj

  • Daniel Marcincak
    Daniel Marcincak
    celkem 13 713 bodů
    |
    07.12.2005 14:51

    7/6

  • Dušan Záhumenský
    Dušan Záhumenský
    celkem 0 bodů
    |
    07.12.2005 14:52
  • Milan Šulo
    Milan Šulo
    celkem 12 087 bodů
    |
    07.12.2005 14:54
  • Petr Zatloukal
    Petr Zatloukal
    celkem 12 290 bodů
    |
    07.12.2005 14:59
  • Karel  Pagačík
    Karel Pagačík
    celkem 108 237 bodů
    |
    07.12.2005 15:03

    duch hor...
    rámeček sluší,fotka špica

  • Pepa Stříbrský YOUZZA
    Pepa Stříbrský YOUZZA
    celkem 70 977 bodů
    |
    07.12.2005 15:13

    bez výhrad a 7ma bez debat! :D
    super-novej rámik jakbysmet

  • Roman Maliha
    Roman Maliha
    celkem 65 348 bodů
    |
    07.12.2005 15:15

    moc pěkný :)))

  • Karel Návrat EFIAP
    Karel Návrat EFIAP
    celkem 41 309 bodů
    |
    07.12.2005 15:21
  • Marian Matta - mattaweb.com
    Marian Matta - mattaweb.com
    celkem 171 974 bodů
    |
    07.12.2005 15:32

    majosrnik.com .... very nice words. "one latin slogan says" : The words learn, ilustration leads

  • Martina Lenková
    Martina Lenková
    celkem 18 109 bodů
    |
    07.12.2005 15:50
  • hyzdic
    hyzdic
    celkem 64 446 bodů
    |
    07.12.2005 15:50

    :-) grat

  • Filltos
    Filltos
    celkem 9 891 bodů
    |
    07.12.2005 15:50
  • Ľubomír Homola Lubo54
    Ľubomír Homola Lubo54
    celkem 131 519 bodů
    |
    07.12.2005 15:54

    Dostali ma tie modré oči toho chlapíka,čo má hlavu v oblakoch

  • Michal Kupsa
    Michal Kupsa
    celkem 214 543 bodů
    |
    07.12.2005 15:57

    A co fotky na vystavu ? Uz jsi poslal ? ;o))

  • Jonesy
    Jonesy
    celkem 4 781 bodů
    |
    07.12.2005 16:09

    super!!

  • Tomáš Záhumenský
    Tomáš Záhumenský
    celkem 1 356 bodů
    |
    07.12.2005 16:13

    fotky s fotografmi a s takouto atmosférou milujem..;))..super vec!
    6+

  • LP offline - -
    LP offline - -
    celkem 61 828 bodů
    |
    07.12.2005 16:16
  • Maylo
    Maylo
    celkem 25 835 bodů
    |
    07.12.2005 16:18

    Skvelé

  • Gabi Lach
    Gabi Lach
    celkem 66 179 bodů
    |
    07.12.2005 16:20
  • Otakar Mucha
    Otakar Mucha
    celkem 19 921 bodů
    |
    07.12.2005 16:21

    muj koment. znas

  • Foggia
    Foggia
    celkem 0 bodů
    |
    07.12.2005 16:22

    Teda Mariane, nestačím se divit :O)

  • TM 1
    TM 1
    celkem 0 bodů
    |
    07.12.2005 16:25
  • Zdenka Rosecká
    Zdenka Rosecká
    celkem 236 664 bodů
    |
    07.12.2005 16:26

    Jak hrouda zlata , teda tak si ji představuji, ne že ji mám. Člověk nahoře výborný, vyvádí mě z omylu. Nevyšší hora Austrálie je Mount Kosciusko 2228 m nm. Žádné velehory a tudíš žádný kalendář, je mi líto. I ten kalendář , kde nějaké hory jsou se zdaleka nevyrovná tvým fotkám.

  • Michal Kopeček
    Michal Kopeček
    celkem 11 526 bodů
    |
    07.12.2005 16:32

    paráda :)) to se musí fotit co?

  • Pavel Tyle
    Pavel Tyle
    celkem 173 682 bodů
    |
    07.12.2005 16:40

    ok

  • mizer
    mizer
    celkem 775 bodů
    |
    07.12.2005 16:46
  • Juraj Šebok
    Juraj Šebok
    celkem 11 793 bodů
    |
    07.12.2005 16:47

    6+

  • Igor Hlavatý
    Igor Hlavatý
    celkem 21 966 bodů
    |
    07.12.2005 16:54
  • Anulle
    Anulle
    celkem 4 808 bodů
    |
    07.12.2005 16:55

    pěkné

  • Peter Sirota -Peet
    Peter Sirota -Peet
    celkem 47 390 bodů
    |
    07.12.2005 16:59

    Výborná fotografie bez výhrad

  • jiří šilha 1
    jiří šilha 1
    celkem 515 bodů
    |
    07.12.2005 17:12

    N Á D H E R A

  • Daniel Basjuk
    Daniel Basjuk
    celkem 51 393 bodů
    |
    07.12.2005 17:32
  • Kléma
    Kléma
    celkem 0 bodů
    |
    07.12.2005 17:34

    !

  • Jan Polášek Dr. Knedlik
    Jan Polášek Dr. Knedlik
    celkem 16 854 bodů
    |
    07.12.2005 17:37

    :: Výborné ::

  • MR
    MR
    celkem 49 bodů
    |
    07.12.2005 17:48
  • Radek Skoupý
    Radek Skoupý
    celkem 79 076 bodů
    |
    07.12.2005 18:00
  • hybco
    hybco
    celkem 37 235 bodů
    |
    07.12.2005 18:02

    :)) squele Majo, vyborny ramcek

  • lpl
    lpl
    celkem 35 901 bodů
    |
    07.12.2005 18:16
  • Ondřej Prosický
    Ondřej Prosický
    celkem 259 192 bodů
    |
    07.12.2005 18:18

    ...no jo no, panoramatická kouzla ala Matta, krásné světlo.

  • Zdeněk Š.
    Zdeněk Š.
    celkem 27 068 bodů
    |
    07.12.2005 18:19
  • Pavel Záhorec
    Pavel Záhorec
    celkem 166 770 bodů
    |
    07.12.2005 18:30

    To mi pověz, jak se tam tak brzy vydrápete?

  • Pavel Kubický
    Pavel Kubický
    celkem 15 344 bodů
    |
    07.12.2005 18:34

    Kam ty na to chodíš?

  • Daaali
    Daaali
    celkem 325 bodů
    |
    07.12.2005 18:38

    Kdo vie, ten vie.;-)

  • Petr Komárek
    Petr Komárek
    celkem 21 592 bodů
    |
    07.12.2005 18:45

    u me super....atmo :)

  • nip
    nip
    celkem 11 281 bodů
    |
    07.12.2005 19:00
  • Kamil Šrubař
    Kamil Šrubař
    celkem 15 297 bodů
    |
    07.12.2005 19:32
  • rehi
    rehi
    celkem 12 094 bodů
    |
    07.12.2005 19:47
  • Markét
    Markét
    celkem 11 483 bodů
    |
    07.12.2005 19:49
  • Petr Burian
    Petr Burian
    celkem 671 bodů
    |
    07.12.2005 19:56

    Mám rád hory a pokud jsou ještě v tak krásné atmosféře, není co dodat. Snad jen, že je to super!!

  • Václav Macák
    Václav Macák
    celkem 44 192 bodů
    |
    07.12.2005 19:57

    a to světlo ulovil krásné

  • Marek Suvák
    Marek Suvák
    celkem 34 bodů
    |
    07.12.2005 20:03
  • lusa
    lusa
    celkem 52 260 bodů
    |
    07.12.2005 20:14

    super

  • ČUK 1
    ČUK 1
    celkem 38 045 bodů
    |
    07.12.2005 20:18

    :-)

  • Jiří Krejčí PropertY
    Jiří Krejčí PropertY
    celkem 20 850 bodů
    |
    07.12.2005 20:37

    ...

  • Marian Matta - mattaweb.com
    Marian Matta - mattaweb.com
    celkem 171 974 bodů
    |
    07.12.2005 20:38

    Pavel Záhorec: Přespali sme na chatě (spíše probděli) a nemohli se dočkat rána ..tušsili jsme že to bude něco vyjímečné..rano v 03:48h jsme začali ze základního tabora :-)) vystupovat na špicu ....Rysy. Samozřejmě z čelovkami ..vřele doporučuji je to adrenalin 100%!

  • Jiří Šubrt.com
    Jiří Šubrt.com
    celkem 136 625 bodů
    |
    07.12.2005 20:38
  • MaCrek
    MaCrek
    celkem 5 867 bodů
    |
    07.12.2005 20:38
  • Miro Sabo www.mirosabo.com
    Miro Sabo www.mirosabo.com
    celkem 97 572 bodů
    |
    07.12.2005 20:48

    Ahoj Marián, pozerám že som vďačný objekt na fotografovanie. Pred týždňom aj Andy Grunská uverejnila fotku kde fotím na skale.

  • pb
    pb
    celkem 28 294 bodů
    |
    07.12.2005 20:49

    Mariane super světlo a nádherné barvy východu, to je atmosféra, kterou miluju. Nejsou to Rysy 2449?

  • JÁN VEREŠ
    JÁN VEREŠ
    celkem 26 208 bodů
    |
    07.12.2005 20:50
  • Marian Matta - mattaweb.com
    Marian Matta - mattaweb.com
    celkem 171 974 bodů
    |
    07.12.2005 20:53

    Petr Belica : "YES" Rysy !!*!! Vysoké tatry ...vyznáš se!

  • Bohumil KAFKA.NET Boros
    Bohumil KAFKA.NET Boros
    celkem 13 747 bodů
    |
    07.12.2005 20:55

    s lehkym minusem, ze neni az tak vyjimecna, ale "jenom" vsestrane vynikajici ... kazdopadne bez vyhrad .... krasna fotografie Maxi

  • Jaromír Mikulík
    Jaromír Mikulík
    celkem 988 bodů
    |
    07.12.2005 20:56
  • Jirka Janovský janovka
    Jirka Janovský janovka
    celkem 120 132 bodů
    |
    07.12.2005 21:02
  • OLi Krakovková 1
    OLi Krakovková 1
    celkem 18 011 bodů
    |
    07.12.2005 21:08

    Parádička fotečka z míst, kde se vživotě neobjevím a neuvidím tu krásu! tak ti za tu fotku děkuji :o)))))

  • Jan Dočkal Johny
    Jan Dočkal Johny
    celkem 3 581 bodů
    |
    07.12.2005 21:08
  • Zdeněk Řepka
    Zdeněk Řepka
    celkem 4 283 bodů
    |
    07.12.2005 21:15

    fajne :-)

  • Fotograf 35
    Fotograf 35
    celkem 0 bodů
    |
    07.12.2005 21:20

    :)) Super!

  • Martin Reháček - MRK
    Martin Reháček - MRK
    celkem 7 802 bodů
    |
    07.12.2005 21:21

    nádhera

  • Kill Bill
    Kill Bill
    celkem 24 517 bodů
    |
    07.12.2005 21:23
  • RP 1
    RP 1
    celkem 0 bodů
    |
    07.12.2005 21:28
  • Martin Krivošík
    Martin Krivošík
    celkem 1 507 bodů
    |
    07.12.2005 21:31
  • radoz
    radoz
    celkem 53 321 bodů
    |
    07.12.2005 21:38

    !

  • Jiří Dvořák Fotomužík
    Jiří Dvořák Fotomužík
    celkem 108 924 bodů
    |
    07.12.2005 21:49
  • Martin Labik
    Martin Labik
    celkem 14 189 bodů
    |
    07.12.2005 21:52
  • bonsaj
    bonsaj
    celkem 0 bodů
    |
    07.12.2005 21:54
  • Jaroslav Puchta Japa
    Jaroslav Puchta Japa
    celkem 28 144 bodů
    |
    07.12.2005 22:04
  • Milan Vojtík
    Milan Vojtík
    celkem 106 355 bodů
    |
    07.12.2005 22:12

    ***

  • Igor Zemánek
    Igor Zemánek
    celkem 502 bodů
    |
    07.12.2005 22:29

    Název tu fotku skutečně vystihuje, co mne však ruší a to dost výrazně je ten přechod skály vlevo na hoře s tou oblohou, proto dávám 6. Asi se to jinak nedalo vyfotit.

  • Peter Drančák
    Peter Drančák
    celkem 70 725 bodů
    |
    07.12.2005 22:42

    plastická operace se povedla... rozhodně lepší než předtím...

  • Marek Bradáč Ballue
    Marek Bradáč Ballue
    celkem 28 125 bodů
    |
    07.12.2005 22:53

    no jo, k tomu opět není co dodat...

  • Jozef Doboš
    Jozef Doboš
    celkem 82 138 bodů
    |
    07.12.2005 23:01

    ja vidim dobre ;) prides na ten chopok?

  • Pavel Hnízdil 1
    Pavel Hnízdil 1
    celkem 14 684 bodů
    |
    07.12.2005 23:07

    super

  • Robert Adamec
    Robert Adamec
    celkem 239 502 bodů
    |
    07.12.2005 23:17
  • Hanka Kučerová
    Hanka Kučerová
    celkem 30 573 bodů
    |
    07.12.2005 23:25
  • Eva Fischerová
    Eva Fischerová
    celkem 6 021 bodů
    |
    07.12.2005 23:41
  • Leoš Suchánek Trhač
    Leoš Suchánek Trhač
    celkem 0 bodů
    |
    07.12.2005 23:51
  • ondřej zvěřina
    ondřej zvěřina
    celkem 24 530 bodů
    |
    08.12.2005 00:02

    to je az smutny :D

  • Tomas Kaspar
    Tomas Kaspar
    celkem 51 395 bodů
    |
    08.12.2005 01:28
  • Lukáš Sedláček
    Lukáš Sedláček
    celkem 14 387 bodů
    |
    08.12.2005 01:29
  • Slava Slavik
    Slava Slavik
    celkem 17 693 bodů
    |
    08.12.2005 02:58
  • Slava Slavik
    Slava Slavik
    celkem 17 693 bodů
    |
    08.12.2005 03:15

    Ta nova adjustaz je skvela. Cerne ramecky kolem, vypadaly dobre pro digitalni vystaveni na webu, ale tohle pripomina velmi dustojne velke tisky. Font je velmi dobre zvoleny. Peclive promyslene.

  • Slavomír Džadoň
    Slavomír Džadoň
    celkem 40 180 bodů
    |
    08.12.2005 04:03

    Expedícia Rysy 2005 :)

  • Honza Kameník
    Honza Kameník
    celkem 0 bodů
    |
    08.12.2005 06:11
  • Ivan Puškáš
    Ivan Puškáš
    celkem 5 076 bodů
    |
    08.12.2005 07:12
  • suzana
    suzana
    celkem 28 642 bodů
    |
    08.12.2005 07:14
  • Rosťa Raška
    Rosťa Raška
    celkem 0 bodů
    |
    08.12.2005 07:21
  • F K
    F K
    celkem 107 951 bodů
    |
    08.12.2005 07:30
  • Zbyněk Uher
    Zbyněk Uher
    celkem 103 743 bodů
    |
    08.12.2005 07:33
  • Richard Brejník -  www.rbphoto.wbs.cz
    Richard Brejník - www.rbphoto.wbs.cz
    celkem 60 173 bodů
    |
    08.12.2005 07:45

    Koukám, že ten Tvůj foťák má hodně dlouhou časovou spoušť, žes tam stihl dojít. :-))))))))))))---- nádherná fotka!!!!!

  • Pavel Skala ingopocak
    Pavel Skala ingopocak
    celkem 21 635 bodů
    |
    08.12.2005 08:03
  • Josef Malý Pepa z depa
    Josef Malý Pepa z depa
    celkem 29 184 bodů
    |
    08.12.2005 08:07
  • Peter Moško
    Peter Moško
    celkem 12 764 bodů
    |
    08.12.2005 08:18
  • Vlasta Drahošova
    Vlasta Drahošova
    celkem 59 037 bodů
    |
    08.12.2005 08:38

    krásné

  • Karel Srstka
    Karel Srstka
    celkem 14 304 bodů
    |
    08.12.2005 08:53
  • Ronies ZB
    Ronies ZB
    celkem 7 bodů
    |
    08.12.2005 09:28
  • K r i s t ý n a  www.pagacikova.estranky.cz
    K r i s t ý n a www.pagacikova.estranky.cz
    celkem 0 bodů
    |
    08.12.2005 10:32
  • Bohumil Křivánek
    Bohumil Křivánek
    celkem 0 bodů
    |
    08.12.2005 10:46

    krásné světlo a super foto, těším se na další podobné

  • Rasto S
    Rasto S
    celkem 13 653 bodů
    |
    08.12.2005 11:01

    super foto... si moja krvna skupina.

  • Viktor Pavel Vik
    Viktor Pavel Vik
    celkem 17 324 bodů
    |
    08.12.2005 11:50
  • Muréna Morey
    Muréna Morey
    celkem 29 688 bodů
    |
    08.12.2005 11:53
  • Mirabilis
    Mirabilis
    celkem 33 801 bodů
    |
    08.12.2005 12:02
  • Robin Drahoňovský
    Robin Drahoňovský
    celkem 0 bodů
    |
    08.12.2005 12:22
  • Martin Brachtl
    Martin Brachtl
    celkem 8 082 bodů
    |
    08.12.2005 15:00
  • Ivo Hausner
    Ivo Hausner
    celkem 0 bodů
    |
    08.12.2005 16:11
  • Lukáš Wellendorf
    Lukáš Wellendorf
    celkem 16 198 bodů
    |
    08.12.2005 20:11
  • Adam Szabó
    Adam Szabó
    celkem 3 776 bodů
    |
    08.12.2005 20:45
  • Pavel Skala 2
    Pavel Skala 2
    celkem 0 bodů
    |
    09.12.2005 12:29

    to je trosku vejslap do kopecka :o)

  • PeterB
    PeterB
    celkem 6 948 bodů
    |
    09.12.2005 15:51
  • Milan Mito Mačinga
    Milan Mito Mačinga
    celkem 121 bodů
    |
    09.12.2005 18:50
  • Tomáš Valenta Macro-world -OFFLINE
    Tomáš Valenta Macro-world -OFFLINE
    celkem 124 472 bodů
    |
    09.12.2005 23:05

    nádherné...!

  • Emil Malarik
    Emil Malarik
    celkem 553 bodů
    |
    09.12.2005 23:22

    Toto beriem ,aj foto aj to všetko okolo -super

  • Jirka Holada
    Jirka Holada
    celkem 9 516 bodů
    |
    10.12.2005 08:49

    jako vždy pěkné místo v dobrý čas :-) Není nad lovy beze zbraní .....

  • Richard Novotný
    Richard Novotný
    celkem 1 140 bodů
    |
    10.12.2005 10:33

    Paráda.

  • Fotograf 53
    Fotograf 53
    celkem 0 bodů
    |
    10.12.2005 23:00
  • Martin Dekan 1
    Martin Dekan 1
    celkem 5 188 bodů
    |
    10.12.2005 23:22

    asi komentár je zbytočný :-)

  • Martin Šťastný Stagr
    Martin Šťastný Stagr
    celkem 9 420 bodů
    |
    11.12.2005 08:26
  • Darka
    Darka
    celkem 72 831 bodů
    |
    11.12.2005 14:44

    prima

  • Lukas Schvarc
    Lukas Schvarc
    celkem 0 bodů
    |
    11.12.2005 19:20

    pekny detailik

  • Jan Švanda Honza
    Jan Švanda Honza
    celkem 41 704 bodů
    |
    12.12.2005 00:59
  • gedo
    gedo
    celkem 118 436 bodů
    |
    12.12.2005 19:38
  • PaNe
    PaNe
    celkem 0 bodů
    |
    13.12.2005 08:02
  • rudo hvizdos
    rudo hvizdos
    celkem 65 298 bodů
    |
    14.12.2005 13:57
  • erik alias eros
    erik alias eros
    celkem 4 281 bodů
    |
    14.12.2005 14:24
  • Radek Masár
    Radek Masár
    celkem 21 863 bodů
    |
    14.12.2005 19:44
  • Fotograf 70
    Fotograf 70
    celkem 113 bodů
    |
    15.12.2005 09:04
  • Jiri Neuschl
    Jiri Neuschl
    celkem 524 bodů
    |
    16.12.2005 18:12
  • Milan endy Jankovič
    Milan endy Jankovič
    celkem 8 257 bodů
    |
    17.12.2005 16:46
  • vlamich
    vlamich
    celkem 21 784 bodů
    |
    17.12.2005 23:27

    No uloveno parádně.To světlo je něco.

  • Martin KOVALIK
    Martin KOVALIK
    celkem 406 583 bodů
    |
    18.12.2005 18:19
  • Andz1n
    Andz1n
    celkem 3 601 bodů
    |
    21.12.2005 21:08

    6+
    tady skoda ze ten chlapi na vrchu neni tez trochu nasviceny(resp to na cem stoji)

  • Jarka Volrábová
    Jarka Volrábová
    celkem 31 443 bodů
    |
    30.12.2005 11:34
  • jarobike
    jarobike
    celkem 13 645 bodů
    |
    03.01.2006 15:32
  • Petr Gruber
    Petr Gruber
    celkem 14 479 bodů
    |
    06.01.2006 14:20
  • Tom Z.
    Tom Z.
    celkem 121 057 bodů
    |
    08.01.2006 01:45
  • Zdeněk Neumann
    Zdeněk Neumann
    celkem 69 460 bodů
    |
    10.01.2006 15:08
  • Fotograf 133
    Fotograf 133
    celkem 92 661 bodů
    |
    25.01.2006 18:43
  • Jaroslav Špaček
    Jaroslav Špaček
    celkem 10 537 bodů
    |
    26.01.2006 22:14
  • ba Sk
    ba Sk
    celkem 3 657 bodů
    |
    01.02.2006 08:19
  • Milan Vins
    Milan Vins
    celkem 18 626 bodů
    |
    03.02.2006 13:34
  • Martin Miškovský
    Martin Miškovský
    celkem 24 295 bodů
    |
    21.02.2006 07:18

    6+, možná trošku problém s ostrostí, ale jinak...

  • Jan Krejan
    Jan Krejan
    celkem 0 bodů
    |
    25.02.2006 16:40
  • HANA vitova
    HANA vitova
    celkem 77 047 bodů
    |
    08.03.2006 12:43
  • kastelán
    kastelán
    celkem 17 070 bodů
    |
    26.03.2006 20:02
  • Peter Ivan
    Peter Ivan
    celkem 74 067 bodů
    |
    04.05.2006 08:28
  • to už je dávno
    to už je dávno
    celkem 0 bodů
    |
    04.05.2006 08:46
  • Ondřej Toth . SYROTEK
    Ondřej Toth . SYROTEK
    celkem 11 300 bodů
    |
    12.05.2006 10:24
  • David M. Bodlák DMB
    David M. Bodlák DMB
    celkem 30 440 bodů
    |
    12.05.2006 12:14
  • Matej Kováč
    Matej Kováč
    celkem 46 993 bodů
    |
    20.05.2006 22:50
  • Milan Pokorný
    Milan Pokorný
    celkem 0 bodů
    |
    20.05.2006 22:54
  • Pavel Cihlář
    Pavel Cihlář
    celkem 0 bodů
    |
    20.05.2006 23:04
  • Bugan
    Bugan
    celkem 51 029 bodů
    |
    05.06.2006 16:13

    super

  • Jakub Sládek 2
    Jakub Sládek 2
    celkem 166 bodů
    |
    05.06.2006 16:38
  • martingross.sk off line
    martingross.sk off line
    celkem 0 bodů
    |
    06.06.2006 15:14

    fuha!

  • www.DuPe.sk
    www.DuPe.sk
    celkem 0 bodů
    |
    06.06.2006 15:21
  • Kristýna Znamenáčková
    Kristýna Znamenáčková
    celkem 3 758 bodů
    |
    06.06.2006 15:55

    :-)

  • BuBuBaba
    BuBuBaba
    celkem 1 456 bodů
    |
    03.07.2006 12:31
  • Marek Horváth
    Marek Horváth
    celkem 36 469 bodů
    |
    22.07.2006 10:50
  • Ewii - Eva Neumannová
    Ewii - Eva Neumannová
    celkem 11 111 bodů
    |
    01.08.2006 13:50
  • Peter Kuric
    Peter Kuric
    celkem 16 280 bodů
    |
    19.08.2006 23:53

    super

  • Roman Hradecký
    Roman Hradecký
    celkem 38 473 bodů
    |
    28.01.2007 13:08
  • Ondřej Šrámek
    Ondřej Šrámek
    celkem 2 649 bodů
    |
    10.02.2007 14:18

    :)

  • Lábus
    Lábus
    celkem 5 268 bodů
    |
    10.02.2007 14:52
  • Jiří Valenta www.fotovalenta.cz
    Jiří Valenta www.fotovalenta.cz
    celkem 19 429 bodů
    |
    01.03.2007 19:09

    8 super

  • Alojz Pukaj
    Alojz Pukaj
    celkem 4 213 bodů
    |
    07.06.2007 21:36
  • M.V. 1
    M.V. 1
    celkem 37 856 bodů
    |
    21.07.2007 19:40

    9

  • Aleš  Bican
    Aleš Bican
    celkem 49 190 bodů
    |
    01.12.2007 11:41
  • Pavel Albert
    Pavel Albert
    celkem 0 bodů
    |
    16.06.2008 19:10
  • HOpla
    HOpla
    celkem 0 bodů
    |
    19.01.2009 19:56

    6+

Další informace

Vloženo: 7. 12. 2005
Album: ° Tatranský sen °
Zobrazeno: 975 x
Fotoaparát: Canon PowerShot Pro1

Štítky fotografie

  • hory 20038x
  • krajina 68026x
  • panorama 3623x

Další fotky autora

  • * G E N E S I S   -   1 *
  • *LEGENDA  di  LAVAREDO*
  • LORD OF THE VALLEY
  • * BESKYD'S  MELODY  FOUR *
  • FLAMBEN  DESERT
  • SUN STOP
  • SÚĽOV - GRAND CANYON
  • NEW DAY
  • *Smaragdové Roháče 4*
  • Ukázat všechny

Další fotky v galerii

  • Sucho
  • Svítání na slati
  • záhadné kmene
  • --- do údolí ---
  • Lužické lesy
  • Ostré u Úštěka
  • Hraběcí stolek
  • Bylo jich pět
  • Zelený ráj
  • Ukázat všechny

hlavní kategorie

  • Hlavní strana
  • Články
  • Fototesty
  • Galerie
  • Fórum
  • Bazar
  • Fotokurzy

Další stránky

  • O fotoaparat.cz
  • Seznam změn
  • Podmínky používání
  • Kontakty

Články a testy

10.6.2026

Maskování v přírodě pro fotografy

S fotografem Mirem Ondrušem jsme si povídali o různých způsobech a pomůckách pro to, abyste mohli fotografovat zvířata v podmínkách Střední Evropy,…

  • PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE, 17. DÍL, ŠKOLA BARVY JANA POHRIBNÉHO
  • Sony FE 100–400 mm f/4,5 GM OSS - první dojmy
  • Test bezzrcadlovky Sony A7R VI - první dojmy

vybrané kategorie

  • FotoRádce
  • Klasická fotografie
  • FotoRozhovory
  • FotoCestopisy
  • Recenze knih
  • O FotoAparátu.cz

Facebook profil

top fotografie

Vybrané fotografie

Soutěže

2. 7. 2026 - 6. 7. 2026

Téma dne "ERBY" - 2. července 2026

Celé znění tématu: ERBY (ZNAKY) ČESKÝCH MĚST A ŠLECHTICKÝCH RODŮ Projděte se po našich městech, vesnicích, hradech a zámcích a zaměřte se na erby…

1. 6. 2026 - 15. 7. 2026

PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE - do 31.7.

Cvičení: Vyfotografujte námět, který lépe vyzní v černobílém provedení než v barvě. Ideálně udělejte obě varianty stejného námětu – barevnou i…

Všechny soutěže   
  • FotoAparát.cz
  • FotoInstitut.cz
  • FotoAkademie.cz
  • Setkání fotografů
  • FotoMaratony.cz
  • CK FotoAtlas.cz

© 2026 FotoAparát.cz

Tvorba webových stránek WebToad s.r.o.