Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
V tom skleněném hranolu se strom jednou polovinou a větvemi usmívá... ;.
Zajímavé, nápadité
Ano, vím, vidím ho .... V každé fotce obelisku, a že jsem jich vyfotila, je nějaký obličej, docela se tím bavím ... :-)
"Zajímavé, nápadité..." - zobrazit celý komentář
Nešlo nefotit, díky ... :-)
dobrá je
Nemohu jinak
"Nemohu jinak..." - zobrazit celý komentář
Tos mi udělal velkou radost ...
"V tom skleněném hranolu se strom jednou polovinou a větvemi usmívá... ;...." - zobrazit celý komentář