Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
Fotka je vyfocena dobře, a obsah nám něco sděluje, takže u mně fajn...
Díky ... :-)
Aspoń někdo v té šedi...;-)
Krásně vyčnívají...
Účelné použití červené
pěkné oživení :-)
"pěkné oživení :-)..." - zobrazit celý komentář
díky, našla jsem ten dům v Katovicích ...
"Fotka je vyfocena dobře, a obsah nám něco sděluje, takže u mně fajn......" - zobrazit celý komentář