Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
Takhle jsem to ještě nikde nafocené neviděla.
dobré
tohle se mně líbilo už když jsi to ukazoval v compu..prostě hustý, že tam máš všechno, jak raroha, tak vábničku a ještě sokolníka:-) Souhlas s Karen..
to Martin- zdarec, jo nekdy se zadri a kdyz pomuze stesticko tak to je i ostry :-)
Pekný úlovok. Gratulujem!
kapurka - diky :-)