Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
5+
++
krásné
5+
Zdar chlape, tys ji chytnul takto super zepředu, jo? Tak to je bomba...jen možná - působí to, jako by padal horizont, přičemž ale přední linie rovná je...i tak šest, za záběr...měj se.. :-)
bezvadné!